Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Okna: ozdoba vašeho domova

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Když se podíváme na různé stavby, najdeme okna různé velikosti a tvaru, ale všechna mají společný cíl. Jednou z jejich hlavních funkcí je pouštět do místnosti sluneční světlo.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dům II | foto: aje

Velké prosklené plochy a zimní zahrady se využívají na jižních a západních stranách staveb, naopak malá okna převažují na severní a východní straně.

A proč ? Protože okny se sluneční paprsky dostávají velmi snadno.
Ale když se teplo dostane dovnitř, dostane se i ven. Aby nedocházelo v zimě k únikům tepla , klade se dnes při výběru důraz nejen na velikost a vzhled oken, ale také na jejich tepelně izolační vlastnosti. (www.nalezeno.cz)

Dům

Dřevo je přírodní materiál, který člověka provází od nepaměti. Dřevěná okna na domech byla v minulosti konstruována tak, aby vydržela celá desetiletí.

Moderní dřevěná okna jsou na tom s životností ještě lépe. Základem je několikastupňová povrchová úprava. Impregnace, základní vrstva a lazurovací nátěry dokáží prodloužit životnost oken o mnoho let. Na povrchové úpravě oken a dveří si dáváme velmi záležet, proto celý proces lakování probíhá v klimatizované lakovně.

Okna se vyrábějí z kvalitní dřevěné suroviny - nejčastěji smrk, borovice, meranti či dub, a to z lepených dřevěných profilů, což oknům dává velmi dobré vlastnosti zejména v oblasti stability a mají vynikající izolační schopnosti. Při zpracování okenních profilů dbáme na přesnost a kvalitu, čehož jsme schopni dosáhnout obráběním na CNC strojích. Naše výrobky splňují ty nejpřísnější evropské a české normy v oblasti tepelné a zvukové ochrany budov.

Nyní jsme do výrobního programu zařadili nový profil "IV/92 Thermo" s celkovou hodnotou Uw = 0,69 W/m2K. Toto okno je vhodné do programu "ZELENÁ ÚSPORÁM" (www.zelenausporam.cz) a uplatní se hlavně při výstavbě nízkoenergetických a pasivních domů. Obzvláště mladí lidé myslí při stavbě nového domu také na ekologii.

ukázka okna firmy HONVzrůstá poptávka po dřevostavbách, ať se jedná o sruby nebo různé sendvičové sestavy. Právě na takové stavby se hodí okna dřevěná nebo dřevohliníková , tj. okna opláštěná hliníkem.

Z interiéru je přírodní dřevo a z exteriéru velice odolný hliník, proto takové okno můžeme považovat za tzv. "bezúdržbové", co se týká povrchové úpravy. Nabízíme tak luxusní výrobek za přijatelnou cenu. V současnosti jsou dřevohliníková okna jen asi o 20% dražší než klasická eurookna.

Ať už si vyberete okna jakákoli, uvědomte si, že se jedná o investici na mnoho let, která by měla zaručovat příjemné bydlení. Jen kvalitní okna technicky propracovaná, která jsou zároveň pěkná na pohled, toho dosáhnou podle vašich představ.

Více naleznete na: www.okna-dvere.cz/cs/.


logo HON dřevěná okna a dveře

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Další z rubriky

Znáte nerezová šroubení Push-In a Push-On od Schwer Fittings?

Znáte nerezová šroubení Push-In a Push-On od Schwer Fittings?

Představujeme vám kvalitní nerezová šroubení Push-In a Push-On od společnosti Schwer Fittings.

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Přibývá firem, které nemají žádné své sídlo. Nenutí své zaměstnance chodit každý den do kanceláře a sedět tam osm hodin...

Češi cestují stále více, rádi sáhnou po celoročním cestovním pojištění

Češi cestují do ciziny jako nikdy dříve

Češi mají obrovskou chuť ve volném čase cestovat. 64 % Čechů vyráží na pobytové zájezdy a mnoho jich jezdí i na vlastní...

Najdete na iDNES.cz