Dva měsíce proměny: V kondici jako už dlouho ne

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Tři ženy, které se přihlásily do programu Cambridge Weight Plan a již dva měsíce dodržují zásady nového životního stylu, vytahují ze skříní kousky, do kterých se před čtvrt rokem nevešly, a jejich okolí chválí, jak vypadají.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kamila Rusiňáková | foto: archiv: Kamila Rusiňáková

Pravidelně také sportují, každá si našla to svoje: Kamila si oblíbila koloběžku, Markéta chodí po schodech a Dana jezdí na kole a chodí s hůlkami.

Podlehla jsem koloběžce

Kamila Rusiňáková, 46 let, Praha, prodejkyně nábytku, její výživovou poradkyní je Hana Ondrušová

Dříve se v hektických pracovních dnech odbývala v jídle a čas si ob­vykle našla až večer, což během po­sledních dvou měsíců dokázala změnit. Program Cambridge Weight Plan naučil Kamilu Rusiňákovou pravidelnosti ve stravování a odměnou je volnější ob­lečení. Dokonce se přiměla i k pohybu, který dosud nevyhledávala, a objevila novou vášeň – koloběžku.

Jak se cítíte po dvou měsících s programem Cambridge Weight Plan?

Výsledky jsou perfektní a hlavně viditel­né. Lidi okolo mě se diví, co se se mnou děje, že prý mám jiný obličej… Všem tvrdím, že za to může skvělý drahý make­-up (směje se). Cítím se fantasticky a jsem nadšená ze shozených kil. I když se váha po dvou měsících zastavila, nevzdávám to a věřím, že i přes moje hektické a streso­vé období to zase půjde. Kamarádka mi tedy říká: „Pokud takhle vypadáš, když jsi ve stresu, nevím, co budeš za bohyni v normálním stavu...“

Hýbete se pravidelně? Co vás nejvíce baví?

Fotogalerie

Jelikož sport nikdy nebyl moje hobby
a nebaví mě, bylo pro mě velmi těžké za­čít. Ale hecla jsem se a koupila si domů orbitrek, který zatím v těchto letních dnech slouží jako věšák. Ale věřím, že
až bude zima, přijde na něj řada. Slíbila jsem své výživové poradkyni Hance, že budu aspoň chodit, a tak do práce nejez­dím autem jako dřív, ale autobusem a vy­stupuji o jednu zastávku dříve, abych se prošla. Také chodím na procházku s pej­sky mého syna, a co je pro mě teď TOP, je koloběžka. Projížďky jsou příjemné, přitom se člověk docela nadře.

Do 10. patra už vyjdu bez přestávky

Markéta Sřelcová, 27 let, Brno, zdravotní sestra, její výživovou poradkyní je Hana Borkovcová

Markéta Sřelcová

Do proměny šla s tím, že by ráda překonala lenost, což se jí podařilo. Markéta Střelco­vá pravidelně sportuje, v práci chodí do schodů a cítí, že jí pohyb dělá dobře. Oblečení je jí vol­né a těší ji pochvalné komentáře. I kvůli nim nechce ve svém snažení polevit.

Co se u vás změnilo za dva měsíce proměny s programem Cambridge Weight Plan?

Hodně slýchám, že jsem jakoby omládla a taky že mi to moc sluší, to ženu vždycky pohladí na duši. Konečně obléknu věci, které jsem no­sila dávno před změnou. Nejvíce jsem si užila nakupování, kdy jsem si mohla pořídit, co jsem chtěla, a neřešila velikosti – to se mi dlouho nestalo. Nový styl stravování považuji za přiro­zenou součást dne. Nepřemýšlím, co si kdy dát a v jakém množství, už je to samozřejmost. Co se týká chutí, je jich méně, ale pořád mě tento strašák provází.

Svědčí vám pravidelný pohyb?

Cítím se lehčí. Zadýchávání do kopce sice pře­trvává, ale není to tak strašné. Kopce však bu­dou vždy můj velký nepřítel. Ze začátku jsem cvičila pravidelněji než teď, možná to bylo po­čáteční nadšení, každopádně znovu se pokou­ším do toho dostat, protože vím, že je to moc důležité. Snažím se hodně chodit do schodů. Pracuji v 10. patře budovy, tak už zvládnu větši­nu schodů bez přestávky. Mám lehčí nohy, tolik mě nebolí a nejsou oteklé. Zlepšil se mi krevní tlak i hodnota cukru.

Cítím se, jako bych shodila zátěž

Dana Hetzlová, 57 let, Praha, strážnice městské policie, její výživovou poradkyní je Alena Kočí

Dana Hetzlová

Jejím cílem bylo shodit několik kil, aby se mohla bez obav o své klouby vrátit k oblí­benému běhu, v němž kdysi reprezentovala republiku. Dana Hetzlová svoje předsevzetí splnila, třikrát týdně chodí s hůlkami a jezdí na kole a pomalu začíná i běhat.

Jak se cítíte po dvou měsících s programem Cambridge Weight Plan?

Váha se pohybuje, jak má, a jsem již pod hra­nicí, kterou jsme si s výživovou poradkyní Ale­nou na začátku nastavily. Doma jsem chvále­na a dotazována, zda nepodvádím. Ale i když vařím a servíruji na stůl lákavá jídla a zejména nezdravé pochutiny pro mou polovičku (bram­bůrky, zmrzlinu, čokolády), já zatím odolávám. Motivace je opravdu velká. Do šatníku jsem vrátila všechny uložené šaty, které jsem již minimálně dva roky neměla na sobě, protože jsem se do nich nedostala, a již je opět vynáším. Zbyly mi jedny džíny, ostatní jsou velké. Prostě bezva pocit, kdy člověka ni­kde nic neškrtí a ostatní se ptají, co se to stalo. Chtěla bych takto pokračovat dál, mám pocit, že začínám dělat dlouho odkládaná rozhodnutí a je mi prostě „lehčeji“. Jako bych ze sebe shodi­la opravdu nějakou zátěž, nejenom ta kila. Asi je vše propojené se vším.

Cítíte změnu při sportu?

I když jsem vždy sportovala, tak nyní mohu říci, že se pohybuji s velkou lehkostí, přestala mě bolet kolena a na kole jsem plná energie. Sportovat se snažím alespoň 3krát týdně. Zá­leží také na počasí. Preferuji chůzi s hůlkami a jízdu na kole. S hůlkami chodím asi šestiki­lometrový okruh a na kole mám trasu do 30 kilometrů. Vše je nyní mnohem snazší a mám ze sebe mnohem lepší pocit. Také jsem zkusila něco naběhat. Pomalu to jde, ale trochu mě zlo­bí nízký tlak, anebo jsem si vybrala moc horké počasí. Ale šlo to, až jsem se divila.

O projektu:

Program Cambridge Weight Plan je komplexní program výživového poradenství, který dbá na individuální potřeby každého klienta. Nedílnou součástí je změna stravovacích návyků a zařazení pohybu do každodenního života. Klienti jsou pod dohledem certifikovaného poradce Cambridge Weight Plan, jehož podpora
a motivace mají zásadní význam pro úspěch klientů, stejně jako pravidelné osobní návštěvy a sledování dílčích pokroků. Pro správné nastavení a fungování programu Cambridge Weight Plan je důležité znát osobní cíle klienta, jeho dosavadní životní styl i zdravotní stav. Pro ulehčení změny jsou do programu zařazeny produkty Cambridge Weight Plan, což jsou chutné a nutričně vyvážené potraviny představující ideální součást pestré stravy. K dispozici je široký výběr lahodných koktejlů, kaší, smoothie, slaných pokrmů, polévek a tyčinek.


Čtenářky si mohou svého poradce najít na www.cambridgeweightplan.cz.

Partneři projektu:

The Clinic –Partner projektu The Clinic (www.theclinic.cz) věnuje každé účastnici voucher na kombinované bělení zubů u Skutečného zubaře v hodnotě 8 500 Kč a voucher na vstupní prohlídku v hodnotě 4 000 Kč v nově otevírané ordinaci Skutečného lékaře. Naleznete nás v areálu Florentinum na adrese Na Florenci 15, Praha 1.

Be Elite Clinic – Partner projektu Be Elite Clinic věnuje každé účastnici voucher na ošetření na klinice na Praze 1 (www.beeliteclinic.cz).

Smoothie na každý den

mixér Avance Collection

Naše tři statečné dámy získají jako odměnu od partnera Philips užitečného pomocníka do kuchyně, mixér Avance Collection. Díky tomuto mixéru si budou moci připravit skvělá a chutná smoothie a pomůže jim tak snadno zařadit do jejich jídelníčku více zeleniny a ovoce. Mixovat v něm lze
i koktejly, polévky či pomazánky. Fantazii se meze nekladou a kdyby náhodou potřebovaly inspiraci, s pomocí Philips Akademie zdraví se naučí namíchat ty nejvýživnější a nejchutnější smoothies. Praktické přenosné mixovací lahve zajistí, že svou zdravou dobrotu mohou mít i na cestách nebo v práci.

Jaro a zdraví

Využijte krásného počasí a vydejte se pro zdravé pochoutky do přírody. Oblíbený medvědí česnek najde své místo v pomazánkách či domácím pestu. Jako zdravé sladidlo si můžete připravit pampeliškový med.


Nejčtenější

Dieta, která chutná! Lucie díky ní zhubla 14 kilogramů za 2 měsíce!

Dieta, která chutná! Lucie díky ní zhubla 14 kilogramů za 2 měsíce!

Hubnutí vlastně není žádná věda. Stačí naučit své tělo, aby spalovalo tuky a budovalo svaly. Jenže jak toho dosáhnout?...

Umělá inteligence úspěšně dokončila dílo Antonína Dvořáka

Antonín Dvořák

Dvořákův rozepsaný fragment si nastudovala a úspěšně dokončila umělá inteligence AIVA. Vznikl tak unikátní kulturní...

Tichá tepelná čerpadla vám pohodlí domova nenaruší

Tichá tepelná čerpadla vám pohodlí domova nenaruší

Tepelná čerpadla prošla v uplynulých 20 letech významnými konstrukčními změnami a výrobci vždy dbali především na...

Pokoří Češi v klíčovém boji Němce? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Pokoří Češi v klíčovém boji Němce? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Začínají klíčové chvíle hokejového mistrovství světa. Osm nejlepších týmů se srovnalo do pavouka pro play-off a...

Hrrr na Rakušany! Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Hrrr na Rakušany! Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Česká reprezentace za sebou na světovém šampionátu na Slovensku už má pět zápasů. Nyní čeká tým trenéra Miloše Říhy...

Další z rubriky

Saténové povlečení je známkou luxusu

Saténové povlečení je známkou luxusu

Chcete se každý večer těšit na něžnou náruč jemné tkaniny, kterou znali už v Persii? Povlékněte lůžkoviny do saténu a...

K čemu je těhotenská rolnička?

K čemu je těhotenská rolnička?

Určitě jste o ní už slyšeli nebo ji alespoň viděli. Žena má na krku zavěšený dlouhý řetízek, na jehož konci visí klícka...

Luxusní hodinky představují symbol úspěšnosti

Luxusní hodinky představují symbol úspěšnosti

Není to jen doplněk či luxusní šperk. Hodinky s precizností Švýcarům vlastní jsou klenotem v podobě kvalitního strojku....

Najdete na iDNES.cz