Okapový systém Lindab Rainline zpřístupňuje kvalitu a snižuje ceny

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Okapy Lindab Rainline se řadí mezi top kvalitu svého druhu. Lindab vzkazuje: "Zpřístupňujeme kvalitu" a snižuje cenu okapů. Kvalita však zůstává. Okapový systém je bezúdržbový, snadno montovatelný, v povrchové úpravě Elite a samozřejmě 100 % funkční.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Okapový systém Lindab Rainline zpřístupňuje kvalitu a snižuje ceny

Materiál a životnost

Technologie výroby z předlakované oceli je zásadním předpokladem pro budoucí životnost a dokonalou funkčnost okapů. Vše, co okapový systém Lindab Rainline obsahuje, je vyráběno ze švédského ocelového plechu tl. 0,6 – 0,7mm. Na vstupní materiál (svitek) jsou ještě před tvarováním jednotlivých prvků naneseny veškeré ochranné a povrchové vrstvy.

Systém povrchové úpravy Elite vyniká vysokou odolností proti korozi, UV záření a také zvyšuje odolnost proti mechanickému poškození. Předlakováním je zajištěno stejnoměrné pokrytí ochrannými vrstvami i na těžko dostupných a namáhaných místech.

Přesnost prvků

Okapový systém Lindab Rainline zpřístupňuje kvalitu a snižuje ceny

Okapový systém Lindab Rainline je vyráběn plně automatizovanou technologií, za použití nejmodernějších výrobních linek. Díky tomu je každý jednotlivý prvek naprosto přesný. Přesnost všech komponentů je podstatná pro snadnou a bezproblémovou montáž a jeho 100% funkčnost, dokonalý a kompaktní vzhled celku.

Originál a barvy

Prvky okapového systému Lindab Rainline, například žlabový kotlík, objímka svodu nebo žlabové čelo mají vyražené logo Lindab. Logo Lindab na prvcích představuje pro zákazníka zajímavý designový prvek a jistotu originálu. Estetické nároky pak také splňuje škála deseti barev, z nichž si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Důmyslné prvky systému

Pro správnou funkci okapů je vždy důležité správné dimenzování. Má-li dešťová voda bez problémů odtékat mimo dům, je nutné zvolit vhodný tvar, velikost a počet prvků. V sortimentu Lindab Rainline je široká škála žlabových háků určených pro různé způsoby uchycení žlabů a doplňky, které usnadňují čištění systému.

Chloubou systému je důmyslný systém spojek, které mají bajonetový uzávěr a zajišťují trvale těsný spoj. Spojka obejme napojované žlaby, jejichž spoj je těsně usazen v gumové podložce a stejně jako přezka na lyžařské obuvi se pevně zacvakne. Tento systém je vhodný zejména do horských oblastí, kde se často využívá možnost žlaby na zimu demontovat.

Okapový systém Lindab Rainline zpřístupňuje kvalitu a snižuje ceny

V případě, že žlaby nejsou žádoucí nebo možné na zimu demontovat, lze použít prvek s názvem STAG, který je určen primárně ke zpevnění rohů a koutů, ale lze jej použít i ke zpevnění žlabu.

Okapový systém nabízí i další praktické doplňky jako odbočku do sudu, jisticí háky, přechod do odpadu nebo prvek usnadňující vybírání nečistot. Odbočku do sudu ocení všichni zahrádkáři, kteří si díky ní zajistí plynulé doplňování zásoby vody určené pro zalévání. Přechod do odpadu ocení zase tam, kde není žádoucí vytékání dešťové vody na povrch pozemku.

Snadná montáž

Okapový systém Lindab Rainline je promyšlený do posledního detailu, většinu prvků lze osazovat bez speciálního nářadí a díky upínacím patentům velmi rychle. Díky tomuto systému je Lindab Rainline označován jako stavebnicový systém a je velmi oblíbený jak mezi kutily, tak mezi zkušenými profesionály.

Švédská kvalita

Společnost Lindab, švédský výrobce stavebních komponentů, působí na evropských stavebních trzích již řadu desetiletí. Okapový systém Lindab Rainline je jedním z výrobků, který firmu uvedl v ČR ve známost. Již 20 let je dodáván na náš trh, je prověřený léty, na jeho výrobu jsou používány kvalitní švédské vstupní suroviny a technologie.

Výsledkem je produkt dokonalé přesnosti, který se snadno a rychle montuje a dobře slouží. Záruka je celých 30 let. A právě Lindab snižuje cenu u  okapů nejpoužívanější hnědé barvy řady Rainline. Kvalita však zůstává. Cílem je zpřístupnit výrobky ještě širším vrstvám zákazníků, kteří se po letech budou moci přesvědčit, že Rainline byla ta správná volba.

Okapový systém Lindab Rainline a více informací naleznete na www.lindab.cz.

Autor:

Nejčtenější

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Nejedna žena před Vánocemi přemýšlí, čím by potěšila svůj mužský protějšek. Přeci jenom – rozzářené mužské oči u...

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi si na internetu se svými údaji počínají neopatrně, zjistili odborníci z Kaspersky Lab. Navíc skoro třetina rodičů...

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Firma POKLOPSYSTEM s.r.o. přináší dobrou zprávu pro řidiče. V letošní zimě nemusí nikde být výmoly a propadlé nebo...

Jak na nejlepší řízky

Jak na nejlepší řízky

Štědrý den je den, kdy vrcholí všechny přípravy vánočních svátků. Dárky jsou koupené, zabalené, výzdoba je hotová,...

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Sledování televize je pro většinu Čechů jedním z hlavních způsobů relaxace, a o Vánocích to platí dvojnásob. Jak...

Další z rubriky

Do Tvrze Krassa za nezapomenutelnými zážitky i odpočinkem

Do Tvrze Krassa za nezapomenutelnými zážitky i odpočinkem

Zázemí pro odpočinek se zaručeným soukromím, z dosahu ruchu velkoměsta a přitom s rychlým dojezdem. To jsou v dnešní...

Dechberoucí dárky, které chtějí rockové hvězdy i evropská smetánka

Luxusní povlečení Persia řady Excellent je nejvyšší řadou exkluzivního zboží z...

Stále přemýšlíte nad originálním a krásným dárkem na Vánoce, který rozzáří úsměv na tváři vašim blízkým a který je bude...

Vlastní apartmán v Krkonoších aneb chalupařte bez starostí

Vlastní apartmán v Krkonoších aneb chalupařte bez starostí

Také se vám chalupaření líbí, ale odrazují vás starosti spojené s provozováním druhého domu? Koncept vlastního horského...

Najdete na iDNES.cz