Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Omega, více než pouhý odšťavňovač

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Čerstvá ovocná a zeleninová šťáva plná enzymů a vitamínů dává našemu tělu nezbytné živiny k upevnění našeho zdraví. Šnekový odšťavňovač Omega 8004/8006 vám takovou šťávu snadno připraví.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Omega, více než pouhý odšťavňovač | foto: EUJUICERS.COM - Česká republika

V době, kdy se ve všech médiích diskutuje o zdravém životním stylu, se potvrzují blahodárné účinky čerstvých ovocných a zeleninových šťáv na lidský organismus. Ty nejkvalitnější, plné enzymů a vitamínů, přitom neumí připravit každý odšťavňovač. Pojďme se proto podívat na odšťavňovač Omega 8004/8006, který toto zvládá dokonale.

Americká společnost Omega Juicers, která řadu let podporuje svými výrobky zdravý životní styl, nabízí svůj unikátní šnekový odšťavňovač Omega 8004/8006 také českým příznivcům čerstvých šťáv.

Odšťavňovač Omega 8004/8006, který díky systému pomalého odšťavňování zachovává šťávám přírodní chuť a na rozdíl od běžně dostupných odstředivých odšťavňovačů také většinu enzymů a vitamínů, patří ve světové konkurenci odšťavňovačů mezi nejlepšího domácího pomocníka, kterým můžete vybavit kuchyňskou linku.

Odšťavňovač Omega 8004/8006 dokáže získat šťávu ze všech dostupných surovin od citrusů, přes kořenovou a listovou zeleninu až po problematický ananas.

Odšťavňovač Omega připraví výborné čerstvé šťávy. Tím to však nekončí

Dokonce i při testování drobného rybízu, který nechybí snad na žádné české zahrádce, si díky svému patentovanému dvoufázovému sítu poradí s drobnými pecičkami ze všech odšťavňovačů nejlépe. Šťáva, kterou připraví odšťavňovač Omega 8004/8006 pouze při 80 otáčkách za minutu, je chuťově plnější, zároveň ale čistá bez vlákniny.

A pokud by přece jenom nějaký kousek vlákniny přes síto odšťavňovače prošel, zachytí ji cedník, který je součástí balení. Spolu s cedníkem, nádobou na šťávu, na drť a kartáčem na čištění, je s Omegou dodáváno také homogenizační pouzdro a šest nástavců různých tvarů pro výrobu ovocných sorbetů, zmrzlin, masových směsí, těstovin nebo mleté kávy. Odšťavňovač Omega totiž není pouze přístroj, který umí připravit výborné čerstvé šťávy.

Odšťavňovač Omega je univerzální přístroj, který v kuchyni využijete pro výrobu spousty dalších pochutin a zdravých "laskomin". Stačí vyměnit dvoufázové síto za homogenizační pouzdro, které neoddělí šťávu od vlákniny, ale pomalu ji promísí podobně jako mlýnek na maso. Připravit ovocné pyré, sorbety nebo zdravé dětské kašičky je tak pro Omegu hračka.

Mezi vyměnitelnými nástavci najdete i jeden pro výrobu domácích špaget nebo nudlí. Z čerstvého masa včetně vykostěných ryb si můžete s nakrájenou jarní zeleninou připravit výbornou masovou směs na karbanátky nebo sekanou. Homogenizační pouzdro vám dobře poslouží i při jemném mletí kávových zrn či výrobě ořechových másel.

Omega

Odšťavňovač s mnoha funkcemi

Omega 8004/8006 je všestranný odšťavňovač s mnoha funkcemi. Samotná údržba přístroje je velmi jednoduchá a rychlá. Vyčištění síta kartáčem a umytí ostatních dílů pod proudem tekoucí vody vám nezabere více než tři minuty. Za zmínku stojí také fakt, že díky svému kvalitnímu zpracování je Omega 8004/8006 téměř bezporuchovým odšťavňovačem.

K dostání je v bílém (model 8004) a chromovém (model 8006) provedení. Exkluzivním dovozcem tohoto přístroje do střední Evropy se po mnohaleté spolupráci se značkou Omega stala česká společnost EUJUICERS.COM, která k těmto přístrojům pro své zákazníky zajišťuje také kompletní záruční i pozáruční servis. S Omegou, které je bezpečná a zároveň i hračkou pro děti, je radost pracovat.

Přístroji Omega 8004/8006 přejeme, aby se stal se neodmyslitelnou součástí českých domácností a jejich každodenního života. Zdraví máme jenom jedno, a co svému tělu dopřejeme za v času nyní, ve stáří jako když najdeme…

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Sluneční dioptrické brýle. Chytrá vychytávka na jaro a léto

Sluneční dioptrické brýle – to je chytrá vychytávka na jaro a léto

Nosíte brýle a nevíte, co a jak na sluníčku? Nechte nás hádat. Nosíte jen čiré dioptrické a na sluneční jste...

Připravte se na jaro: detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Připravte se na jaro:  Detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Jarní měsíce bývají zaměřené na očistu organismu, ať už je důvodem snaha shodit přebytečná kila nebo se jen cítit...

Vínové líčení pro všechny milovníky červené

Vínové líčení pro všechny milovníky červené

Arome.cz Patříte mezi příznivce všech odstínů červené a rádi byste je nosili nejen na rtech, ale i na očích? Nebojte se odvázat a...

Najdete na iDNES.cz