Dieta, která chutná! Lucie díky ní zhubla 14 kilogramů za 2 měsíce!

  7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hubnutí vlastně není žádná věda. Stačí naučit své tělo, aby spalovalo tuky a budovalo svaly. Jenže jak toho dosáhnout? Máme pro vás tip! Lucie díky němu zhubla 14 kilogramů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dieta, která chutná! Lucie díky ní zhubla 14 kilogramů za 2 měsíce! | foto: NUTRI a.s.

Lucii Jarošovou k držení diety přivedla touha změnit své tělo a konečně nakupovat šaty v menších velikostech. Mnozí to poznají a jistě nám dají za pravdu, že v oblečení ve větších číslech totiž není moc velký výběr . Lucia kromě toho přiznala, měla obavy zejména z letního období. Z období plavek. Rozhodla se proto udělat něco se svým životním stylem a změnit své stravovací návyky. Redukčné a výživové programy NUTRI FOOD PLAN poznám z Facebooku, kde již déle sleduji reálné příběhy lidí, kterým se díky dietě doslova změnil život. Stali se atraktivnějšími, vytvarovali si postavu, začali se oblékat podle svého vkusu, a to nejen proto, aby zakryly neladné křivky svého těla. Ale hlavně - zlepšili své zdraví, nastartovali svůj metabolismus a zbavili se zdravotních komplikací, které se přidružily v důsledku jejich nadváhy. Já jsem měla to štěstí, že se u mě při obezitě prvního stupně zatím neobjevily žádné zdravotní problémy. A tak věřím, že jsem se pro dietu rozhodla v ten správný čas. Bylo to krátce po Vánocích, když jsem na oficiální facebook stránce NutriFood našla přihlášku do soutěže „Báječné hubnutí.“ Ani minutu jsem neváhala a napsala svůj příběh, přidala fotku a odeslala. A když mi z redakce volali, že mě vybrali, strašně jsem se potěšila. Věděla jsem, že pokud budu pod dozorem odborníků na výživu, tak to nevzdám a ta nadbytečná kila se mi podaří dát konečně dolů. A přesně tak se i stalo. Nutriční poradkyně Lucka a Miška byly úžasné a touto cestou bych jim chtěla poděkovat za přístup a podporu. Baby jste skvělé! Slíbily mi, že to spolu zvládneme, a nemýlily se,“ vysvětluje Lucie.

Před dietou

Před dietou

Za 2 měsíce -14 kg!

Po dvouměsíčním redukčním programu Lucie zhubla téměř 14 kg . „S tímto výsledkem jsem maximálně spokojená. Rozhodla jsem se v redukčním programu NUTRI FOOD PLAN pokračovat a řekla jsem si, že do léta zhubnu dalších 10 - 15 kg,“

Dieta, která chutná.

Ze slova dieta se mnohým překrucují oči. Představí si desítky jídel, kterých se budou muset vzdát, a mají stres už jen z toho, že se pořádně nenají. Existuje však dietní plán, který chutná? „Opravdu jsem si nedokázala představit, že dieta může být i chutná. Nízkosacharidové potraviny NutriFood mě přesvědčily o opaku. Všechna jídla jsou opravdu velmi chutná a snadno se připravují. Nabídka je tak široká, že každý si najde to své - oblíbené. Já jsem si doslova zamilovala ovocný a čokoládový koktejl, zeleninovou polévku a boloňské špagety,“ doplňuje Lucie.

Program

Ve dvojici to jde snadněji!

Na závěr bych se chtěla ještě poděkovat mým spolusoutěžícím, kočkám a Juniorovi, kteří v programu „Báječné hubnutí“ hubli spolu se mnou. Byli jsme v každodenním kontaktu a velmi jsme se navzájem podporovali a motivovali. Proto doporučuji hubnout minimálně ve dvojici, protože ta podpora vás žene neskutečně dopředu.

Nedaří se vám zhubnout, vyzkoušeli jste všechno možné a nic nefungovalo?

Není dieta jako dieta, vysvětluje zakladatelka a prezidentka aliance výživových poradců Slovenska PhDr. Iveta Nemcová, MBA

Pokud se mám vyjádřit ke konkrétní značce v oblasti výživy nebo se podepsat pod kvalifikovanou odbornost jejich členů, musím si být na 100% jistá a přesvědčena o její důvěryhodnosti a bezpečnosti s ohledem na zdraví všech lidí. Všudypřítomný dostatek jídla a minimum pohybu nahrává smutnému faktu - nadváha a obezita se začíná lavinovitě šířit nejen u dospělé populace, ale i dětí. Na redukčních a výživových programech NUTRI FOOD PLAN proto oceňuji, že primárně nejde o prodej produktů, ale o kvalitní výživové poradenství, které je předáváno lidem prostřednictvím kvalifikovaným výživových poradců - členů Aliance výživových poradců Slovenska a Česka (AVP) s cílem nejen zredukovat jejich nadbytečné kilogramy, ale především zlepšit jejich zdravotní stav.

PhDr. Iveta Nemcová, MBA

PhDr. Iveta Nemcová, MBA

Zakladatelka a prezidentka Aliance výživových poradců Slovenska (AVP SR) - PhDr. Iveta Nemcová, MBA je odborným garantem redukčních a výživových programů NUTRI FOOD PLAN. Proč právě NutriFood?

Pokud se mám vyjádřit ke konkrétní značce v oblasti výživy nebo se podepsat pod kvalifikovanou odbornost jejich členů, musím si být na 100% jistá a přesvědčena o její důvěryhodnosti a bezpečnosti s ohledem na zdraví všech lidí. Všudypřítomný dostatek jídla a minimum pohybu nahrává smutnému faktu - nadváha a obezita se začíná lavinovitě šířit nejen u dospělé populace, ale i dětí. Na redukčních a výživových programech NUTRI FOOD PLAN proto oceňuji, že primárně nejde o prodej produktů, ale o kvalitní výživové poradenství, které je předáváno lidem prostřednictvím kvalifikovaným výživových poradců - členů Aliance výživových poradců Slovenska a Česka (AVP) s cílem nejen zredukovat jejich nadbytečné kilogramy, ale především zlepšit jejich zdravotní stav.

Není dieta jako dieta. V čem je NUTRI FOOD PLAN jedinečný a odlišuje se od ostatních diet?

Produkty NutriFood jsou nízkokalorické a nízkosacharidové potraviny určené pro zvláštní výživu, nejde o žádné výživové či potravinové doplňky, ale o potraviny, které mohou bezpečně nahrazovat jídlo během celého dne. Jde o účinnou a velmi chutnou dietu složenou z různých redukčních programů, kterou je možné užívat jako plnohodnotnou celodenní náhradu stravy ve srovnání s velkým počtem různých vysokoproteinových či jiných ketogenních diet, které jsou volně dostupné na českém, ale i slovenském trhu. Takové nevyvážené dietní programy však přinášejí určitá rizika z důvodu chybějících mikroživin ve stravě, v důsledku čehož mohou vzniknout různé zdravotní problémy.
Naopak výjimečnost programů NUTRI FOOD PLAN spočívá v nutriční vyváženosti, tzn. v průběhu redukce získává tělo 100% doporučené denní dávky všech potřebných vitamínů, minerálů, aminokyselin a stopových prvků. Navíc tyto potraviny podléhají přísným kritériím a nařízením EU. Jsou vědecky testovány a lékařský ověřené v praxi s 45-letou tradicí.

Obezita je v současnosti vnímána již jako zdravotní problém. Jak vnímáte fakt, že za výživovým poradcem přicházejí mnohokrát klienti nebo pacienti, kteří již mají nějaké zdravotní omezení?

Výživoví poradci NUTRI FOOD PLAN přistupují k řešení problému nadváhy a obezity zcela odlišným způsobem, než jak je to u většiny společností, které se zabývají redukcí hmotnosti nebo spíše jen prodejem výrobku bez odborné kvalifikace a rovněž bez odborného dohledu. Poradci NUTRI FOOD PLAN vnímají problematiku nadváhy a obezity víceméně jako zdravotní problém, který se lavinovitě začíná šířit. U svých klientů se proto snaží především o redukci a optimalizaci hmotnosti nejen z důvodu estetického, ale především z důvodu prevence vzniku civilizačních onemocnění. Poradci NUTRI FOOD PLAN, kteří jsou zároveň členy AVP SR, spolupracují v praxi s lékaři, účastní se různých lékařských kongresů, konferencí a jsou velmi pozitivně vnímáni i odbornou veřejností.

Potraviny NutriFood neseženete nikde na internetu v e-shopu, v lékárně či drogerii, ale výhradně u výživového poradce. Kdo jsou výživoví poradci NUTRI FOOD PLAN?

Výživové poradenství je dnes velmi atraktivní a lákavou profesí, která se dotýká naší nejvzácnější hodnoty - zdraví. Proto je velmi důležité, aby měl výživový poradce dostatečné znalosti nejen v oblasti výživy, ale také v oblasti fyziologie člověka, preventivní medicíně a v ostatních příbuzných oborech. S ohledem na tento fakt jako zakladatelka a prezidentka Aliance výživových poradců Slovenska oceňuji právě práci a profesionální odbornost výživových poradců NUTRI FOOD PLAN. Stát se výživovým poradcem se může zdát někomu velmi jednoduché. Uděláte si kurz a máte pocit, že můžete pomáhat. Absolvováním krátkodobého studia v oblasti výživy však nic nekončí. Každý výživový poradce se musí neustále vzdělávat, zajímat se o daný obor, sledovat aktuální informace a novinky, navštěvovat odborné semináře, kurzy, konference apod., aby mohl tyto získané vědomosti a poznatky předávat v praxi svým klientům.

Logo

Nejčtenější

HANÁK New Collection

Nový matný lak antracit a přírodní dýha dubu rustikal hnědého

HANÁK NÁBYTEK představuje novou kolekci nábytku, která uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Toužíte po něčem...

Chytrý trávník umí číst předpovědi počasí

Chytrý trávník umí číst předpovědi počasí

Jak šetřit s vodou? Jak zamezit vysychání půdy? Jak si udržet zelený trávník? A jak přitom ušetřit energii? To jsou...

Na hlučínském Dětském ranči si můžete užít nejen den s koňmi

Na hlučínském Dětském ranči si můžete užít nejen den s koňmi

V příjemném prostředí na břehu Hlučínského jezera nedaleko Ostravy leží unikátní dětský ranč, který se stal za léta...

Státu vynáší nová výstavba miliardy. Ty ale musí investovat jinak!

Státu vynáší nová výstavba miliardy. Ty ale musí investovat jinak!

Z výstavby tolik potřebných nových bytů, kanceláří, obchodů a skladů stát získává na daních od soukromých investorů...

Praha znovu sešívaná? Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma!

Praha znovu sešívaná? Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma!

Nejsledovanější zápas podzimu na české prvoligové scéně je tu. Na Letné si to rozdají dva nesmiřitelní rivalové Sparta...

Další z rubriky

Populární streetwear: oblečete se od hlavy až k patě s Queensem

queens

Pouliční móda se v posledních letech stává víc a víc oblíbenější. Dostala se z ulic amerického Bronxu, britského...

Luxusní dárky ANTORINI slaví úspěch v Kalifornii i Singapuru

Módní doplňky ANTORINI

Mezi zákazníky ANTORINI patří české a světové osobnosti, významní představitelé z oblasti kultury i vědy, nadnárodní...

Domov a teplo, Jiřinkové slavnosti a Starožitnosti

Domov a teplo, Jiřinkové slavnosti a Starožitnosti

Trojlístek výstav, které zkrášlí a zahřejí na podzim váš domov i zahradu.

Kvalitní kožená sedačka levně? Můžete ji mít i vy

Trendy eko kůže je levnější. A snadno se kombinuje s jinými materiály. Sedačka...

Toužíte po luxusní kožené sedačce, ale nechcete za ni utratit majlant? Nemusíte – je tady totiž novinka, eko kůže,...

Najdete na iDNES.cz