Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Okresní hospodářská komora v Chomutově cílí na rozvoj vzdělanosti

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Okresní hospodářská komora v Chomutově věnuje velkou část své činnost oblasti vzdělávání. To zahrnuje jak odborné semináře, školení a kurzy, tak realizaci projektů financovaných ze Strukturálních fondů EU.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Okresní hospodářská komora v Chomutově pro rozvoj vzdělanosti ve svém kraji | foto: Okresní hospodářská komora v Chomutově

logo Okresní hospodářská komora v Chomutově

Okresní hospodářská komora v Chomutově vznikla v roce 1993 jako sdružení podnikatelů, právnických a fyzických osob, dle Zákona č. 301/1992 Sb. o HK ČR a AK ČR.

Svou činností slouží k podpoře podnikatelských aktivit v chomutovském regionu. Vedle toho poskytuje poradenské a konzultační služby zejména v oblasti podnikání a dotací, služby ověřovatelské kanceláře CzechPoint a zastupuje také Regionální kontaktní místo pro datové schránky.

Odborné semináře, školení, kurzy a mnoho dalšího

Okresní hospodářská komora v Chomutově věnuje velkou část své činnost oblasti vzdělání. To zahrnuje jak odborné semináře, školení a kurzy, tak realizaci různých projektů spolufinancovaných z evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR. Jedním z úspěšně realizovaných projektů je projekt "Stavebnictví – perspektiva pro mladé".

stavebnictví - perspektiva pro mladé

Jeho hlavním cílem byla motivace žáků základních škol ke studiu oboru stavebnictví a pozemního inženýrství. Realizace probíhala formou informačních besed, exkurzí do stavebních firem a partnerských středních škol s tímto oborem.

Do projektu se zapojilo 19 základních škol a hlavní klíčové aktivity postupně absolvovalo více než 700 žáků. Součástí projektu bylo také vytvoření metodických vzdělávacích modulů pro výuku na středních školách, realizace workshopů pro mistry odborné výchovy a praxe studentů ze středních škol. Projekt byl realizován v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

investice do rozvoje vzdělání

V březnu 2011 Okresní hospodářská komora v Chomutově také zahájila grantový projekt v rámci Operačního programu Vzdělání pro konkurenceschopnost "Kvalita lektorů = efektivnost a kvalita vzdělávacích programů". Cílem je rozvoj vzdělání lektorů dalšího vzdělávání z podnikatelské sféry, veřejné správy a školství zaměřený na nové metody výuky jako je e-learning, případové studie a konzultační poradenství.

Absolvování aktivit projektu připraví lektory pro následnou odbornou certifikaci a posílí tak jejich možnosti při uplatnění na trhu práce. Projekt je realizován v rámci Ústeckého kraje a bude z něj podpořeno minimálně 45 interních lektorů.

Okresní hospodářská komora v Chomutově podporuje vzdělávání především na regionální úrovni. V tomto směru úzce spolupracuje s řadou místních organizací a společností jako je např. Regionální rozvojová agentura Ústeckého kraje, a.s., Vzdělávací společnost EDOST s.r.o., Hospodářská a sociální rada Chomutovska a mnoho dalších.

Okresní hospodářská komora v Chomutově organizuje tradiční "Výstavu Vzdělávání"

Vzdělávání 2012

Výstava Vzdělávání 2012 se koná 8. a 9. listopadu 2011 v Městské sportovní hale v Chomutově.

Jednou z již tradičních regionálních akcí, které Okresní hospodářská komora v Chomutově pravidelně organizuje, patří prezentační výstava středních škol a učilišť s názvem Výstava Vzdělávání.

Akce je určena především pro žáky posledních ročníků základních škol a jejich rodiče. Jejím hlavním cílem je usnadnit dětem volbu povolání a výběr školy pro další studium. Letos se bude konat již 10. jubilejní ročník a přihlášeno je 26 vystavovatelů nejen z ústeckého regionu.

Další podrobnosti o projektech, připravovaných akcích a nabízených službách najdete na webových stránkách OHK CV www.ohkcv.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Další z rubriky

Program Národních oslav 100. výročí republiky

Program Národních oslav 100. výročí republiky

V letošním roce si připomínáme 100. výročí založení Československé republiky. Jak budou vypadat oslavy jubilea?

Vyberte ten správný party stan

Vyberte ten správný party stan

K létu neodmyslitelně patří venkovní zábava. Když se ale občas objeví nějaký mráček, je dobré být připraven. Pokud...

PR for HR - Aby u vás chtěli pracovat - konference PR Summit 2018

PR for HR - Aby u vás chtěli pracovat - konference PR Summit 2018

Nejsou lidi. Tímto povzdechem shrnuje většina personalistů aktuální situaci na pracovním trhu. A začíná přemýšlet: Jak...

Najdete na iDNES.cz