Ona

Doporučujeme

Sójový vosk do aroma lamp provoní i ozdobí vaší domácnost. Jde to i bez chemie

Sójový vosk do aroma lamp provoní i ozdobí vaší domácnost. Jde to i bez chemie | foto: ČTK

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dobrý svět(lo) nejen na Valentýna

Věnuj dárek, který je zároveň požitkem … navíc s respektem k přírodě a lidem.

Čtrnáctý únor a svátek svatého Valentýna každý rok vzbuzuje spoustu emocí a dělí společnost na dvě části – jedna část v ní vidí možnost vyjádřit někomu svoje city, vděčnost a zejména lásku – ta druhá „Importovaným anglosaským svátkem si nenecháme ukrást první máj…“ 14. únor téměř zatracuje. Každopádně, vzbuzuje nejen emoce, ale i nákupní horečky. Dokážete si představit, kolik papíru se musí spotřebovat na jeden bilion valentýnských přání, která se na Valentýna prodají na celém světě? Nebo jaký kus světa musel urazit ten krásný puget růží, který vám udělal takovou radost? (Mimochodem, takových pugetů se v tomhle termínu na naší planetě prodá 200 milionů. A bonboniér ve tvaru srdce okolo 35 milionů.)

Dobrý svět(lo) nejen na Valentýna

Vyjádřit někomu lásku je úžasné (nejen na Valentýna). Pojďte to letos ale zkusit i s respektem, láskou a odpovědností k přírodě, ostatním lidem i sobě samým.

Náš tip: Láskyplná svíčka z Relaxační řady firmy Dobrý svět(lo)

Dobrý svět(lo) nejen na Valentýna

Láskyplná svíčka

Dobrý svět(lo) nejen na Valentýna

Relaxační řada

S touhle svíčkou darujete nejen „kousek přírody“, ale také si díky ní můžete užít dlouhé hodiny (až 35hod) společných krásných chvilek.

Na lásku bohužel neexistuje jeden lék, zaříkávadlo nebo recept. Má tolik podob a vrstev … a každý z nás touží po trochu jiném citu. Každopádně bez lásky, ať už v jakékoliv podobě, by byl svět smutný, nudný a prázdný. V přírodě je ale spousta květů, bylin a dalších plodů, které nám láskyplně a bezpodmínečně pomáhají s naším tělem i duší. 

Vedle růže je to například i palmarosa, neroli a … taky další esenciální oleje, které jsme do vonné kompozice přidaly a láskyplně si je necháme jako tajemství pro sebe.Protože trochu toho tajemství vždycky lásku okoření,“ říkají Irena s Andreou, které sójové svíčky Dobrý svět(lo) vyrábějí. Zkuste si i vy koupit a zapálit tuhle svíčku. Třeba mezi vámi také přeskočí plamínek … S respektem k přírodě a lidem.

Dobrý svět(lo)

Irena a Andrea

Irena a Andrea

To jsou 100 % přírodní produkty ze sójového vosku, které Irena s Andreou vyrábějí tradičním způsobem bez použití strojů. Každý kus vyrobily ruce jedné z nich. Nepoužívají žádná umělá barviva ani vůně, žádné syntetické vosky ani parafín. Jediné, co přidávají do svých produktů, jsou přírodní éterické oleje a sušené dary přírody. 

Sója je rozpustná ve vodě, je biologicky odbouratelná, netoxická a řadí se mezi obnovitelné zdroje. (Většina svíček na trhu je vyrobena z parafínového vosku - s umělými barvivy a vůněmi a často i knoty s obsahem těžkých kovů - což dohromady vytváří “pěkný” toxický koktejl. A toho rozhodně nechtějí být součástí! „Chceme příjemné večery u svíček, které jsou vyrobeny v souladu s přírodou, s otevřenou myslí a srdcem. Chceme zkrátka dobré svíčky a vosky pro dobré lidi. Chceme sílu přírody využít v tom nejlepším slova smyslu,“ vysvětluje Irena.


Sojové svíčky

hoří hezkým čistým plamenem a produkují mnohem méně sazí než svíčky parafínové. (Jsou vhodné i pro alergiky a jsou veganské.) A ještě jeden bonus navíc – svíčky ze sojového vosku  hoří téměř o 50% déle než parafínové svíčky.


Sojové vosky do aromalamp vám domů přinesou vůni, která se uvolňuje nejen v aroma lampách, ale můžete ho použít i jako přírodní vonnou dekoraci nebo s ní ovonět svoje prádlo.


„Vyrábíme svíčky a vosky s respektem k přírodě a lidem … s velkým nadšením a láskou k naší práci a věříme, že je to na našich produktech znát. Pokusily jsme se přinést a schovat do skleniček kousek čisté přírody … prostě dobrýho světla,“ dodává na závěr Andrea.