Dělejte časosběrné fotky dětí stylově – využijte milníkové kartičky

  7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ještě jste o nich neslyšeli? Tyto grafické kartičky umí posloužit jako dokonalá dekorace důležitých fotografií s naším dítětem už od jeho narození, ale i jako naše dlouhodobá paměť.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dělejte časosběrné fotky dětí stylově – využijte milníkové kartičky | foto: ČTK

Myslím, že patřím ke generaci, která má z dětství hodně fotek. Rozhodně více než moji rodiče, kdy doba byla na focení ještě velice skoupá. Avšak o tolika, kolik jich má moje dcera, si mohu nechat jenom zdát. První rok jsem ji fotila denně. Teď už sice fotím střídměji, ale přesto. V tak obrovském množství fotek se pak už snadno ztrácí důležité milníky. Dělat pravidelně fotoknihy nestíháte a už po roce si neumíte některé fotky spojit s událostí, ke které se vztahovaly. Zrovna minule jsem prohledávala stovky fotek, abych našla ty, na kterých udělala dcera své první krůčky. Kdy se poprvé pustila nábytku a vydala se s napřaženýma ručičkama přímo ke mne. A docela jsem se u toho hledání zapotila.

Po létech budou haldy vzpomínek ještě chaotičtějšími. „Ta naše chodila už v roce zcela sama.“ „Pamatuješ, jak vysoký měla ten dort ke třetím narozeninám?“ To vše tak může a nemusí být. Fotky se pomíchají, někdo je nesprávně uloží ve fotoalbu, či vytiskne ve fotoknize v nesprávném pořadí a kontextu. Elektronická data se mohou ztratit. Právě z těchto důvodu jsou unikátním pomocníkem milníkové kartičky.

Milníkové kartičky nám pomáhají dělat stylové fotky s přidanou hodnotou

Touto přidanou hodnotou je informace. Milníková kartička je graficky velice povedený návrh cedulky, kterou umísťujeme do focených kompozicí spolu s dítětem. S první kartičkou si jej vyfotíme třeba už v porodnici a přidáme jméno, datum a čas narození, hmotnost i výšku. S další vyfotíme miminko v jeho prvním týdnu. A tak pokračujeme dál. Zachytáváme unikátní milníky v životě našeho dítěte spolu s časovou informací.

Časosběrné fotografie jako památka na celý život

Kartičky jsou skvělou pomůckou k tomu, abyste si vytvořili časosběrné snímky během dětských let svého potomka. Od narození přes první pasení koníčků, první krůčky, slůvka, první a další narozeniny. Velice efektně vypadá, když se snažíme fotografie podobně nastylovat. Třeba ty k narozeninám. Mohou být vždy u narozeninového dortu, s babičkou a s dědečkem, s oběma rodiči, se sourozenci. Kartičku lze použít samozřejmě i do různých snímků, a tak vlastně zvěčnit všechny nápady, o kterých jsem mluvila, a přidat i další. Fotky s rekvizitami, kterými jsou i milníkové kartičky, navíc vypadají skvěle a působí mnohem originálněji, romantičtěji. Milují je i prarodiče na různých fotodárcích.

Floby kartičky zachytí vzpomínky od narození až do deseti let

Milníkové kartičky nadchly i Šárku, která na svém shopu Floby.cz nabízí nejen zajímavé dárky pro těhotné, maminky a novorozená miminka. Aktuálně si máte možnost zvolit ze dvou variant milníkových kartiček pro holčičku a ze dvou pro chlapečka. Jde o několik kartiček, které mapují důležité události vašeho potomka od narození až do deseti let. Líc kartičky má předtištěnou událost, která je graficky hezky ztvárněná. Druhá strana kartičky slouží na vlastní komentáře a poznámky. Kartičky se totiž nejenže objeví na vašich fotografiích, ale zůstanou vám, nebo později dítěti i jako památka – třeba na první slůvko. Jaké bude?

Milníkové kartičky pro holčičku mají pestré holčičí barvy s dominantou růžové, fialové, tyrkysové a pomerančové. Milníkové kartičky pro chlapečka mají dominantní tmavě a světle modrou barvu, doplněné o zelenou a žlutou.

Tyto kartičky si má možnost koupit každá maminka nebo tatínek, aby s nimi pak kouzlili na svých fotografiích. Avšak milníkové kartičky se hodí i jako dárek pro vaši kamarádku, novopečenou maminku v rodině, kolegyni, nebo dceru. Zabaleny jsou vždy v krásném dárkovém obalu, kde je lze rovněž uschovat do doby, než na ně přijde řada. V e-shopu Floby.cz koupíte i verzi, která obsahuje navíc hezké chrastítko. Dáváte tak dáreček nejen rodičům, ale i miminku.

Jak pracovat s Floby milníkovými kartičkami? I tady Šárka z Floby radí, jak na to. Sama je jako maminka malé Týnky používá. Vždy je dobré mít aktuální milníkové kartičky u sebe. Nikdy nevíte, kdy přijde ta chvíle, že vaše dítě udělá poprvé samo krůček, nebo řekne první slůvko.

Nápady na dárky z Floby

Na Floby.cz najdete i další tipy na dárky pro těhotné i maminky. Předně jde o unikátní Floby kytice. Nádherné kytice vypadají jako živé. Přitom jsou vyrobeny z textilních květin, kde do podoby květiny je naaranžováno i dětské body, případně je doplněna hezká hračka pro miminko. Všechny se ručně vážou a mají unikátní design.

Pro miminko jsou určeny i krásné dárkové sady s oblečením, hračkami a další výbavičkou. Aranžují se ve stylových květináčích, nebo do nádherných papírových dětských kufříků, jaké známe ze svého dětství. Jako další dárky lze věnovat dětské plyšové termofory, kousátka a kojící korále, deky nebo osušky.

Ať již vyberete kterýkoliv dárek, nezapomeňte k němu přidat milníkové kartičky. Na ty jsou na Floby.cz mimořádně pyšní. Díky nim rodiče zachytí narození, první tři týdny po narození, první měsíc, prvních šest týdnů, 2 měsíce až 11 měsíců a období od jednoho roku až do 10 let. Kromě toho rovněž milníky, jako je první pasení koníčků, první krůčky, první slovo a první Vánoce. Zrovna váš dárek jim dokáže pomoci zachovat ty nejkrásnější vzpomínky v životě.


Nejčtenější

Obujte se do toho! Vyrazte za zážitkem ze svého 1. běžeckého závodu

Obujte se do toho! Doběhněte si pro zážitek ze svého 1. běžeckého závodu

Nazujte běžecké boty a rozběhněte se. Pro radost z pohybu. Pro zážitky. Pro lepší formu i postavu. Nebo třeba proto,...

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Děti jsou to nejcennější, co máme. Proto by rodiče každého školáka měli být při výběru školní aktovky nebo batohu...

5 trendy sedaček, které rozzáří váš interiér

Sedačka Sammy se hodí do velkých obývacích pokojů.

Chystáte se obléct svůj obývací pokoj do nového designu? Mrkněte se na trendy sedačky, které váš interiér doladí,...

Výhody SSOŠ a Gymnázia Bean? Individuální přístup a atraktivní obory

Výhody SSOŠ a Gymnázia Bean? Individuální přístup a atraktivní obory

Ať již přemýšlíte, kam dát studovat svého potomka, až skončí základní školu, či byste si sami chtěli rozšířit vzdělání,...

Obujte se do toho! Vyrazte za zážitkem ze svého 1. běžeckého závodu

Obujte se do toho! Doběhněte si pro zážitek ze svého 1. běžeckého závodu

Nazujte běžecké boty a rozběhněte se. Pro radost z pohybu. Pro zážitky. Pro lepší formu i postavu. Nebo třeba proto,...

Další z rubriky

Kytice 100 růží: Originální květinový dárek

Kytice 100 růží: Originální květinový dárek

Kytice 100 růží provází výjimečné okamžiky, jakými jsou kulaté narozeniny, výročí, žádosti o ruku nebo vyjádření lásky....

Za golfem s dětmi do portugalského rezortu Martinhal Quinta

Za golfem s dětmi do portugalského rezortu Martinhal Quinta

Martinhal Quinta Family Golf resort leží v jedné z nejprestižnějších golfových oblastí v Evropě, v Quinta do Lago. Je...

Liposukce body-jet nebolí a tuk můžete přenést jinam

Liposukce body-jet nebolí a tuk můžete přenést jinam

Je mnoho žen, ale i mužů, které netrápí prostá nadváha, natož obezita, ale radost jim kazí tukové polštářky nahromaděné...

Najdete na iDNES.cz