Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Odpadové hospodářství a recyklace odpadů má nového hráče na trhu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
V nedávné době došlo k významnému mezníku na trhu řešícího odpadové hospodářství a recyklaci odpadů. Skupina Tegamo upevnila zásadním obchodním krokem svou pozici na tomto trhu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Odpadové hospodářství a recyklace odpadů má nového hráče na trhu. | foto: Tegamo Group

Tegamo Group vsadila na akvizici Ekosevu

Významná česká společnost Tegamo Czech s.r.o. působící v oblasti přímého prodeje a outsourcingu technologií průmyslového čistění odpadních vod, třískového hospodářství a regenerace a recyklace řezných emulzí výrazně posílila svou působnost na českém trhu odpadového hospodářství.

V průběhu měsíce srpna úspěšně dokončila akvizici společnosti Ekosev, významného českého hráče na trhu sběru a zpracování odpadů a druhotných surovin, ekologie a ochrany životního prostředí. Skupina Tegamo se tak stala dominantním soupeřem pro své konkurenty v oblastech řešících odpadové hospodářství a recyklace odpadů.

Transakce proběhla za asistence poradenské společnosti Premier Partners a.s., která poskytla komplexní poradenství a zastřešuje také právě probíhající integraci obou společností.

Ekosev pomůže skupině Tegamo zvýšit obrat na více než 300 mil Kč

Spojení společností Tegamo Czech a Ekosev představuje klíčový mezník pro další rozšiřování společného portfolia klientů a působnosti obou společností, rozšiřování nabízených služeb a zkvalitňování využívaných technologií. Došlo k zásadnímu navýšení finančního kapitálu a posílení zázemí obou společností k dalšímu růstu. Po akvizici Ekosevu je roční obrat Tegamo Group odhadován na více než 300 mil. Kč.

"Jsem rád, že akvizice proběhla hladce a ve velmi krátkém časovém úseku díky výborné vzájemné spolupráci. Spojením se skupinou Tegamo přichází nové logo a firemní identita společnosti Ekosev, nicméně Ekosev bude i nadále poskytovat své služby pod svým jménem. Ekosev byl svými klienty i zaměstnanci vždy vnímán jako společnost, která poskytuje služby nejvyšší kvality, a my uděláme všechno proto, aby tomu bylo i nadále.

Do budoucna plánujeme další investice do provozu a technologií. Očekáváme také postupné navyšování počtu zaměstnanců jak v obchodě, tak i na jednotlivých provozovnách, abychom úspěšně zvládli očekávaný růst v dalším období," uvedl Tomáš Drastil, majitel skupiny Tegamo a jednatel obou společností, které se zajímají o odpadové hospodářství a recyklaci odpadů.

Domácí trh v oblasti odpadového hospodářství a recyklace odpadů se těší větší konkurenci

Dceřiné společnosti Tegamo Group dlouhodobě působí nejen na českém trhu, ale také ve Francii, Polsku, či na Slovensku. Skupina zajímající se hlavně o odpadové hospodářství a recyklace odpadů zároveň úspěšně expanduje také na trhy jihovýchodní Asie a jižní Ameriky.

Tegamo Czech tak pokračuje ve svém dynamickém růstu i na mezinárodním trhu.

TEGAMO Czech s.r.o.

Na Kodymce 1524/16
160 00, Praha 6
tel.: +420 251 556 812
e-mail: office@tegamo.cz

Více informací na téma recyklace odpadů a odpadové hospodářství najdete na www.tegamo.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Lidé si stále půjčují. Využívají ale dostatečně srovnávačů půjček?
Lidé si stále půjčují. Využívají ale dostatečně srovnávačů půjček?

Poptávka po bankovních i nebankovních půjčkách roste. Faktem ale zůstává, že lidé často sáhnou po první nabídce, která se jim naskytne a ta nemusí být...  celý článek

Mistrem v byznys angličtině za den.
Mistrem v byznys angličtině za den

Chcete úspěšně vést prezentace, porady a jednání v cizím jazyce? Ucházíte se o práci v zahraničí, chystáte se na důležitou pracovní cestu, důležité jednání či...  celý článek

Místo, kde historie ožívá: K prohlídce Prahy patří i návštěva legendárního...
Co zajímavého vidět v Praze? Navštivte legendární Hotel Paříž

Podzimní měsíce jsou pro procházky Prahou jako stvořené. Slunce má ještě sílu, vše je zahaleno v teplých barvách podzimu a lístky stromů se ladně snáší k zemi...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.