Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Okružní plavby lodí lákají na nové zážitky, zábavu a poznávání

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Plánujete letošní dovolenou a nechce se vám po celý týden ležet na pláži? Toužíte poznat během jedné dovolené více zemí ve Středomoří nebo i exotice? Prožít romantiku plavby po moři jen ve dvou nebo nezapomenutelné prázdniny pro své děti? Pak jsou právě pro vás jako stvořené okružní plavby lodí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Okružní plavby lodí lákají na nové zážitky, zábavu a poznávání | foto: ORBIS LINK, s.r.o.

Máme pro vás 7 důvodů, proč byste měli letošní léto vyrazit na moře. Nechte se nalákat na perfektní dovolenou s úchvatnými západy a východy slunce lesknoucími se v nekonečném zrcadlu vodní hladiny.

1)Plavba je ideální dovolená pro každého

Představte si tu romantiku na luxusní velkolepé lodi, která brázdí oceán. Klid při sledování racků a bílé čáry za lodí z horní paluby a nekonečné možnosti zábavy, pokud sejdete o pár palub níže. Můžete si zde dopřát masáže, zacvičit si ve fitness centru, koupat se v bazénu, nebo jen odpočívat s knihou či popíjet koktejly s deštníčky. Perfektní pro zamilované páry, které zde mohou strávit svatební cestu.

Starší páry zase vyhledávají okružní plavby lodí pro jejich komfort. Nemusejí chodit daleko, a přitom poznají několik krásných míst ve vzdálených destinacích.

Z plavby mají ale největší radost děti, které se tak mohou proměnit v princezny nebo kapitány. Nebo by raději byly neohroženými piráty? Lodě jsou family friendly a vaše děti na některých plavbách cestují zcela bezplatně, jinde jen za přístavní poplatky či zvýhodněné ceny.

Vyberte si loď podle svých preferencí a zažijte nádhernou dovolenou.

Okružní plavby lodí lákají na nové zážitky, zábavu a poznávání
Okružní plavby lodí lákají na nové zážitky, zábavu a poznávání
Okružní plavby lodí lákají na nové zážitky, zábavu a poznávání

2)Poznávejte mnoho destinací, komfortní hotel cestuje s vámi

Láká vás poznávání exotických zemí, ale nechcete si při každé zastávce na své cestě vybalovat a zase balit zavazadla? Loď je pro takovéto výlety skvělou volbou! Během týdenní plavby máte možnost navštívit minimálně pět přístavů, dlouhé vzdálenosti mezi každým z nich se překlenou noční plavbou. Poznáte tak množství destinací během krátké doby. Narozdíl od běžných poznávacích zájezdů a stálých přesunů z hotelu do hotelu budete na každé zastávce svěží a odpočatí.

Díky plavbě lodí můžete během jediného týdne navštívit středomořské ostrovy Sardinii, Maltu a Sicílii nebo ostrovy v Karibiku jako Guadeloupe, Martinik nebo Dominikánskou republiku. Možná, že právě díky této ochutnávce zemí a ostrovů budete vědět, kam se chcete vrátit. Nástupní přístavy v Itálii, Španělsku, na Floridě nebo na Guadeloupe jsou vstupní branou k návštěvě mnohých destinací, kam se jinak než letecky nebo po moři nedostanete.

Okružní plavby lodí lákají na nové zážitky, zábavu a poznávání

3)Gurmánské zážitky

V ceně plavby je vždy nadstandardní plná penze. Těšit se můžete na samoobslužné restaurace i honosné večeře ve slavnostním duchu o několika chodech. Poznávejte nové chutě, šéfkuchaři vám nabídnou mezinárodní pokrmy a speciality zemí, kudy právě budete proplouvat. Na dovolené se kalorie nepočítají!

Garnáti, krevety, chateaubriand steak nebo flambovaná zmrzlina – na lodi vám bude chutnat. I vegetariáni se mohou těšit na nové lahodné kombinace chutí. Během týdenní plavby se můžete těšit na dvě gala večeře se slavnostním menu.

Okružní plavby lodí lákají na nové zážitky, zábavu a poznávání
Okružní plavby lodí lákají na nové zážitky, zábavu a poznávání

4)Romantika námořního cestování

Cestování lodí dýchá historií. Nechte se okouzlit pomalou plavbou za dobrodružstvím a objevujte svět očima mořeplavců, kteří před dávnými věky brázdili stejné vody. Zaposlouchejte se do zpěvu racků kroužících za vaší lodí a poznávejte nové přístavy plné velkolepých lodí.

Když vplouváte do přístavu, často vidíte středověké obranné opevnění a snadno se vrátíte o pár století zpátky. Většina osobních přístavů se nachází blízko středu města a historické centrum je tak obvykle přímo před vámi. Objevte kouzlo středomořských přístavů.

Okružní plavby lodí lákají na nové zážitky, zábavu a poznávání

5)Zábava na lodi

Každý si zde najde to, co ho baví. Toužíte si především odpočinout s dobrou knihou? Přečtěte si ji při lenošení u bazénu! Na mnoha místech lodi se můžete zaposlouchat do energické nebo uklidňující živé hudby, která zve k tanci. Těšit se můžete také na divadelní show, bary s večerním programem, nebo i na diskotéku. Zariskujte si v kasinu, nebo na nejnovějších lodích vyzkoušejte simulátor F1, podnikněte horolezecký výstup na komín, zajděte si do 4D kina nebo si zahrajte laser games.

Zúčastnit se můžete také kurzů jógy, tance, kreslení či vaření. K nejoblíbenějším patří kurzy protahovacích cvičení a výuka tance. Na horní palubě si rozproudíte krev při tancích merengue, cha-cha nebo bachata. K dispozici je vám i knihovna nebo internetová kavárna. Vaše děti si užijí spoustu zábavy při soutěžích, kvízech, hrách i maškarních bálech. Věnovat se jim bude vyškolený personál.

Okružní plavby lodí lákají na nové zážitky, zábavu a poznávání

6)Sport a wellness

Na lodi si samozřejmě můžete i zasportovat nebo se nechat hýčkat při wellness procedurách. Najdete zde bazény, tobogány, bazénky pro děti i vířivky. Dejte si pořádně do těla ve fitness centru a zaběhejte si na běžecké dráze. Na některých lodích najdete i lezecké stěny nebo surfovou vlnu.

Na lodích se nachází také příjemná wellness centra s tureckými lázněmi, saunami, aromaterapií a dopřát si můžete i profesionální masáže. Dokonce můžete zajít i ke kadeřníkovi nebo na kosmetiku.

Jak příjemné si užít vířivku s koktejlem v ruce nebo v relaxační zóně poslouchat šumění páry. Dopřejete relaxaci svému tělu i mysli a budete se cítit skvěle.

Okružní plavby lodí lákají na nové zážitky, zábavu a poznávání
Okružní plavby lodí lákají na nové zážitky, zábavu a poznávání

7)Luxus za cenu běžné dovolené

Dopřejte si dovolenou na úrovni za cenu, kterou si můžete dovolit! Plavba na komfortní lodi ve standardu čtyř nebo pětihvězdičkového hotelu, včetně all inclusive, při které navíc můžete poznávat rozličná místa a resort cestuje s vámi! Co více si přát? Snad už jen zábavu a sportovní vyžití, které je samozřejmě k dispozici na lodi, většinou i v ceně plavby. Na lodi navíc můžete nakupovat v množství obchodů, a to dokonce bez daně. Náročnější cestovatelé volí kajuty s oknem nebo balkonem, ekonomická varianta ubytování je ve vnitřní kajutě bez okna. Nadstandardní komfort i služby na lodi poskytují prostorná apartmá.

Okružní plavby lodí lákají na nové zážitky, zábavu a poznávání
Okružní plavby lodí lákají na nové zážitky, zábavu a poznávání

Cestujte se specialisty

Vyrazte na kouzelnou plavbu za odpočinkem a za poznáním. Okružní plavby lodí brázdí Středomoří, Severní Evropu i Karibik. Můžete se vydat na Havaj, Aljašku, do Pacifiku, nebo dokonce kolem světa.Během okružní plavby po Středomoří navštívíte místa jako Řím, Barcelona, Valencie, Mallorca, Santorini nebo Kanárské ostrovy.

Na okružní plavby se specializuje cestovní kancelář Orbis Link, která tento úchvatný způsob dovolené představila na českém trhu jako první. Nechte si poradit s výběrem plavby od specialistů a zažijte nezapomenutelnou dovolenou.

Více informací najdete na www.okruzni-plavby.cz

Autor:

Nejčtenější

Ryba na talíři stokrát jinak: Tučné ryby jsou nejlepší vyuzené.
Ryba na talíři stokrát jinak: tučné ryby jsou nejlepší vyuzené

Vyuzením získávají sladkovodní ryby výborné chuťové vlastnosti, navíc jim tak prodloužíte trvanlivost. Správným vyuzením bude jejich kůže také krásně zlatavá....  celý článek

Berounská brána nabízí krásnou přírodou a výbornou dostupnost do Prahy.
Nové bydlení v centru Berouna obklopené krásnou přírodou

Poklidný až sousedský život na menším městě v krásné krajině a zároveň snadná dostupnost do velkoměsta. Bydlení spojující tyto výhody nabízí developerská...  celý článek

Město Si-an v Číně láká i české turisty. Leťte přímou linkou.
Město Si-an v Číně láká i české turisty. Leťte přímou linkou

Navštivte jedno z nejstarších měst Číny, které bylo v řadě významných období hlavním městem a sloužilo jako vstupní brána pro Hedvábnou stezku. Dnes město...  celý článek

Autorizovaný servis je zárukou kvality .
Autorizovaný servis je zárukou kvality

Auto je díky financování od leasingových společností dostupné skutečně pro každého. Aby vám co nejlépe sloužilo, je potřeba nepodcenit péči o vůz. Pamatujete...  celý článek

Zámecké zahrady nabízí bydlení, kde se můžete nadechnout života
Zámecké zahrady: bydlení, kde se můžete nadechnout života

Hledáte místo pro kvalitní odpočinek na dosah od Prahy? Skupina Crestyl připravila ojedinělý projekt Zámecké zahrady. Příroda i prestižní golfové hřiště v...  celý článek

Další z rubriky

Společně na jedné vlně.
Pět důvodů, proč v létě vyrazit s rodinou na vodu

Řídíme se heslem: Ohýbej proutek, dokud je mladý. Nezaspěte čas, kdy s vámi děti ještě chtějí jezdit na dovolenou a zažijte spolu (ne)opakovatelné zážitky, na...  celý článek

Špindlerův Mlýn láká na nezapomenutelné léto na horách.
Špindlerův Mlýn láká na nezapomenutelné léto na horách

Toužíte po aktivní dovolené plné zážitků? Vydejte se do města Špindlerův Mlýn a prožijte léto na horách. Vypravte se na turistický výlet, vypůjčte si...  celý článek

Lipno Lake Resort nabízí k pobytu desítky exkluzivních slev.
Lipno Lake Resort nabízí k pobytu desítky exkluzivních slev

Užijte si dovolenou se vším všudy bez toho, abyste se museli ohlížet na cenu. Ubytujte se v Lipno Lake Resort a vaše dovolená s dětmi na Lipně se stane...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.