Na Trojáku ztratíte chuť zahálet

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vrchol Troják v Hostýnských vrších, který se nachází na rozhraní okresů Vsetín, Zlín a Kroměříž, rozhodně není místo určené pro dlouhé lenošení. Naopak je vyhledávaným cílem těch, kteří holdují nejrůznějším sportovním aktivitám a turistice.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na Trojáku ztratíte chuť zahálet | foto: Klub lyžařů

Zatímco v zimě sem míří milovníci běžeckých stop i sjezdového lyžování, po zbytek roku je oblíbeným místem pro pěší túry i cyklistické výlety. Kromě překrásné přírody na návštěvníky čekají i kvalitní služby a využít mohou rovněž Karty plné slev Hostýnsko. Nejvíce živo je na Trojáku patrně v době příznivých sněhových podmínek. Podmínky pro zimní sporty jsou zde obvykle vynikající od listopadu až do března. Oblast je doslova protkaná běžeckými stopami. Celkem se tu totiž upravuje na padesát kilometrů běžeckých tras takzvané Hostýnské magistrály. Hned od rozcestí na skalním hřbetu Troják mohou běžkaři vyrazit po hřebenu na Tesák nebo dojet přes Hostýn až do Bystřice pod Hostýnem. V opačném směru se mohou vydat přes vrch Bludný do Valašského Meziříčí.

Ski areál pro začátečníky i zkušené lyžaře

V povědomí stoupenců sjezdového lyžování je dobře zapsaný Ski areál Troják v nadmořské výšce 583 metry, jenž uspokojí rodiny s dětmi, lyžaře začátečníky i ty pokročilé. Dva lyžařské vleky Tatrapoma a dva dětské lanové vleky se nacházejí jen několik desítek metrů od hlavní komunikace. Svah „A“ a dětský skipark jsou plně pokrývány vrstvou technického sněhu, díky čemuž je zajištěn provoz 100 dnů v roce. Lyžařská a snowboardová škola Yetty ski nabízí individuální výuku pro všechny věkové kategorie, miniškoličku pro nejmenší děti, skupinovou výuku pro školy i výuku handicapovaných na monoski či biski. Lyžaři mohou využít také služeb půjčovny lyžařského a snowboardového vybavení, kde je sortiment každoročně doplňován o nové modely lyží pro začátečníky i pro pokročilé. Po celou zimní sezónu je upravováno přilehlé parkoviště pro 150 osobních aut a deset autobusů. Zákazníci areálu zde mohou parkovat zdarma. Pro letošní sezónu také lze využít Kartu plnou slev Hostýnska, díky které můžete čerpat slevy nejen v samotném Ski areálu Troják, ale také u dalších partnerů v síti Hostýnsko.

Na Trojáku ztratíte chuť zahálet
Na Trojáku ztratíte chuť zahálet

V létě pěšky i na kole

Na Trojáku je rušno i mimo lyžařskou sezónu. Troják je totiž křižovatkou řadou turistických tras i cyklotras. Zejména pěší turisté si rádi vychutnávají procházky malebnou krajinou s krásnými výhledy, procházejí se lesními úseky i loukami. Kouzlo Valašska dokreslují chalupy roztroušené v kopcovité krajině. U hlavní cesty ski areálu je jedno z celkových třiadvaceti zajímavých zastavení naučné stezky „Tesák“, po které se můžete projít ze Vsetína až na Tesák.

K dispozici je i kvalitní ubytování a tradiční kuchyně

Výše uvedené služby ale nejsou zdaleka všechno! Opravdu pestré zázemí pro sportovce a rekreanty doplňují na Trojáku i stravovací a ubytovací služby. Na vrcholu valašského kopce totiž naleznete rekreační areál Na Trojáku, v němž se nachází hotel a celý komplex budov, jenž nabízí několik druhů ubytování od standartních dvoulůžkových pokojů až po rodinné a sportovní apartmány s celkovou kapacitou až sto lůžek. V zalesněné krajině umístěný Hotel Na Trojáku je ideálním místem pro pořádání svateb, školních srazů, rodinných oslav, konferencí nebo firemních večírků. Součástí objektu je také restaurace, v níž si můžete pochutnat na tradiční české kuchyni i místních specialitách, kde se ale nebojí uplatňovat nové trendy gastronomie. V rekreačním areálu je i Sport centrum s krytým bazénem, kurtem na squash, bowlingem a venku se nachází hřiště na beach volejbal, minigolf a pétanque. Ve snaze nerušit krásné výhledy do okolí a nezasáhnout do prostoru výraznou zástavbou je velká část Sport centra včetně dvou bowlingbarů vybudována pod úrovní okolního terénu. Díky tomu bylo možné vměstnat všechna sportoviště a služby do zdánlivě malé nadzemní budovy.

Na Trojáku ztratíte chuť zahálet

Březnový výprodej sněhu na Trojáku! K ubytování v Hotelu Na Trojáku dostane každý celodenní skipas jen za 199,-!Ski Areál Troják Hostýnské hory
Tel.: 573 391 111 - LŠ/pokladna (jen v zimě)
573 391 288 (info o provozu)
www.trojak.cz, www.hm52.cz, www.hostynsko.cz

Hotel, restaurace, apartmány na Trojáku
Tel.: 573 391 090, hotel@natrojaku.cz, www.natrojaku.cz

Lyžařská a snowboardová škola
Tel.: 573 391 111, skola@trojak.cz

Na Trojáku ztratíte chuť zahálet
Na Trojáku ztratíte chuť zahálet

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Uživatelé platebních karet Mastercard a mobilů Apple mohou od 19. února platit pomocí Apple Pay. K dispozici je...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma

Náš fotbal má dva zástupce ve vyřazovacích bojích Evropské ligy! Týmy Slavie a Plzně se utkají v 1. kole play-off s...

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Trápí vás terén, do kterého se boří auta, chodci nebo cyklisti? Řešení nabízí štěrkové rohože Nidagravel, které jsou...

Další z rubriky

Přírodní materiály vám pomohou zvýšit kvalitu života

Přírodní materiály Vám pomohou zvýšit kvalitu života

Vhodně zvolené přírodní materiály vytvářejí optimální podmínky pro zdravý a klidný spánek. Pomohou vám lépe se vyrovnat...

David Koller vystoupí v Olomouci v rámci Acoustic Tour 2019

David Koller vystoupí 11. prosince 2018 v prostoru DEPO2015 v Plzni

Fanoušci Davida Kollera si budou moci vychutnat jeho skladby 18. prosince v sále Evropa NH Olomouc Congress v rámci...

Firma SSI Schäfer v Hranicích investuje do modernizace

Firma SSI Schäfer v Hranicích investuje do modernizace

Mohutné investice v řádech desítek milionů korun vkládá firma SSI Schäfer v Hranicích na Moravě do modernizace výroby....

Najdete na iDNES.cz