Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Omega, více než pouhý odšťavňovač

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Čerstvá ovocná a zeleninová šťáva plná enzymů a vitamínů dává našemu tělu nezbytné živiny k upevnění našeho zdraví. Šnekový odšťavňovač Omega 8004/8006 vám takovou šťávu snadno připraví.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Omega, více než pouhý odšťavňovač | foto: EUJUICERS.COM - Česká republika

V době, kdy se ve všech médiích diskutuje o zdravém životním stylu, se potvrzují blahodárné účinky čerstvých ovocných a zeleninových šťáv na lidský organismus. Ty nejkvalitnější, plné enzymů a vitamínů, přitom neumí připravit každý odšťavňovač. Pojďme se proto podívat na odšťavňovač Omega 8004/8006, který toto zvládá dokonale.

Americká společnost Omega Juicers, která řadu let podporuje svými výrobky zdravý životní styl, nabízí svůj unikátní šnekový odšťavňovač Omega 8004/8006 také českým příznivcům čerstvých šťáv.

Odšťavňovač Omega 8004/8006, který díky systému pomalého odšťavňování zachovává šťávám přírodní chuť a na rozdíl od běžně dostupných odstředivých odšťavňovačů také většinu enzymů a vitamínů, patří ve světové konkurenci odšťavňovačů mezi nejlepšího domácího pomocníka, kterým můžete vybavit kuchyňskou linku.

Odšťavňovač Omega 8004/8006 dokáže získat šťávu ze všech dostupných surovin od citrusů, přes kořenovou a listovou zeleninu až po problematický ananas.

Odšťavňovač Omega připraví výborné čerstvé šťávy. Tím to však nekončí

Dokonce i při testování drobného rybízu, který nechybí snad na žádné české zahrádce, si díky svému patentovanému dvoufázovému sítu poradí s drobnými pecičkami ze všech odšťavňovačů nejlépe. Šťáva, kterou připraví odšťavňovač Omega 8004/8006 pouze při 80 otáčkách za minutu, je chuťově plnější, zároveň ale čistá bez vlákniny.

A pokud by přece jenom nějaký kousek vlákniny přes síto odšťavňovače prošel, zachytí ji cedník, který je součástí balení. Spolu s cedníkem, nádobou na šťávu, na drť a kartáčem na čištění, je s Omegou dodáváno také homogenizační pouzdro a šest nástavců různých tvarů pro výrobu ovocných sorbetů, zmrzlin, masových směsí, těstovin nebo mleté kávy. Odšťavňovač Omega totiž není pouze přístroj, který umí připravit výborné čerstvé šťávy.

Odšťavňovač Omega je univerzální přístroj, který v kuchyni využijete pro výrobu spousty dalších pochutin a zdravých "laskomin". Stačí vyměnit dvoufázové síto za homogenizační pouzdro, které neoddělí šťávu od vlákniny, ale pomalu ji promísí podobně jako mlýnek na maso. Připravit ovocné pyré, sorbety nebo zdravé dětské kašičky je tak pro Omegu hračka.

Mezi vyměnitelnými nástavci najdete i jeden pro výrobu domácích špaget nebo nudlí. Z čerstvého masa včetně vykostěných ryb si můžete s nakrájenou jarní zeleninou připravit výbornou masovou směs na karbanátky nebo sekanou. Homogenizační pouzdro vám dobře poslouží i při jemném mletí kávových zrn či výrobě ořechových másel.

Omega

Odšťavňovač s mnoha funkcemi

Omega 8004/8006 je všestranný odšťavňovač s mnoha funkcemi. Samotná údržba přístroje je velmi jednoduchá a rychlá. Vyčištění síta kartáčem a umytí ostatních dílů pod proudem tekoucí vody vám nezabere více než tři minuty. Za zmínku stojí také fakt, že díky svému kvalitnímu zpracování je Omega 8004/8006 téměř bezporuchovým odšťavňovačem.

K dostání je v bílém (model 8004) a chromovém (model 8006) provedení. Exkluzivním dovozcem tohoto přístroje do střední Evropy se po mnohaleté spolupráci se značkou Omega stala česká společnost EUJUICERS.COM, která k těmto přístrojům pro své zákazníky zajišťuje také kompletní záruční i pozáruční servis. S Omegou, které je bezpečná a zároveň i hračkou pro děti, je radost pracovat.

Přístroji Omega 8004/8006 přejeme, aby se stal se neodmyslitelnou součástí českých domácností a jejich každodenního života. Zdraví máme jenom jedno, a co svému tělu dopřejeme za v času nyní, ve stáří jako když najdeme…

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

GROHE Blue® Home je váš soukromý pramen dokonalé chuti a požitku

GROHE Blue® Home je váš soukromý pramen dokonalé chuti a požitku

Pokud hledáte způsob, kterým do svého života přinesete radikální změnu, není důvod, proč nehledat v kuchyni....

Výpomoc na mateřské: v roce 2018 to není chůva, ale půjčka

Výpomoc na mateřské: V roce 2018 to není chůva, ale půjčka

Chůva, slečna na hlídaní, au pair - to už dávno nejsou synonyma pomoci mamince s péčí o dítě. Stále častěji jsou to...

Najdete na iDNES.cz