Na Trojáku ztratíte chuť zahálet

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vrchol Troják v Hostýnských vrších, který se nachází na rozhraní okresů Vsetín, Zlín a Kroměříž, rozhodně není místo určené pro dlouhé lenošení. Naopak je vyhledávaným cílem těch, kteří holdují nejrůznějším sportovním aktivitám a turistice.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na Trojáku ztratíte chuť zahálet | foto: Klub lyžařů

Zatímco v zimě sem míří milovníci běžeckých stop i sjezdového lyžování, po zbytek roku je oblíbeným místem pro pěší túry i cyklistické výlety. Kromě překrásné přírody na návštěvníky čekají i kvalitní služby a využít mohou rovněž Karty plné slev Hostýnsko. Nejvíce živo je na Trojáku patrně v době příznivých sněhových podmínek. Podmínky pro zimní sporty jsou zde obvykle vynikající od listopadu až do března. Oblast je doslova protkaná běžeckými stopami. Celkem se tu totiž upravuje na padesát kilometrů běžeckých tras takzvané Hostýnské magistrály. Hned od rozcestí na skalním hřbetu Troják mohou běžkaři vyrazit po hřebenu na Tesák nebo dojet přes Hostýn až do Bystřice pod Hostýnem. V opačném směru se mohou vydat přes vrch Bludný do Valašského Meziříčí.

Ski areál pro začátečníky i zkušené lyžaře

V povědomí stoupenců sjezdového lyžování je dobře zapsaný Ski areál Troják v nadmořské výšce 583 metry, jenž uspokojí rodiny s dětmi, lyžaře začátečníky i ty pokročilé. Dva lyžařské vleky Tatrapoma a dva dětské lanové vleky se nacházejí jen několik desítek metrů od hlavní komunikace. Svah „A“ a dětský skipark jsou plně pokrývány vrstvou technického sněhu, díky čemuž je zajištěn provoz 100 dnů v roce. Lyžařská a snowboardová škola Yetty ski nabízí individuální výuku pro všechny věkové kategorie, miniškoličku pro nejmenší děti, skupinovou výuku pro školy i výuku handicapovaných na monoski či biski. Lyžaři mohou využít také služeb půjčovny lyžařského a snowboardového vybavení, kde je sortiment každoročně doplňován o nové modely lyží pro začátečníky i pro pokročilé. Po celou zimní sezónu je upravováno přilehlé parkoviště pro 150 osobních aut a deset autobusů. Zákazníci areálu zde mohou parkovat zdarma. Pro letošní sezónu také lze využít Kartu plnou slev Hostýnska, díky které můžete čerpat slevy nejen v samotném Ski areálu Troják, ale také u dalších partnerů v síti Hostýnsko.

Na Trojáku ztratíte chuť zahálet
Na Trojáku ztratíte chuť zahálet

V létě pěšky i na kole

Na Trojáku je rušno i mimo lyžařskou sezónu. Troják je totiž křižovatkou řadou turistických tras i cyklotras. Zejména pěší turisté si rádi vychutnávají procházky malebnou krajinou s krásnými výhledy, procházejí se lesními úseky i loukami. Kouzlo Valašska dokreslují chalupy roztroušené v kopcovité krajině. U hlavní cesty ski areálu je jedno z celkových třiadvaceti zajímavých zastavení naučné stezky „Tesák“, po které se můžete projít ze Vsetína až na Tesák.

K dispozici je i kvalitní ubytování a tradiční kuchyně

Výše uvedené služby ale nejsou zdaleka všechno! Opravdu pestré zázemí pro sportovce a rekreanty doplňují na Trojáku i stravovací a ubytovací služby. Na vrcholu valašského kopce totiž naleznete rekreační areál Na Trojáku, v němž se nachází hotel a celý komplex budov, jenž nabízí několik druhů ubytování od standartních dvoulůžkových pokojů až po rodinné a sportovní apartmány s celkovou kapacitou až sto lůžek. V zalesněné krajině umístěný Hotel Na Trojáku je ideálním místem pro pořádání svateb, školních srazů, rodinných oslav, konferencí nebo firemních večírků. Součástí objektu je také restaurace, v níž si můžete pochutnat na tradiční české kuchyni i místních specialitách, kde se ale nebojí uplatňovat nové trendy gastronomie. V rekreačním areálu je i Sport centrum s krytým bazénem, kurtem na squash, bowlingem a venku se nachází hřiště na beach volejbal, minigolf a pétanque. Ve snaze nerušit krásné výhledy do okolí a nezasáhnout do prostoru výraznou zástavbou je velká část Sport centra včetně dvou bowlingbarů vybudována pod úrovní okolního terénu. Díky tomu bylo možné vměstnat všechna sportoviště a služby do zdánlivě malé nadzemní budovy.

Na Trojáku ztratíte chuť zahálet

Březnový výprodej sněhu na Trojáku! K ubytování v Hotelu Na Trojáku dostane každý celodenní skipas jen za 199,-!Ski Areál Troják Hostýnské hory
Tel.: 573 391 111 - LŠ/pokladna (jen v zimě)
573 391 288 (info o provozu)
www.trojak.cz, www.hm52.cz, www.hostynsko.cz

Hotel, restaurace, apartmány na Trojáku
Tel.: 573 391 090, hotel@natrojaku.cz, www.natrojaku.cz

Lyžařská a snowboardová škola
Tel.: 573 391 111, skola@trojak.cz

Na Trojáku ztratíte chuť zahálet
Na Trojáku ztratíte chuť zahálet

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Příjem televizního vysílání bez stále rostoucích poplatků? Jde to!

Příjem televizního vysílání bez stále rostoucích poplatků?

Poplatky za příjem televizního vysílání přes satelit zdražují, taková zpráva zastihla diváky už po několikáté za...

Nabízím ti život v hojnosti a naději, která nezklame

"Ježíš ti nabízí život v plnosti a naději do každé situace."

„Přišel jsem ti na Velikonoce přinést něco mnohem více než jen svátky jara. Život, lásku a vztah. Proč? Protože tě...

Zrzavý, Šíma, Procházka - aukční událost sezóny v Mánesu

Hlava – Zrzavý

V pražské výstavní síni Mánes se 28. dubna od 14 hodin uskuteční prestižní aukce uměleckých děl, kterou pořádá lídr...

Kotlíkové dotace potřetí a naposledy: Až 127 500 korun na nový kotel

Kotlíkové dotace potřetí a naposledy: až 127 500 korun na nový kotel

Vytápíte dům starým uhelným kotlem? Za tři roky začne platit zákaz starých kotlů na tuhá paliva a čeká vás investice do...

Vyražte na Volkswagen Maraton Praha a získejte běžeckou bundu adidas

Vyražte na maraton a získejte běžeckou bundu

Volkswagen Maraton Praha slaví 25 let, dárek ale dostanou běžci, a to v podobě kvalitní adidas bundy. Ta bude všem...

Další z rubriky

David Koller vystoupí v Olomouci v rámci Acoustic Tour 2019

David Koller vystoupí 11. prosince 2018 v prostoru DEPO2015 v Plzni

Fanoušci Davida Kollera si budou moci vychutnat jeho skladby 18. prosince v sále Evropa NH Olomouc Congress v rámci...

Firma SSI Schäfer Hranice – ze zámečnické dílny továrna pro 1300 lidí

Firma SSI Schäfer Hranice – ze zámečnické dílny továrna pro 1300 lidí

Firma SSI Schäfer sídlí v Hranicích na Moravě a je jednou z těch firem, které na návštěvníka působí moderním dojmem. Od...

Na Trojáku ztratíte chuť zahálet

Na Trojáku ztratíte chuť zahálet

Vrchol Troják v Hostýnských vrších, který se nachází na rozhraní okresů Vsetín, Zlín a Kroměříž, rozhodně není místo...

Najdete na iDNES.cz