Detoxikační kúra Neera přizpůsobená dnešním podmínkám - Dar z přírody

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přemýšlíte o detoxu, abyste se v plavkách cítili lépe? A nechcete své tělo trápit nevyváženými dietami? Vyzkoušejte Neera detoxikační balíček!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Detoxikační kúra Neera přizpůsobená dnešním podmínkám - Dar z přírody | foto: DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

V posledních letech se stále výrazněji začíná projevovat náš „vyspělý“ způsob zemědělství a používání novodobých technologií jako wifi na našem zdraví, a to nejvíce na našem trávení. Jelikož v trávicím traktu je hlavní ústředí naší imunity, jsou autoimunitní onemocnění téměř epidemií. Naše trávení se rychlému vývoji, stresovému životnímu tempu a nestravitelným potravinám nestíhá přizpůsobit. Osvědčené postupy a recepty přestávají fungovat. Toto vše se projevuje i na tzv. průvodních detoxikačních reakcích při klasické Neera detox kúře, které již nejsou přirozené - nevolnosti, zvracení, horečky, problémy s vylučováním. Jelikož se Neeře věnujeme v Čechách již 12 let, přizpůsobujeme tuto kúru novodobým vlivům.

Detoxikační kúra Neera přizpůsobená dnešním podmínkám - Dar z přírody

Proč tomu tak je?

 1. Je to z velké části způsobené oslabením orgánového okruhu slinivky a sleziny, což se u velké části populace projeví hlavně na stavu žaludku. Velký podíl na tom nese nevhodná strava, geneticky modifikované a chemicky zatížené potraviny, snížení kvality půdy a tím i snížení kvality potravin a jejich nutričních hodnot a v neposlední řadě i psychická zátěž a stres.
 2. Velkým faktorem je i změna životních podmínek - zvyšování elektrosmogu, wifi, datové sítě, plastové nanočástice, které mimo jiné ovlivňují i energetické toky v našem těle, jak je popisuje čínská medicína. Zde jde konkrétně o energii žaludku, která by měla klesat, přičemž kvůli zvýšené toxicitě naopak stoupá.
Detoxikační kúra Neera přizpůsobená dnešním podmínkám - Dar z přírody

Zjednodušeně řečeno, naše životní podmínky a potraviny se za několik posledních let radikálně mění k horšímu, a tak i na Neera detox reagujeme hodně jinak, než tomu bylo před několika málo lety. Proto pracujeme na tom, abychom Neera kúru co nejvíce přizpůsobili dnešním podmínkám. Od nás dostanete nejen kompletní balíček pro dnešní podmínky, ale též odborné poradenství na telefonu, emailem, na Facebooku a osobně v Daru z přírody.

Detoxikační kúra Neera přizpůsobená dnešním podmínkám - Dar z přírody

Neera detoxikační balíček

Sestavili jsme balíček, který obsahuje vše potřebné k vyváženému a pro tělo šetrnému průběhu Neera kúry:

 • Doplněk Neera, dříve Aktivátor. Energeticky upravené byliny v tinktuře přidávané přímo do sirupu. Dodají tělu informaci k vyrovnání se s novodobými podmínkami a podpoří odbourávání tuků (tzv. „pšeničného břicha“)
 • Triphala tablety. Bylinná směs harmonizuje celé trávení a posiluje výše zmíněný orgánový okruh. Podporuje vylučování při Neera kúře.
 • Litrové balení Neera sirupu
 • Kayenský pepř
 • Dlouhý pepř Pippali
 • Epsomskou sůl pro relaxační koupel Jak se detoxikovat správně.  Nejdůležitější je psychická pohoda. Nemusíte mít strach, že týden bez jídla nevydržíte. Naše těla jsou po tisíciletí zvyklá mít období hladu, nebo alespoň minimálního příjmu potravy, a to přirozeně v období brzkého jara, kdy zásoby z minulého roku se již snědly a ještě nic neroste. Udělejte si na sebe při detoxu čas, jděte na masáž, do sauny, dělejte si relaxační koupele, používejte vonné oleje na celé tělo, odpočívejte, choďte do přírody. Žádné výkony si neplánujte. A alespoň 14 dní, ale lépe měsíc před začátkem Neera detox kúry jezte tak, abyste podle doporučení níže posílili své trávení - žaludek, slinivku a slezinu. Kompletní návod na jednotlivé varianty Neera detox kúry najdete na www.neera-detox.cz. Základem je vynechání veškeré pevné stravy a její nahrazení čistým, výživným nápojem Neera na několik dní.
Detoxikační kúra Neera přizpůsobená dnešním podmínkám - Dar z přírody

Potraviny posilující dráhu slinivky/sleziny:

 • veškeré pícniny - slzovka, jáhly, pohanka, cizrna, quinoa, amarant, rýže celozrnná, natural, Basmati, černá, červená či dlouhozrnná (vždy však rýži jen lehce povařit tzv. „al dente“, ne rozvařit. Též nepoužívat rýži předvařenou či bílou kulatozrnou rýži)
 • zelenina - sladce chutnající druhy zeleniny jako jsou dýně (Hokaido), cukety, řepa, mrkev, celer, ředkvičky, sladké brambory (batáty), topinambury, maniok
 • veškeré luštěniny (čočka, hrách, fazole...)
 • obiloviny (optimální je oves, jelikož obsahuje nejméně lepku), ječné kroupy, ječné těstoviny
 • vlašské ořechy, kaštany, pistácie, sezamová a slunečnicová semena
 • koření (koriandr, petržel, majoránka, saturejka, oregano, fenykl, římský kmín, pískavice řecké seno, kari listy, muškátový oříšek, skořice, zázvor, lékořice, vanilka)
 • ovoce - rozinky, mandle, ořechy, sladká jablka, granátová jablka
 • ostatní - tofu, ječný slad (Sladěnka nebo Sladovit)​​
Detoxikační kúra Neera přizpůsobená dnešním podmínkám - Dar z přírody

Potraviny oslabující dráhu slinivky/sleziny:

 • veškerá jídla z bílého cukru (tj. sladkosti, cukrovinky, čokolády)
 • veškerá jídla z bílé mouky (pečivo, moučníky, těstoviny…)
 • veškeré výrobky z pasterizovaného kravského mléka (mléko, šlehačka, tavené sýry, dlouho trvanlivé jogurty, lipánky, nepřepuštěné máslo...). Naopak nepasterizované či domácí mléko a čerstvé výrobky z něho jsou v malé míře prospěšné (čerstvé přírodní sýry, jogurty, podmáslí, tvaroh…)
 • veškerá uzená, pečená, smažená, grilovaná a fritovaná jídla (masa, sýry, hranolky, zelenina, steaky...)
 • veškerá syrová zelenina a syrové ovoce (vždy by se měly konzumovat lehce podušené, povařené, napařené, jelikož slezina potřebuje teplo)
 • veškeré chladné nápoje (z ledničky, s kostkou ledu…) veškeré sladké nápoje (limonády, koly, džusy…), zmrzlina (pokud možno konzumovat s kořením kupříkladu se skořicí…).
 • veškeré polotovary, konzervy, rafinované a modifikované potraviny

Neznamená to však naprostý zákaz jídel z této skupiny, pouze jejich omezení v rozumné míře tak, abychom se cítili spokojení a zdraví.

Více informací najdete na www.facebook.com/groups/ocista.neera.detox.kurou, www.facebook.com/NeeraDetoxKura/, www.neera-detox.xz a www.darzprirody.cz.


Nejčtenější

V Praze může vzniknout unikátní projekt od Evy Jiřičné. Podívejte se

V Praze může vzniknout unikátní projekt od Evy Jiřičné. Podívejte se

Eva Jiřičná zvítězila ve velké mezinárodní architektonické soutěži na komplex budov po dosluhující telekomunikační věži...

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Krátké a pravidelné pauzy na kafe jsou v mnoha zemích samozřejmostí. Jako třeba „fika“. Švédská pauza na kafe, která je...

O čtvrt milionu náklaďáků méně – díky betonárnám v centru Prahy

Lodní doprava

Denně do Prahy po silnicích proudí plno stavebního materiálu. Těžké náklaďáky zhoršují již tak přeplněnou pražskou...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově  - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Druhá kvalifikace na Velkou pardubickou se poběží výjimečně v neděli

Druhá kvalifikace na Velkou pardubickou se poběží výjimečně v neděli

Kvalifikační seriál na 129. Velkou pardubickou steeplechase pokračuje druhým dílem. „Červená“ kvalifikace je na pořadu...

Další z rubriky

Nepodceňujte význam vůní v životě

Nepodceňujte význam vůní v životě.

Málokdo si uvědomuje, jak zásadní roli v životě hrají vůně. Jejich role je přitom takřka nenahraditelná. Ať už v roli...

Má aviváž vonět?

Má aviváž vonět?

Kdo by neměl rád, když si obleče čistě vyprané a po aviváži voňavé prádlo. Co to ale znamená pro naše zdraví?

Čtyři tipy pro nejsnadnější a nejúčinnější praní

Čtyři tipy pro nejsnadnější a nejúčinnější praní

Máloco přivolá tak příjemnou náladu jako pocit z čerstvě vypraného, voňavého a měkkého prádla. Zatímco dříve praní...

Najdete na iDNES.cz