Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

V Grand Hotelu Kempinski ve Vysokých Tatrách vystoupí skupina Morcheeba

Komerční sdělení   10:00aktualizováno  10:00
Co byste řekli na pobyt v pětihvězdičkovém hotelu na břehu Štrbského plesa, relax, případně sport ve slovenských velehorách a večer trochu kultury? Přesně takové pobytové balíčky nabízí nejluxusnější hotel ve Vysokých Tatrách - Grand Hotel Kempinski High Tatras.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Odpočinek v krásné tatranské přírodě ak tomu koncert světové hvězdy. To vše můžete mít v Grand Hotelu Kempinski ve Vysokých Tatrách | foto: BHP Tatry, s.r.o.

Hlavní hvězdou letošních koncertních večerů bude světoznámá kapela Morcheeba s její charismatickou zpěvačkou Skye Edwards.

video

„Těší nás, že několikaletá tradice koncertů v našem hotelu bude mít na závěr tohoto roku opravdu exkluzivní třešničku na dortu. Jsme velmi hrdí na to, že po úspěšných slovenských a českých interpretech zavítá do našeho hotelu i první mezinárodní interpret,“ řekla generální manažerka Grand Hotelu Kempinski High Tatras Kathrin Noll v souvislosti s jediným vystoupením kapely Morcheeba v tomto roce na Slovensku.

Odpočinek v krásné tatranské přírodě ak tomu koncert světové hvězdy. To vše...

Britská skupina zaměřená na hudební styly trip hop, alternativní rock, R & B a elektronickou hudbu, funguje od roku 1995. Mezi jejich nejznámější hity patří Rome, Under the Ice, Otherwise a také Over and Over. Všechny si je můžete poslechnout během jejich koncertu v hotelové Grand Restaurant.

Odpočinek v krásné tatranské přírodě ak tomu koncert světové hvězdy. To vše...

V rámci balíčku mají hosté k dispozici ubytování v pokoji Deluxe s výhledem do údolí, snídaně formou bufetu v Grand Restaurant, koncert kapely s After Party a také volný vstup do ZION SPA.

Odpočinek v krásné tatranské přírodě ak tomu koncert světové hvězdy. To vše...

Hotel s jedinečným výhledem na Vysoké Tatry a Štrbské pleso navštíví kapela v sobotu 13. prosince 2014 a svůj koncert odehraje od 20:00. Své koncerty už v komorní atmosféře hotelové Grand Restaurant odehráli slovenské a české hudební stálice jako Lucie Bílá, Karel Gott, Michal David, Elán, Jana Kirschner a také Pavol Hammel.

Během podzimu byly ještě hudební víkendy se dvěma slovenskými pěveckými legendami. V říjnu vystoupil Miro Žbirka se svou kapelou a v listopadu to byl Richard Müller s kapelou Fragile. Koncertům se hotel plánuje věnovat i v následujícím roce, kromě slovenských a českých hudebních legend vystoupí i další světoznámá kapela.

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

LadyPraga – láska na první notu

LadyPraga – láska na první notu.

Praha, 27. října 2017 – Popová formace s přesahy do několika hudebních stylů, výrazný a jistý vokální projev zpěvačky...

Pražské Rudolfinum představí melodie nejslavnějších SCI-FI filmů

Dirigent Chuhei Iwasaki povede i říjnový koncert filmové hudby v Rudolfinu.

Filmová hudba rozezní 14. října 2017 pražské Rudolfinum. Nabitý program přinese divákům hudbu z nejslavnějších sci-fi...

Smíchov vždycky drží spolu: Pivovar Staropramen upevňuje pouto se čtvrtí

Smíchov vždycky drží spolu: Pivovar Staropramen upevňuje pouto se čtvrtí, která...

Staropramen, to byl, je a bude pražský Smíchov. Pouto s osobitou pražskou čtvrtí, jejíž součástí je už téměř 150 let,...

Najdete na iDNES.cz