Dny dopravy zdarma jsou zpět, na toto se můžete těšit

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Největším strašákem fanoušků internetového nakupování jsou nejednou právě příliš vysoké ceny dopravy. Často si pak řekneme, že objednávat zlevněné zboží se nakonec vlastně ani nevyplatí. Tento problém je však již minulostí. Minimálně několik dní v roce, kdy můžeme i online nakupovat bez poštovného.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dny dopravy zdarma jsou zpět, na toto se můžete těšit | foto: ČTK

Jak ušetřit peníze?

Možností, jak ušetřit při nákupu spotřebního zboží, známe dnes několik. Pravidelně se těšíme na sezónní výprodeje, rádi využíváme slevové kupóny a slevové kódy, netrpělivě čekáme na nejbližší Black Friday. Někdy však stačí málo. Za narozeninové nebo vánoční dárky zaplatíme méně už tehdy, když dostaneme možnost mít poštovné zdarma. Pro velký úspěch se proto vracejí Dny dopravy zdarma, během kterých opět můžete při svých nákupech ušetřit desítky až stovky Kč.

Proč se vyplatí počkat na Dny dopravy zdarma?

Už tedy žádné kompromisy ani nahánění známých, aby si s vámi něco objednali a o poštovné se podělili. Loni se do akce Dny dopravy zdarma zapojily stovky obchodů, které svým zákazníkům spolu ušetřili více než tisíce Kč. Pokud tedy máte i letos zaostřeno na konkrétní dětské, pánské nebo dámské oblečení, boty či šperky, zapamatujte si datum 13. – 15. listopad. Pokud k tomu zkombinujete slevy na elektroniku, nábytek či kosmetiku, vaše nákupy se stanou nezapomenutelnými.

Doprava zdarma se však bude týkat i jiných druhů zboží. Doručit bezplatně až domů si můžete nechat například volně prodejné léky, hračky, knihy, zahradní doplňky a mnoho dalšího. Zkrátka, ať jsou vaše aktuální potřeby jakékoliv, určitě to najdete. Jako každý rok i tentokrát celou akci zastřešuje portál Heureka.cz.

O tom, že jsme si na online nakupování všichni dávno zvykli, svědčí rok od roku větší zájem o podobné akce ze strany samotných prodejců. Přidat se může jakýkoliv seriózní e-shop, který disponuje bezpečnostním HTTPS protokolem. Jde pak o win-win situaci, kdy z nakupování těží obě strany.

Zákazník se může spolehnout na bezpečnost nákupu prostřednictvím ověřených stránek, a zároveň ušetří, protože zaplatí jen cenu zboží. Obchodníci se zase díky většímu množství objednávek těší z vyšších tržeb.

Doprava zadarmo s webem Vašekupóny.cz

Láká vás představa výhodných nákupů? S portálem Vasekupony.cz šetříte celý rok. Přesvědčí vás o tom kategorie Doprava zdarma, která obsahuje speciální nabídky vybraných prodejců. Stačí získat slevový kód a uplatnit jej při nákupu v konkrétním e-shopu. Vždyť nakonec není žádné tajemství, že Češi nakupují online stále častěji, a my se nedivíme.


Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Další z rubriky

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

S tatínky si děti užijí spoustu legrace.

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození druhého syna skončil v zaměstnání, aby se mu...

Pět vlastností dobrého obchodního zástupce

Pět vlastností dobrého obchodního zástupce

Jak se pozná spolehlivý a důvěryhodný obchodní zástupce bankovních i nebankovních společností? Poradíme vám, na co se...

Dělejte časosběrné fotky dětí stylově – využijte milníkové kartičky

Dělejte časosběrné fotky dětí stylově – využijte milníkové kartičky

Ještě jste o nich neslyšeli? Tyto grafické kartičky umí posloužit jako dokonalá dekorace důležitých fotografií s naším...

Najdete na iDNES.cz