Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

OMRON - měření krevního tlaku tonometry s Intellisenese

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Proč je důležité, abyste si kontrolovali svůj krevní tlak doma? Četné studie prokázaly, že měření krevního tlaku pouze v ordinaci u lékaře je nedostačující a neodráží hodnoty dosažené v průběhu celého dne.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Domácí měření krevního tlaku se doporučuje jako preventivní prostředek i jako standardní doplněk léčby hypertenze u vašeho lékaře. | foto: R.St. servis s.r.o.

Mnohým pacientům byly v ordinaci lékaře naměřeny vysoké hodnoty krevního tlaku, zatímco jejich hodnoty naměřené doma byly nižší (tzv. syndrom "bílého pláště"). Je však také prokázáno, že přibližně 8 % pacientů má v ordinaci u lékaře normální krevní tlak, ale jejich hodnoty naměřené doma jsou podstatně vyšší, a tak pro ně představují i vyšší riziko onemocnění.

Měření krevního tlaku mimo ordinaci je spolehlivá, přesná a celosvětově uznávaná metoda, která při správné volbě digitálního tlakoměru poskytne lékaři cenné údaje pro léčbu hypertenze. Pravidelné měření krevního tlaku přispěje k uklidnění Vaší mysli.

Domácí měření krevního tlaku se doporučuje jako preventivní prostředek i jako standardní doplněk léčby hypertenze u vašeho lékaře. Výhoda domácího měření krevního tlaku tak spočívá v tom, že můžete svůj krevní tlak sledovat pravidelně v daném čase a za normálních každodenních podmínek.

Tím se vyhnete nebezpečí uměle zvýšených hodnot způsobených nervozitou v cizím prostředí lékařské ordinace (tzv. ordinační hypertenze, efekt bílého pláště atd.).

Tonometry OMRON splňují mezinárodní standardy pro klinickou validaci v porovnání s poslechovou metodou. Takto ověřené měřiče tlaku krve jsou uznávány Českou společností pro hypertenzi.

OMRON vyrábí již od roku 1973 vysoce moderní, špičkové měřiče krevního tlaku s unikátními technologiemi umožňující rychlé, přesné a pohodlné měření. V září 2009 bylo dosaženo hranice více než 100 miliónů prodaných kusů po celém světě, což činí japonskou značku OMRON světovou jedničkou mezi výrobci tonometrů.

R.St. servis - měření krevního tlaku tonometry Omron

Tlakoměry OMRON s technologií INTELLISENSE provádí dvě měření krevního tlaku během jednoho měřicího cyklu. První při nafukování manžety, druhé při vyfukování. Díky této metodě dvojího měření jsou výsledky vždy přesné a spolehlivé.

INTELLISENSE měří již při nafukování, nafoukne manžetu přesně tolik, kolik je pro správné vyhodnocení potřeba. Doba měření je podstatně zkrácena. Paže není zbytečně dlouho a příliš stlačována. INTELLISENSE sám volí optimální nafouknutí manžety. K ovládání postačuje jedno tlačítko.

INTELLISENSE je vhodná i pro osoby s určitými typy srdečních aritmií ( poruchami srdečního rytmu ). Pravidelné měření je součástí boje proti hypertenzi a přispívá k delšímu a zdravějšímu stylu života.

Tonometry OMRON jsou na trhu od roku 1993 a pro svoji spolehlivost a přesnost se doporučují pro použití jak v profesionální, zdravotnické sféře - u lékaře, tak i v domácím prostředí. V současnosti nejoblíbenější tlakoměr na paži v ČR ( zdroj AMAR ) je typ OMRON M6 Comfort. Tlakoměry OMRON zakoupíte pohodlně a výhodně v e-shopu Zdravotnická prodejna RSt.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Úklid nemusí trvat celý den nebo víkend. Stačí k tomu mít pomocníka, který vám práci usnadní a urychlí. Přesně takový...

Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky

Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky

Věnujte úžasný dárek, na který se jen tak nezapomene! Komu uděláte radost? Adrenalinové nebo letní zážitky můžete...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Najdete na iDNES.cz