Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Odtahové vozy, novinky od Porsche Brno, s nosností až 3 600 kg

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Porsche Brno představuje novinku v nabídce přestaveb užitkových vozů v podobě odtahového vozu Volkswagen Crafter 70 vynikající zvýšením nosnosti v sekci užitkové vozy vůbec.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Odtahový vůz 1 | foto: Porsche Brno

Nástavba odtahového vozu z dílny Porsche Brno je řešena kombinací ocelové konstrukce a hliníkových profilů, což má příznivý vliv na celkové jízdní vlastnosti a odlehčení výsledné váhy celé dostavby, jako i na zvýšení maximálních nosností. Maximální celková hmotnost soupravy s přívěsem je pak 8 000 kg.

Odtahové vozidlo Volkswagen Crafter 70 je v nabídce s pětiválcovým vznětovým motorem 2,5 TDI o výkonu 120 kW (163 k), který je zárukou dostatečného výkonu v každé situaci. Maximální komfort a optimální jízdní vlastnosti doplňuje šestistupňová manuální převodovka řízená pomocí pohodlného joysticku.

Vozidlo je v základním provedení vybaveno přepravní plošinou se žárově zinkovanou ocelovou nosnou konstrukcí, výstražným zařízením oranžové barvy a osvětlením nákladového prostoru, který má délku 6 m.

Odtahový vůz 2

V základní výbavě vozu nechybí ABS, protiprokluzový systém ASR, airbag řidiče, elektrické ovládání oken, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, elektronický imobilizér, digitální tachograf pro dva řidiče, příprava pro rádio, nastavitelné sedadlo řidiče nebo dvojsedadlo pro spolujezdce.

K odtahovým vozům Volkswagen Crafter, které mají nosnost až 3600 kg je nabízena také široká škála individuální, doplňkové výbavy. Standardní výbavu je možné doplnit o pevné nebo posuvné navijáky s možností dálkového ovládání, přípojné zařízení s maximálním využitím povolené základní konstrukční nosnosti, přihrádku na nářadí, úložný prostor na nákladové ploše, kanystr na vodu k mytí rukou nebo moderní technologie jako GPS navigace či satelitní hlídání vozu. Zákazníci tak mají možnost nechat si vyrobit odtahové vozidlo na míru podle jejich potřeb.

Nespornou výhodou vozidla Volkswagen Crafter je široká servisní síť po celé Evropě včetně České republiky. Samozřejmostí je schválení odtahového vozidla Volkswagen Crafter 70 Ministerstvem dopravy ČR pro provoz na pozemních komunikacích.

Více informací získáte na www.porsche-brno.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Zimní sezona se blíží: Jak na pohodlnou přepravu lyží v autě?

Zimní sezona se blíží: Jak na pohodlnou přepravu lyží v autě?

Podzim je v plném proudu. Aktuálně si užíváme babího léta, nicméně zima se blíží mílovými kroky. Patříte-li mezi...

Appka zrychlit Váš vůz bez zásahu do elektroniky

Aplikace ve Vašem mobilním telefonu spolu s PowerPedalem umí výrazně zlepšit dynamiku Vašem vozu. Vybrat si můžete hned...

Řidičské oprávnění skupiny B a přívěs – jak těžký náklad můžeme vozit?

Řidičské oprávnění skupiny B a přívěs – jak těžký náklad můžeme vozit?

Výklad směrnice EU, která určuje, za jakých podmínek lze mít za autem přívěsný vozík, když máme pouze řidičské...

Najdete na iDNES.cz