Canpol babies: když se narodí miminko

  7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Blíží se termín vašeho porodu a už se nemůžete dočkat toho človíčka, který ve vás devět měsíců roste? Než si odvezete svůj uzlíček lásky poprvé domů, měla byste si přichystat chytré pomocníky, kteří vám ulehčí nejen hojení a regeneraci po porodu, ale také kojení či krmení vašeho novorozeňátka.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Canpol babies: když se narodí miminko | foto: MALEWO Havířov, s.r.o.

Praktické pomůcky do porodnice i domů

Co si vlastně s sebou sbalit přímo do porodnice? Kromě základních hygienických potřeb a menší svačinky byste si měla pořídit pružné jednorázové nebo multifunkční kalhotky, které jsou jemné a velmi pohodlné. Nakupte si také větší množství poporodních vložek, které je nutné často měnit, neboť očistky se mohou vylučovat po celou dobu šestinedělí. Nemusíte se však ničeho bát, během 4 – 6 týdnů po porodu většině žen zeslábnou nebo zcela vymizí.

Canpol babies: když se narodí miminko

Miminko se bude v prvních týdnech až měsících dožadovat častého kojení a pokud nebudete mít žádné problémy, tak určitě doporučujeme kojit co nejdéle a co nejčastěji. Pro usnadnění si můžete zakoupit praktické kojící podprsenky s odepínacími košíčky.

Canpol babies: když se narodí miminko
Canpol babies: když se narodí miminko

Nezapomínejte na citlivá prsa

V Canpol babies se již dlouhá léta staráme o maminky a neustále vyvíjíme výrobky i materiály, které ženám pomáhají v náročném období po porodu. Hned po narození vám přiloží vaše miminko na prsa a vy zažijete neskutečný nával štěstí a lásky, když se vaše holčička nebo chlapeček poprvé přisaje. Někdy se stává, že miminku trvá, než začne správně sát a než najdete tu správnou společnou techniku.

Vaše bradavky a prsa tak mohou chvílemi trpět, rudnout nebo je postihne nepříjemný zánět. Abyste tomu předcházela již od prvních chvilek, doporučujeme vzít s sebou do porodnice také chrániče prsních bradavek (2 ks) z měkkého silikonu, které chrání citlivé bradavky a urychlují hojení. Miminko saje mléčko přes tyto chrániče a nedotýká se přímo vaší kůže, která může být podrážděná. Díky chráničům se brzo můžete vrátit k přirozenému a bezbolestnému způsobu kojení.

Do kojící podprsenky se vám budou určitě hodit také speciální savé tampóny – u nás najdete kolekci Easy Start v balení po 24 nebo 48 kusech. V záloze máme také tampóny s výtažkem z Aloe Vera, které urychluje hojení bolavých bradavek a působí antibakteriálně. Vezměte si s sebou dostatečné množství, balení pak určitě využijete také po návratu domů.

Canpol babies: když se narodí miminko

Kojení a laktace

Pro maminku i miminko je kojení krásným a intimním spojením – je to ten nejpřirozenější způsob krmení děťátka. Mateřské mléko obsahuje živiny a protilátky, které posilují imunitu miminka, krmení je stále „po ruce“, je vyhřáté na správnou teplotu, mléko chrání miminko před infekcemi a díky uvolňujícím se endorfinům přispívá k nepopsatelnému štěstí maminky i dítěte. Kojení však není samozřejmostí, a proto to chce někdy velké úsilí a trpělivost.

Canpol babies: když se narodí miminko

Pokud máte málo mateřského mléka (nízká laktace), nebo naopak nadbytek, můžete vyzkoušet odsávačku mateřského mléka, která imituje dvoufázové sání miminka - v Canpol babies byla pro tyto účely vyvinuta nová elektrická odsávačka EasyStart. Čím častěji budete odsávat, tím více se bude mléko tvořit. Odsávačka však uleví také od nalitých prsou a tím zabrání tvorbě nepříjemných zánětů. Ideální je také při bolestivých, vpáčených či plochých bradavkách. Odsávačka EasyStart má až 3 stupně regulace síly odsávání a napájí se buď ze sítě, nebo bateriemi. Součástí balení je také lahvička o objemu 120 ml, zásobník na mléko nebo praktický obal.

Canpol babies: když se narodí miminko

Chcete vědět více informací? Zajímají vás novinky, soutěže a akce? Navštivte nás na Facebooku nebo Instagramu.

Canpol babies: když se narodí miminko

Značka Canpol babies doporučuje kojení jako nejlepší a nejzdravější formu výživy dítěte. Alternativní formy krmení dítěte vždy konzultujte s pediatrem, porodní asistentkou, dětskou sestrou nebo farmaceutem. Přistupte k němu pouze v případě, že je kojení nemožné nebo nedostačující.

O značce:

Značka Canpol babies nabízí jeden z nejširších sortimentů výrobků pro maminky a miminka na evropském trhu. Již více než 25 let pečujeme o to, aby maminky mohly úspěšně začít svou cestu mateřstvím, a pomáháme jim překonat veškeré počáteční výzvy, které s ním souvisejí. Podporujeme maminky v raném období mateřství a díky komplexnosti portfolia (více než 600 produktů) je doprovázíme v prvních letech života jejich dětí. Nabídka Canpol babies zahrnuje široký výběr produktů od potřeb v období těhotenství a po porodu. Patří sem krmení dítěte, dudlíky, kojenecké láhve, odsávačky, hygienické a bezpečnostní pomůcky, ale také plyšové hračky.


Nejčtenější

Nejpodivnější kryptoměny

Co jsou vlastně ty kryptoměny?

Jaké znáte vedle bitcoinu další kryptoměny? Pojďme se podívat na ty nejpodivnější, které skutečně kolují virtuálním...

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Děti jsou to nejcennější, co máme. Proto by rodiče každého školáka měli být při výběru školní aktovky nebo batohu...

3 otázky pro Facebook Libru

3 otázky pro Facebook Libru

V červnu letošního roku Facebook oznámil, že zahajuje vývoj své kryptoměny Libra. Podle této sociální sítě je cílem...

Kytice 100 růží: Originální květinový dárek

Kytice 100 růží: Originální květinový dárek

Kytice 100 růží provází výjimečné okamžiky, jakými jsou kulaté narozeniny, výročí, žádosti o ruku nebo vyjádření lásky....

Jednoduchý návod na sušení a lisování květin

Jednoduchý návod na sušení a lisování květin

Je vám líto, že květy z překrásné kytice dříve či později podlehnou zkáze? Co takhle vyzkoušet jednoduché techniky...

Další z rubriky

Liposukce body-jet nebolí a tuk můžete přenést jinam

Liposukce body-jet nebolí a tuk můžete přenést jinam

Je mnoho žen, ale i mužů, které netrápí prostá nadváha, natož obezita, ale radost jim kazí tukové polštářky nahromaděné...

Čím to je, že angličtina pro začátečníky bývá tak zbytečně obtížná?

Čím to je, že angličtina pro začátečníky bývá tak zbytečně obtížná?

Plní nadšení a motivace jste se pustili do angličtiny pro začátečníky, ale už po pár dnech začíná být těžké udržet...

Igelitka k obědu? Zatočte s plasty ve vašem těle

Igelitka k obědu? Zatočte s plasty ve vašem těle

Možná znáte okřídlený vtip o paní, která se v obchodě ptá: „Můžu dostat tu rybu v igelitce?“. A prodavač jí odpoví: „Tu...

Najdete na iDNES.cz