Detoxikační kúra NEERA zbaví vaše tělo toxinů i kil navíc

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Bojíte se, že přes Vánoce nezdravou stravou zase přiberete? Udělejte něco pro své zdraví a očistěte své tělo od škodlivin. Zeptali jsme se Jarmily Suvelee Švadlenkové z firmy Dar z přírody, jak funguje detoxikační kúra NEERA.

Detoxikační kúra NEERA zbaví vaše tělo toxinů i kil navíc | foto: NEERA

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V čem spočívá detoxikační kúra NEERA a proč je prospěšná?
Detoxikační kúra NEERA spočívá v podpoření a v maximálním využití vlastních čistících schopností těla. Jak? Do těla dostáváme jídlem, pitím, dýcháním, kosmetikou, pracími prostředky atd. spoustu škodlivin, které musí svými čistícími mechanismy zachytit a eliminovat. To je velká spousta procesů a my jsme v dnešní době zavaleni toxiny v mnohem větší míře, než na co je tělo přirozeně nastaveno (například plastové nanočástice přítomné úplně všude). Takže je pro nás velmi důležitá nějaká forma detoxikace alespoň jednou za rok.

NEERA Detox kúra dá prostor našim čistícím mechanismům, aby se s tímto toxickým nánosem tělo samo vypořádalo, a zároveň je v tom podpoří a dodá výživu. Během NEERA kúry se pije místo jídla nápoj Neera, směs Neera sirupu, citrónové šťávy a kayenského pepře. Sirup dodá výživu, aby naše tělo i mysl byly v pohodě a citrónová šťáva a kayenský pepř podpoří čištění. Tělo přestane trávit a zaměří všechny své síly na očistu.

Komu byste detoxikaci doporučila?
Pravidelnou detoxikaci, jakoukoli dobrou, bych doporučila v podstatě každému, kdo nemá nějaké vážné zdravotní potíže, hlavně co se týká poruch příjmu a trávení potravy, alespoň jednou ročně - nejlépe na jaře. Každý si může podle své konstituce a životního stylu vybrat detoxikaci, která mu bude vyhovovat.

Detoxikační kúra NEERA zbaví vaše tělo toxinů i kil navíc

Detoxikační kúra NEERA

NEERA Detox kúra má výhodu v tom, že jde hodně do hloubky, během sedmi dní se tělo vyčistí na úroveň mezibuněčných prostor. To znamená trávení, játra, ledviny, plíce, klouby, kůže, lymfa. NEERA kúra je jednoduchá, nezatíží časově ani finančně (ušetříte na jídle). Je to výborný restart jak fyzický, tak psychický. Když vezmete NEERA kúru vážně a dáte si ten týden opravdu pro sebe, zastavíte se a přehodnotíte svůj dosavadní životní styl, co vám slouží a co již ne, můžete se zbavit nejen toxinů, ale i nezdravých návyků.

Jak dlouho se NEERA kúra drží a co se při ní smí konzumovat?
Ideální délka NEERA kúry je sedm dní. Za tu dobu se tělo dostane do hloubkově čistícího režimu, ale ještě se nezačne zbavovat svalové hmoty. Ovšem hodně záleží na konstituci. Při doporučování délky kúry se řídíme podle ájurvédských konstitučních typů. Pro lidi s převládajícím typem Váta je vhodná jen třídenní kúra, pro Pitta sedmidenní a pro Kapha desetidenní a delší.

Detoxikační kúra NEERA zbaví vaše tělo toxinů i kil navíc

Ale i to není dogma. Potřebujeme vědět životní styl, momentální situaci zdravotní i psychickou a další věci, proto doporučujeme se raději předem poradit s námi nebo našimi partnery, kteří jsou vyškolení a také si sami NEERA kúru vyzkoušeli.

Další možnost je držet NEERA kúru jeden den v týdnu nebo místo jednoho jídla denně. Takto je detoxikace pozvolnější, ale též účinná.

Při NEERA detoxikaci se pije pouze nápoj NEERA, čistá voda a bylinné čaje. Žádná pevná strava. Velmi doporučujeme během NEERA kúry doplnit večer před spaním kapsle Triphala, které zharmonizují trávicí systém a též podpoří detoxikaci a vyčištění střeva.

Není těžké tak dlouho nejíst? Nebo dokonce nebezpečné?
Je to těžké jen pro naši mysl, jsme zvyklí mít jídlo několikrát denně každý den a představa toho, že sedm dní nebude ani jedno, může být náročná! Nejlepší je vzít to jako výzvu k překonání své mysli a jejích představ o tom, jak věci jsou :-).

Nebezpečné by mohlo být přestat jíst úplně, dát si čistý půst, ale NEERA nápoj je výživa, tělo dostává denně něco přes 600 kcal.

Detoxikační kúra NEERA zbaví vaše tělo toxinů i kil navíc

Můžeme kúrou doplnit běžný jídelníček? Třeba jí nahradit jedno jídlo denně?
NEERA kúra je koncipovaná vždy místo jídla, takže ji nelze jako detoxikaci využít do jídelníčku. Ale nahrazení večeře nápojem NEERA je jeden způsob, jak provádět detoxikaci pozvolna a dlouhodobě, je to dobré zvláště pro ty, kteří mají náročný životní styl.

NEERA sirup je ale výborný i jako sladidlo, osobně si ji dávám do ranní kaše nebo do nápojů místo cukru nebo medu, protože mi prostě chutná a má spoustu dobrých výživových látek! 

Detoxikační kúra prý také napomáhá se zbavit přebytečných kil. Co je na tom pravdy?
Určitě, spousta z těch kil jsou toxiny! Tělo se při detoxikaci pročistí a pustí jen to, co je pro něj v tu chvíli dobré pustit. Takže výjimečně se stane, že kila nejdou dolů v podstatě žádná. Většinou ale lidé zhubnou za těch sedm dní 3-5 kg. Opět, záleží na mnoha momentálních faktorech a na konstituci.

K NEERA kúře doporučujeme Doplněk NEERA (dříve Aktivátor), bylinkovou tinkturu, která se přidává přímo do sirupu NEERA. Je vyrobená českým léčitelem přímo pro NEERA a kromě toho, že podporuje detoxikační orgány, nastartovává právě hubnutí.

Hodně tuku na břiše a stehnech se ukládá ze špatně trávené pšenice. Dnešní pšenice je pro nás již téměř nestravitelná, na což ukazuje tak rychle rostoucí počet lidí s intolerancí na pšenici (nebo nějakou její složku, třeba lepek). Tělo tyto nezpracované látky v podobě tuku ukládá na místa, kde bude nejméně škodit a odkud se jej jen velmi těžko zbavujeme. Doplněk NEERA tělu pomůže nastartovat zbavování se těchto nánosů.

Detoxikační kúra NEERA zbaví vaše tělo toxinů i kil navíc

Čím je výjimečný detoxikační program NEERA Detox kúra?
NEERA Detox kúra je výjimečná kombinací své jednoduchosti, účinnosti a komplexnosti. Ráno si namícháte nápoj na celý den a pak už máte volno na vše, na co vám jinak skrz nakupování jídla, vaření a jedení nezbýval čas. Je velmi účinná, tělo se za těch sedm dní zbaví velkého nánosu toxinů. Je komplexní, pročistí se celé tělo, všechny orgány, krev i lymfa.

Detoxikační program NEERA Detox kúra
Vyzkoušejte i vy prověřený detoxikační program NEERA Detox kúra, který obnovuje optimální zdraví vašeho těla. Nápoj stimuluje očišťovací proces, odbourává pocit hladu i chuť na pochutiny a dodává nám energii bez toho, aby zatěžoval trávicí trakt.

NEERA Detox kúra obsahuje pouze přírodní složky a pokud ji provádíte podle návodu, je naprosto bezpečná. Během kúry pijete nápoj NEERA, doporučené čaje a čistou vodu, ráno vodu teplou a osolenou. Pevnou stravu po celou dobu jejího držení vynecháte.

Více informací najdete na www.darzprirody.cz.


Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Cena Finparády za první českou multibankovní aplikaci Banky CREDITAS

Aplikace Richee: Hlavní přehled, Zadání platby, Založení účtu z aplikace

Portál Finparáda.cz na konci ledna oznámil výsledky soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, a to v 11...

Další z rubriky

Lyžařská výbava: Zimní popelky s královským posláním

Lyžařská výbava: Zimní popelky s královským posláním

Kvalitní lyžařská bunda a kalhoty jsou základ vybavení na lyže, ale stejnou péči je třeba věnovat i rukavicím, helmě či...

Pět vlastností dobrého obchodního zástupce

Pět vlastností dobrého obchodního zástupce

Jak se pozná spolehlivý a důvěryhodný obchodní zástupce bankovních i nebankovních společností? Poradíme vám, na co se...

Nejlepší kyselku najdete v Teplicích nad Bečvou

Nejlepší kyselku najdete v Teplicích nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou jsou zaměřeny na léčení kardiovaskulárních onemocnění, což je léčba srdce a cév. Základem jsou...

Najdete na iDNES.cz