Okapový systém Lindab Rainline zpřístupňuje kvalitu a snižuje ceny

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Okapy Lindab Rainline se řadí mezi top kvalitu svého druhu. Lindab vzkazuje: "Zpřístupňujeme kvalitu" a snižuje cenu okapů. Kvalita však zůstává. Okapový systém je bezúdržbový, snadno montovatelný, v povrchové úpravě Elite a samozřejmě 100 % funkční.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Okapový systém Lindab Rainline zpřístupňuje kvalitu a snižuje ceny

Materiál a životnost

Technologie výroby z předlakované oceli je zásadním předpokladem pro budoucí životnost a dokonalou funkčnost okapů. Vše, co okapový systém Lindab Rainline obsahuje, je vyráběno ze švédského ocelového plechu tl. 0,6 – 0,7mm. Na vstupní materiál (svitek) jsou ještě před tvarováním jednotlivých prvků naneseny veškeré ochranné a povrchové vrstvy.

Systém povrchové úpravy Elite vyniká vysokou odolností proti korozi, UV záření a také zvyšuje odolnost proti mechanickému poškození. Předlakováním je zajištěno stejnoměrné pokrytí ochrannými vrstvami i na těžko dostupných a namáhaných místech.

Přesnost prvků

Okapový systém Lindab Rainline zpřístupňuje kvalitu a snižuje ceny

Okapový systém Lindab Rainline je vyráběn plně automatizovanou technologií, za použití nejmodernějších výrobních linek. Díky tomu je každý jednotlivý prvek naprosto přesný. Přesnost všech komponentů je podstatná pro snadnou a bezproblémovou montáž a jeho 100% funkčnost, dokonalý a kompaktní vzhled celku.

Originál a barvy

Prvky okapového systému Lindab Rainline, například žlabový kotlík, objímka svodu nebo žlabové čelo mají vyražené logo Lindab. Logo Lindab na prvcích představuje pro zákazníka zajímavý designový prvek a jistotu originálu. Estetické nároky pak také splňuje škála deseti barev, z nichž si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Důmyslné prvky systému

Pro správnou funkci okapů je vždy důležité správné dimenzování. Má-li dešťová voda bez problémů odtékat mimo dům, je nutné zvolit vhodný tvar, velikost a počet prvků. V sortimentu Lindab Rainline je široká škála žlabových háků určených pro různé způsoby uchycení žlabů a doplňky, které usnadňují čištění systému.

Chloubou systému je důmyslný systém spojek, které mají bajonetový uzávěr a zajišťují trvale těsný spoj. Spojka obejme napojované žlaby, jejichž spoj je těsně usazen v gumové podložce a stejně jako přezka na lyžařské obuvi se pevně zacvakne. Tento systém je vhodný zejména do horských oblastí, kde se často využívá možnost žlaby na zimu demontovat.

Okapový systém Lindab Rainline zpřístupňuje kvalitu a snižuje ceny

V případě, že žlaby nejsou žádoucí nebo možné na zimu demontovat, lze použít prvek s názvem STAG, který je určen primárně ke zpevnění rohů a koutů, ale lze jej použít i ke zpevnění žlabu.

Okapový systém nabízí i další praktické doplňky jako odbočku do sudu, jisticí háky, přechod do odpadu nebo prvek usnadňující vybírání nečistot. Odbočku do sudu ocení všichni zahrádkáři, kteří si díky ní zajistí plynulé doplňování zásoby vody určené pro zalévání. Přechod do odpadu ocení zase tam, kde není žádoucí vytékání dešťové vody na povrch pozemku.

Snadná montáž

Okapový systém Lindab Rainline je promyšlený do posledního detailu, většinu prvků lze osazovat bez speciálního nářadí a díky upínacím patentům velmi rychle. Díky tomuto systému je Lindab Rainline označován jako stavebnicový systém a je velmi oblíbený jak mezi kutily, tak mezi zkušenými profesionály.

Švédská kvalita

Společnost Lindab, švédský výrobce stavebních komponentů, působí na evropských stavebních trzích již řadu desetiletí. Okapový systém Lindab Rainline je jedním z výrobků, který firmu uvedl v ČR ve známost. Již 20 let je dodáván na náš trh, je prověřený léty, na jeho výrobu jsou používány kvalitní švédské vstupní suroviny a technologie.

Výsledkem je produkt dokonalé přesnosti, který se snadno a rychle montuje a dobře slouží. Záruka je celých 30 let. A právě Lindab snižuje cenu u  okapů nejpoužívanější hnědé barvy řady Rainline. Kvalita však zůstává. Cílem je zpřístupnit výrobky ještě širším vrstvám zákazníků, kteří se po letech budou moci přesvědčit, že Rainline byla ta správná volba.

Okapový systém Lindab Rainline a více informací naleznete na www.lindab.cz.

Autor:

Nejčtenější

Top trendy zimy 2018/2019: ikonické pohorky jsou zpět

Top trendy zimy 18/19: Ikonické pohorky jsou zpět!

S posledními paprsky slunce vás přicházejí oslnit novinky z oblasti obuvi, módy a životního stylu. Nadcházející sezona...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Společnost RTINGS připravila už tři testy týkající se vypalování a retence obrazu.* Z výsledků jasně vyplynulo, že u...

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

Myslete na budoucnost, nikdy není brzy začít spořit na důchod

Myslete na budoucnost – nikdy není brzy začít spořit na důchod

Dnes už víme, že do důchodu odejdeme nejpozději v 65 letech. Nikdo nám ale nezaručí, že to bude platit i za pár let....

Další z rubriky

Bungalovy jsou ideální rodinné domy pro všechny generace

Bungalovy jsou ideální rodinné domy pro všechny generace

Poslední dobou jsou bungalovy oblíbenou volbou. Představují zajímavou možnost bydlení pro páry, rodiny s dětmi i...

Technologie ARISTON pomohou v Grónsku rozkrýt globální oteplování

Technologie ARISTON pomohou v Grónsku rozkrýt globální oteplování

Firma Ariston je věrná cíli přinášet pohodlí každému a oznámila úspěšné dokončení první fáze projektu „Ariston Comfort...

Odemykejte běžný zámek smartphonem!

Odemykejte běžný zámek smartphonem!

Lovit z kapsy nebo tašky klíče je nepříjemné, zvlášť když zrovna nesete těžký nákup a máte plné ruce, nebo když...

Najdete na iDNES.cz