Přírodní materiály vám pomohou zvýšit kvalitu života

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vhodně zvolené přírodní materiály vytvářejí optimální podmínky pro zdravý a klidný spánek. Pomohou vám lépe se vyrovnat s teplotními extrémy během roku, nebo třeba předcházet závažným onemocněním.

Přírodní materiály Vám pomohou zvýšit kvalitu života | foto: MABO TRADE

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Spánek je základní fyziologickou potřebou nezbytnou pro správnou funkci organismu. Během spánku dochází především k regeneraci centrálního nervového systému. Odborníci tvrdí, že při jeho nedostatečné kvalitě nemůže dojít k potřebnému zotavení, což se projeví zhoršením myšlení, snížením pozornosti a pocitem únavy následující den. 

Trvá-li tento stav delší dobu, dochází k výraznému snížení kvality života a hrozí výrazné riziko vzniku a rozvoje závažných duševních onemocnění. Je rozumné tyto skutečnosti nepodceňovat a vytvořit správné podmínky pro dostatečnou regeneraci organismu.

Přírodní materiály Vám pomohou zvýšit kvalitu života

Kvalitní matrace z přírodních materiálů může být ideálním řešením. Vrstvy vhodně zvolených přírodních materiálů v matraci pomáhají udržovat optimální prostředí pro klidný spánek, říká Martin Kinšt ze společnosti MABO TRADE. Přírodní materiály používáme v našich výrobcích už řadu let pro jejich nenahraditelné vlastnosti, jako jsou absorpce vlhkosti, termoregulace a mimořádná prodyšnost. 

Například vrstvy z koňských žíní a ovčí vlny dokáží pojmout velké množství vlhkosti a zůstat na dotek suché. Tím dokáží udržet příjemné a suché prostředí mezi pokožkou a povrchem matrace. Už se nebudete probouzet kvůli propocení. Velmi důležitá je také termoregulace, o kterou se postará velbloudí nebo ovčí vlna. Tyto materiály Vás budou v létě ochlazovat a v zimně zahřívat příjemným tzv. suchým teplem, jež příjemně rozproudí krevní oběh a pomáhá s regenerací celého organismu.

Z kolekce matrací MABO lze vybrat například matraci EMINENTE z kolekce EXTRA LINE. Jedná se o luxusní matraci nejvyšší třídy z přírodních vrstev pro velmi náročné uživatele. Mimořádně pohodlná 32 cm vysoká matrace z pečlivě vybraných přírodních materiálů přemění Vaší postel v ideální místo pro regeneraci. 

Žádné nepříjemné pocity při ležení, jen uklidňující relaxace. O optimální mikroklima, příjemnou teplotu a správnou měkkost se postarají přírodní vrstvy z hustě perforovaného latexu, sisalu, koňské žíně bez zbytečných pojiv, 1,5kg výběrové ovčí vlny, velbloudí vlny a vrstva viskózy s kapokem. To vše na 15 cm vysoké taštičkové pružině nabízí pocit báječného uvolnění. Matraci můžete otočit na tužší či měkčí stranu.

Přírodní materiály Vám pomohou zvýšit kvalitu života

Pokud netoužíte mít doma top produkty z nejvyšší řady, dobrou službu Vám poskytnou také matrace YANA nebo VIOLA z kolekce COMFORT LINE.

Matrace YANA je pružinová matrace se zimní a letní stranou. Na letní straně jsou velmi prodyšné materiály s vysokou absorpcí vlhkosti a schopností odvádět přebytečné teplo – koňská žíně, sisal, bavlna a velbloudí vlna. Na zimní straně je hustě perforovaný latex a vrstva vlny, která zajistí tzv. suché teplo. Tašková pružina vám poskytne potřebnou oporu páteři a optimální měkkost.

Matrace VIOLA je určená pro vyznavače tvrdšího spaní. Konstrukčně je řešená tak, že nemá pružné jádro, takže má výrazně vyšší tuhost. Je ovšem velmi ohebná, proto ji můžete použít i na polohovací rošty.

Společnost MABO TRADE nabízí své produkty ve specializovaných prodejnách zdravého spaní po celé české republice. Na webových stránkách matrace-mabo.cz si můžete najít nejbližší prodejnu a tam si matrace vyzkoušet na vlastní kůži

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Další z rubriky

Blíží se jubilejní desátý ročník festivalu Colores Flamencos Olomouc

Colores Flamencos Olomouc

Roztančená olomoucká náměstí, flamencové workshopy, koncerty, gastronomické večery a famózní galavečer, na kterém...

Profesní studium MBA v Olomouci: z praxe pro praxi

Profesní studium MBA v Olomouci

Akademie digitálního managementu, z.ú. zahajuje 20. října 2018 v Olomouci nové Profesní studium MBA. Specialitou studia...

Jedenáct tipů na vánoční dárek. Věnujte zážitek z Beskyd

Vyhlídka

Už máte pohromadě všechny vánoční dárky? Pokud ještě přemýšlíte, čím potěšit vaše blízké, zkuste to s dárkem v podobě...

Najdete na iDNES.cz