Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Okna Slovaktual PASIV: teplo a bezpečí vašeho domova

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Okny nám uniká teplo a velmi často přicházejí nezvaní hosté. Výměnou starých oken vyřešíme oba velké problémy a to téměř na vždy. Nová, moderní okna Slovaktual ochrání teplo a bezpečí vašeho domova.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Slovaktual PASIV - HL: standard blízké budoucnosti pro pasivní domy. | foto: Plastová okna Novotný

logo Plastová okna Novotný

My všichni z firmy Plastová okna Novotný věříme řešením, která vám předkládáme a jsme hrdí na kvalitu a renomé značky Slovaktual.

Značky, která dobila náročné západní trhy a se stejným úspěchem se prosazuje i u nás, v České republice. Přísný důraz na poctivost a dvacetiletá tradice jsou to, co vám přinášíme. Okna Slovaktual ochrání a zabezpečí Váš domov

Systém Slovaktual PASIV

8-hrana_al_col_srgb

 • Vlepované sklo
  Slovaktual Pasiv byl vyvinut výlučně pro technologii vlepovaného izolačního skla a umožňuje použití trojskla SGG Climatop, 4-18-4-18-4 plněného argonem, s koef. prostupu tepla (Ug) 0,5 W/m2K.K. Svými izolačními vlastnostmi se řadí do 5. třídy zvukové izolace.

  Technologie vlepovaných skel nabízí několik výhod. Lepší tepelně izolační vlastnosti,snížení rosení skla na okrajích, eliminuje sedání křídla, odtahování profilu od skla a zvyšuje odolnost proti násilnému vniknutí do objektu.

 • Výhody středového těsnění
  Okna Slovaktual se středovým těsněním mají oproti těm s těsněním dorazovým lepší tepelně izolační vlastnosti. Prostor mezi rámem a křídlem (funkční spára) je středovým těsněním rozdělen do dvou komor. Vnější (vlhká komora) slouží k odvádění vlhkosti (kondenzátu) do exteriéru a navíc odebírá kinetickou energii hnanému dešti.

  Takže nedochází k zatékání vody do interiéru ani při intenzivních dešťových srážkách, doprovázených silným nárazovým větrem. Vnitřní (suchá komora) chrání kování vůči vlhkosti a nečistotám, čímž prodlužuje jeho životnost. Nejenže dochází ke zlepšení tepelné a zvukové izolace, ale zvyšuje se i celková bezpečnost proti násilnému vniknutí do objektu.

profil_8_col_srgb

 • Bezpečná okna Slovaktual
  Okna a terasové dveře jsou z bezpečnostního hlediska nejslabším místem vašeho domova. Mnoho lidí tento fakt při nákupu nových oken podceňuje. Zásadní pro odolnost a bezpečnost oken je středové těsnění, lepené sklo, typ okenního kování a okenní kliky.

  Středové těsnění výrazně, zabraňuje násilnému vtlačení páčidla mezi rám a křídlo. Ve spojení s lepeným sklem, bezpečnostním kováním Maco Multi-matic a bezpečnostním IS čepem, účinně bráníme vypáčení křídla od rámu, nebo skla od plastu. Tím dosahujeme vyšší bezpečnostní třídy WK3. Kvalitní kování a klika okno bezpečně uzavírají a to nejen vůči zlodějům, ale i vůči dětem. Okna dodávaná firmou Plastová okna Novotný jsou tímto standardně vybavena (více na www.plastova-okna-novotny.cz).

 • Bezpečné vchodové dveře
  Vchodové dveře jsou nejvíce namáhanou výplní stavebních otvorů vašeho domova. Musí vydržet mnohem větší zatížení než okna a balkonové dveře. Proto jsou dveře z plastu nevyhovujícím řešením.

  My zásadně doporučujeme dveře z hliníkových profilů Heroal s trojitým bezpečnostním uzamykáním. Odolají snahám o vlámání a podstatně více vydrží v běžném provozu. Na prodejně v Brně vám rádi ukážeme neúspěšný pokus o překonání našich dveří.

hliníkové dveře Slovaktual

Plastová okna Novotný

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Doba lodžiová přišla do Prahy. I u vás je možná přístavba lodžie

Doba lodžiová přišla do Prahy – i u vás je možná přístavba lodžie

Nová bytová výstavba je v Praze v plném proudu, vznikají novodobá sídliště a nabídka bytů se v nich v mnohém neliší od...

Proč je kvalitní osvětlení důležité pro zdraví

Proč je kvalitní osvětlení důležité pro zdraví

Přirozený řád lidského života od počátku věků udávaly světlo a tma. Přes den se pracovalo na slunečním světle a v noci...

Najdete na iDNES.cz