Černá zubní pasta pro bílé zuby

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Úsměv dělá divy. Je to jednoduchý způsob, jak příjemně naladit sebe i druhé. V komunikaci je úsměv skvělou metodou, jak zaručeně prolomit ledy. Musí však jít pouze o onen bájný zářivý úsměv, na kterém se z velké části podílejí zářivě bílé zuby.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Černá zubní pasta pro bílé zuby | foto: ČTK

Zazářit s úsměvem prostě nejde, pokud nejsou zuby v nejlepším pořádku. To je také důvod, proč za poslední roky tolik vzrostla popularita bělení zubů. Vynikající službu slibuje i zubní pasta s bělícím účinkem. Není však bělení jako bělení. A není pasta jako pasta. Je třeba také počítat i s tím, že barva zubů je částečně daná geneticky. Ne každému je dáno mít zuby bílé jako nejčistší sníh. Přesto bychom se o to měli alespoň pokusit.

Jaké jsou metody bělení zubů?

V současnosti je k dispozici hned několik metod efektivního bělení zubů. Dají se rozdělit do dvou klíčových oblastí – bělení profesionální a bělení domácí.

1.Profesionální bělení zubů

Profesionální bělení u odborníka je založeno na bělících chemikáliích. Právě kvůli těmto chemikáliím také není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy nebo alergiky. Po bělící proceduře se navíc nesmí alespoň několik týdnů do úst vkládat nic, co by mohlo bělení pokazit. Zakázáno je kouření, káva a některé potraviny s vysokým obsahem barviv.

2.Domácí bělení zubů

Domácí bělení nemá žádné pevné restrikce. Pokud však chcete opravdu dosáhnout vybělení zubů o několik odstínů, je pochopitelně prospěšné omezit vše, co bělost zubů ohrožuje. Základem je vždy dostatečná zubní hygiena.

Právě zubní hygiena je jedním z nejvýznamnějších faktorů ovlivňujících žloutnutí či hnědnutí zubů. Je také faktorem, který zajistí bělost zubů. Jednoduše, pokud se o zuby budeme starat, bude to vidět. Ostatně klíčem k domácímu bělení zubů je především zubní pasta s bělícím účinkem. Vhodná pasta šetrně odstraní nevzhledný povlak zubů. Ideální zubní pasta s bělícím účinkem bude také bezpečná. K bělení zubů přitom nemusí sloužit pouze agresivní chemikálie, ale také přírodní ingredience. Právě na přírodních ingrediencích jsou založené zubní pasty z Thajska značky Twin Lotus.

Černá zubní pasta pro bílé zuby

Přírodní pomocníci pro bělení zubů

1.Aktivní uhlí a kokosový olej

Již staří Římané toužili po atraktivně bělostných zubech. Na bělení zubů přitom využívali popel z ohnišť. Tzv. abrazivní bělení se uplatňuje dodnes. Místo černého popela však slouží černé aktivní uhlí.

Aktivní uhlí se v současnosti vyrábí mj. z kokosových skořápek. Má charakteristickou pórovitou strukturu, a tím i výjimečnou schopnost vázat na sebe škodlivé látky. Užívá se k detoxikaci organismu. V zubní hygieně jsou mu přisuzovány schopnosti odstranit zubní plak a skvrny od kávy, vína apod.

Kokosový ořech může posloužit k bělení zubů i v podobě kokosového oleje. Také kokosový olej se dnes řadí k přírodním pomocníkům pro bělení zubů. Nese nejenom bělící, ale také antibakteriální účinky.

2.Hřebíček a bylinky

Jednou z nejopěvovanějších přírodních ingrediencí v zubní hygieně je v současnosti hřebíčkový olej. Obsahuje rostlinné silice, které mu dávají antibakteriální, dezinfekční a částečně i analgetické vlastnosti. Tak pomáhá i v případě bolesti zubů. Vedle toho je zdrojem užitečných minerálních látek, jako jsou vápník, draslík nebo mangan.

Zdrojem cenných minerálů jsou i bylinky, jako jsou šalvěj nebo máta. Také tyto aromatické bylinky jsou od pradávna spojovány se zdravými zuby, dásněmi a celou ústní dutinou. Čistí, dezinfikují, zklidňují sliznice a ještě k tomu si poradí s nepříjemným zápachem z úst.

Není náhodou, že tyto přírodní ingredience najdeme v thajských bylinných zubních pastách Twin Lotus.

3.Přírodní zubní pasta s bělícím účinkem

V široké paletě zubních past na českém trhu můžeme vybírat i mezi zubními pastami z Thajska. Pyšní se vzácným obsahem s těmi nejkvalitnějšími bylinkami a dalšími přírodními ingrediencemi. Byliny pocházejí z plantáží bez GMO. Pasty neobsahují fluorid a nejsou testovány na zvířatech.

Bez povšimnutí jistě nezůstane černá zubní pasta s bělícím účinkem, který zaručuje obsažené aktivní uhlí. Odstraňuje odpudivé zbarvení zubů i zubní kámen, tím působí jako prevence zubního kazu. I díky obsaženému hřebíčkovému oleji či bylinkám, jako jsou šalvěj nebo máta, zbavuje také nepříjemného zápachu z úst, osvěžuje dech. Dokáže upravit pH v ústní dutině, pozitivně upravuje mikroflóru v ústech, ničí škodlivé bakterie. Černá zubní pasta se postará o bílé zuby i zdravé dásně. Působí hojivě, pomáhá i proti krvácení dásní.

Všechny ingredience pro zubní pasty Twin Lotus pochází z vlastních plantáží, nejedná se o geneticky modifikované rostliny a nejsou testovány na zvířatech. Oproti těm tradičním zubním pastám, které známe, skýtají ve svém složení unikátní komplex bylin. Obsahem bylin nad všemi vyniká bylinná zubní pasta s názvem Twin Lotus Originál, s více než desítkou léčivých bylin. Vedle mátového nebo eukalyptového oleje nabízí ve svém složení takové přírodní speciality, jako jsou pomerančový jasmín nebo tzv. hadí tráva.


Nejčtenější

Uzavře Krakonoš nejnavštěvovanější české hory?

Uzavře Krakonoš nejnavštěvovanější české hory?

Krakonoš napsal dopis! V něm popisuje kritickou situaci ohledně množství odpadků v Krkonoších a uvádí šokující řešení...

Projekt Nová válcovna ve Fatře získal ocenění Stavba roku

Projekt Nová válcovna ve Fatře získal prestižní ocenění Stavba roku

Projekt Nová válcovna získal prestižní ocenění Stavba roku Zlínského kraje v kategorii Průmyslových a zemědělských...

České firmy ohrožuje nevhodné internetové připojení

České firmy ohrožuje nevhodné internetové připojení

Nespolehlivé a nezabezpečené internetové připojení časem přestává plnit nároky podnikání. Častěji trpí výpadky,...

Bílá voda v bazénu? Poradíme vám, co s ní a jak zákalu předejít

Bílá voda v bazénu? Poradíme vám, co s ní a jak zákalu předejít.

Letos více než předchozí roky nám volají majitelé domácích bazénů i bazénků, že jim po napuštění zbělela voda. Má...

Řasa v jezírku? Poradíme vám, jak jí předcházet i jak řešit následky

Řasa v jezírku? Poradíme vám, jak jí předcházet i jak řešit následky!

Jezírko není bazén. Základní a zásadní odlišnost mezi oběma typy zahradních nádrží je, že v bazénu je voda sterilní,...

Další z rubriky

Radujeme se ze slunce

Radujeme se ze slunce

Chystáte se se svou ratolestí s přicházejícím pěkným počasím trávit konečně víc času venku? Sluníčko prospívá naší...

Buďte hrdí na to, co nosíte

Společnost Pleas a.s. je předním výrobcem kvalitního spodního prádla

Společnost Pleas a.s. je předním českým výrobcem vysoce kvalitního spodního a nočního prádla.

Sluneční ochrana. Co na to lékárník?

Sluneční ochrana. Co na to lékárník?

Přichází léto, s ním spojená záplava slunečních paprsků a naše touha vystavit se jim.

Najdete na iDNES.cz