Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Odpočiňte si na zahradě u tekoucí vody

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
I vy můžete odpočívat a relaxovat ve své zahradě. Zpěv ptáků, vůně květin, sklenička dobrého vína, zvuk padající vody a jiné zpříjemnění. To je ten pravý odpočinek.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Fontána 1 | foto: aje

Vhodně umístěná fontána ve vaší zahradě nejenže splní očekávaný efekt padající a tekoucí vody, ale i přiláká zpěvné ptáky, kteří se přiletí občerstvit a vykoupat. Na oplátku vám zazpívají.

Vaše zahrada se stane neodolatelnou i pro vaše sousedy, známé a kamarády, kteří se budou taky rádi vracet, i pro ně se stane zvuk padající vody fascinující.

Ne všichni můžou mít na své zahradě vlastní jezírko, oproti tomu fontána je téměř bez údržby a to s minimálními náklady na energii, neboť voda cirkuluje pomocí čerpadla.

Do zahrady patří i vhodně umístěné květinové nádoby, případně i socha by neuškodila. Dobře umístěná socha, třeba na pokraji zeleného porostu, je opravdové kouzlo.

To vše naleznete v prodejnách zahradních doplňků Jadranka Rohatec nebo na www.zahrada-stavba.com.

Zimní fontána

Ne všechny doplňky do zahrad jsou vhodné, musí být totiž odolné proti povětrnostním vlivům a nesmějí nasávat vodu, aby jste je nemuseli v zimě uklízet. Ba naopak je můžete vyzdobit zimním motivem, chvojím a sušenými trávami atd.

Je několik barevných variant, které se do zahrad hodí a nezáleží na tom jestli volíte zahradu barokní, antickou, nebo japonskou. Převládají barvy bílé, hnědé a tzv. patinované, podobné přírodnímu kamenu. Hodně barevným odstínům i motivům už odzvonilo, jako jsou např. trpaslíci a jim podobné plastové předměty.

Nesmíme zapomenout na krb a posezení, které je rovněž v podvečerní zahradě dobrou relaxací. Oheň, který v krbu plápolá, je velmi uklidňující a dává energii. Jako palivové dříví doporučuji břízu, pěkně hoří, lehce praská a neodlétají žádné uhlíky. Můžete topit i zbytky dřeva ze své zahrádky. V krbu lze připravit velmi rychle i kvalitní večeři.

Zahradní krbAbychom měli i trochu soukromí, je dobré si zvolit i pěkný zděný plot. Plot třeba z kamene má taky své velké kouzlo. Ale někdy je kámen obtížné sehnat a dopravit ho na místo samé.

I to má své řešení, Jadranka Rohatec nabízí obklady nebo kompletní plotová pole včetně sloupků bez nutnosti betonování základů. Jde o umělý kámen vyrobený z vibrovaného, povrchově a barevně upraveného betonu vysoké kvality který pouhým okem, případně dotekem nerozeznáte od pravého kamene. Tyto varianty vám ušetří až 50 % nákladů na stavbu nebo opravu stávajícího plotu.

Výrobky fa. ZAHRADNÍ DOPLŇKY Jadranka splňují vysokou kvalitu a vlastní řadu certifikátů, jsou vyrobeny z mramorové drti, bílého cementu a pryskyřic (tzv. umělý mramor), a proto jsou mrazuvzdorné, nesavé a stálobarevné.

Více informací najdete na www.zahrada-stavba.com.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Instalujte sprchový kanálek

Instalujte sprchový kanálek

Sprchový kout v úrovni podlahy. A místo kulatého odtoku podélný. I tomuto současnému trendu v koupelnách, liniovému...

Nemáte čas vařit? Zachrání vás Pomalý hrnec Crock-Pot®

Nemáte čas vařit? Zachrání vás Pomalý hrnec Crock-Pot®.

Zastavme se v dnešní uspěchané době a připravme si své oblíbené jídlo poctivým způsobem - pomalým vařením. Že na...

Dáváme lesu více prostoru

Dáváme lesu více prostoru

Že lesy nejsou jen na houby, ví lidstvo po tisíciletí. Dřevo se v lesích těžilo od nepaměti a jen díky lesníkům na...

Najdete na iDNES.cz