Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zažijte off-road jízdy i premiéru nového Jaguaru v Plzni

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Autosalon Dajbych zná v Plzni asi každý, i proto, že letos slaví už 20 let. A oslavit se to chystá, jak se patří. Na akci 11. září například jako první v ČR ukáže novou generaci Jaguaru XF a návštěvníky naučí řídit v těžkém terénu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Off-road jízdy i premiéra nového Jaguaru v Plzni | foto: DAJBYCH, s.r.o.

První zákazníci odjeli novými vozy už v roce 1995 ze showroomu v Pařížské ulici v centru Plzně. Tehdy se jednalo o auta značky Toyota, největší světové automobilky, známé svou spolehlivostí a kvalitou. Na těchto principech ostatně postavili svou firmu i majitelé, manželé Lenka a Petr Dajbychovi. Od té doby snad není v Plzni nikdo, kdo by neznal spojení Toyota Dajbych.

Off-road jízdy i premiéra nového Jaguaru v Plzni

„Kvalitní auta jsou naším životem už dvě desetiletí a je příjemné, že to tak vnímají naši zákazníci. A též kolegové, protože hodně z nich u nás pracuje po celou dobu. To snad o něčem svědčí, rekapituluje Petr Dajbych, který společnost řídí.

Off-road jízdy i premiéra nového Jaguaru v Plzni

Manželé Dajbychovi

Pouze servis a prodej aut ovšem nebyl a není jedinou činností autosalonu. Od počátku se začal profilovat jako specialista na terénní vozy. Díky zastoupení světových značek off-road příslušenství začal dodávat a hlavně upravovat vozy pro profesionály, kteří opravdu využívají terénní auta.

Off-road jízdy i premiéra nového Jaguaru v Plzni

„Dlouhodobě s námi spolupracuje například Horská služba, Armáda České republiky, složky IZS, ale třeba i Správa pražského hradu. Námi upravená auta se zúčastnila i Rallye Paříž-Dakar a jedno dokonce absolvovalo cestu kolem světa,“ vypráví Jan Valenta, jeden ze zaměstnanců, který je věrný firmě celých 20 let. Ostatně právě jízdu v těžkém terénu si budou moci návštěvníci na vlastní kůži vyzkoušet na akci v pátek 11 září.

Off-road jízdy i premiéra nového Jaguaru v Plzni

Původní autosalon v Pařížské ulici v devadesátých letech

Postupně ale nezůstalo jen u jedné značky. V průběhu let k Toyotě přibyly na nějaký čas terénní španělská Santana nebo a později Kia, to už v nově postavené moderní budově v ulici Na Výsluní v Plzni-Bručné. Před pěti lety se nabídka rozšířila o novou vlajkovou loď autosalonu – legendární britský Land Rover. Jejich vozy jsou celosvětově na vzestupu a patří v současnosti na špičku vývoje kategorie SUV. Není tak divu, že autosalon Dajbych mohl expandovat v roce 2012 i do Prahy. Tam přibral i britské dvojče Land Roveru, další kult mezi motoristickými fanoušky, Jaguar.

K této značce bude upřena pozornost návštěvníků oslavy 20 let, která se koná přímo v autosalonu, nedaleko obchodního centra Olympia. Plzeňané si totiž jako první budou moci prohlédnout novou generaci sedanu Jaguar XF.

Off-road jízdy i premiéra nového Jaguaru v Plzni

Chystaný model Jaguar XF

11. září od 13 do 19 hodin se toho odehraje mnohem více. Návštěvníci z řad široké veřejnosti se mohou těšit také na jízdy na off-road polygonu. Každý se tak přesvědčí o kvalitách legendárního vozu Land Rover Defender, jehož výroba skončí letos po neuvěřitelných 67 letech. Třeba v modelu Defender „Satbir“, který byl vyvinut jako speciál přímo v Autosalonu Dajbych. K dispozici budou kromě dalších Land Roverů i upravené modely Toyota Hilux a Isuzu D-Max, další značky Isuzu, která právě letos přibyla do nabídky autosalonu .

Pokud vás více láká rychlá jízda, ani vy nepřijdete zkrátka. Kromě standardních modelů se můžete na silnici svézt i ve sportovních vozech Jaguar F-Type nebo pětilitrovém XKR. Chybět nebude ani hybridní Range Rover Sport nebo nová řada Jaguar XE. Kromě jízdy se budete moci pokochat také zajímavými úpravami aut – k vidění bude speciální edice Range Rover Sport SVR, veteráni Land Rover Series I a II, Toyota Tundra a další.

Pátek 11. září to zkrátka bude stát za to. „Společně s celým týmem Autosalonu Dajbych se na vás budeme těšit. Přijďte si užít fajn den, litovat rozhodně nebudete,“ zve na akci Petr Dajbych. Více informací o akci i o Autosalonu Dajbych najdete na stránkách www.dajbych.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Další z rubriky

Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež JUNIORFEST 2017

Pozvánka na Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež JUNIORFEST 2017.

MFF Juniorfest v letošním roce slaví své desáté jubileum. V rámci tohoto výročí přichystali organizátoři festivalu...

Posíláte eura do zahraničí? Ušetřete za poplatky - využijte Europlatbu

Posíláte eura do zahraničí? Ušetřete za poplatky - využijte Europlatbu.

Pobyt v horském penzionu třeba v Alpách se vám může o stovky korun prodražit. Stačí, když budete peníze za ubytování...

Přepravní systém FOFR, specialista na rozměrnější zásilky

Přepravní systém FOFR, specialista na rozměrnější zásilky

Expresní systém přepravy zásilek FOFR, kterého je Lorenc Logistic součástí, zaplňuje mezeru na trhu sběrných služeb. ...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz