Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Odolné fotoaparáty WG-4 GPS & WG-4. Ricoh Imaging rozšiřuje nabídku

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Nové moderní vlastnosti, odolná konstrukce pro outdoor s novou nabídkou univerzálního systému pro nasazení fotoaparátu pro různé sportovní aktivity doplňuje ideální řešení náročného cestovatele.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Odolné fotoaparáty WG-4 GPS & WG-4. Ricoh Imaging rozšiřuje nabídku | foto: PenTec s.r.o.

S téměř 20 letou zkušeností v průkopnickém designu a vývoje fotoaparátů pro outdoorové výpravy a sportovní zážitky během extrémních sportů, představil Ricoh Imaging Americas Corporation (Ricoh Imaging) model Ricoh WG-4, jenž se řadí mezi kompaktní odolné fotoaparáty, nyní navíc s novým modulárním systémem pro nasazení fotoaparátu při extrémních sportech v náročných podmínkách pro záznam vzrušujících zážitků. 

Odolné fotoaparáty WG-4 GPS & WG-4. Ricoh Imaging rozšiřuje nabídku

Odolné fotoaparáty WG jsou známé svou vynikající a masivní konstrukcí. Ricoh WG-4 GPS a WG-4 nabízí uživatelům nástroj, se kterým mohou počítat i tam, kde bojují s nepříznivými podmínkami v přírodě. V kombinaci s novým upevňovacím příslušenstvím WG, mohou zaznamenát tyto dobrodružné situace bez toho, aby museli fotoaparát sami držet, stávají se tzv. hands-free. Upevňovací systém se skládá ze základny s otočnou koulí. Ta je kompatibilní s třemi novými úchyty: mini stativem s adhézivní plochou, úchytem na řidítka kola a mini stativem s přísavkou pro snowboard či skateboard.

Odolné fotoaparáty WG-4 GPS & WG-4. Ricoh Imaging rozšiřuje nabídku

Odolné fotoaparáty Ricoh série WG-4 mají ve svém telě ukrytou celou řadu fotografických nástrojů pro exponování snímků inspirovaných dobrodružstvím. Pokročilé režimy exponování, jako je HDR pro přesný záznam scenerií, pomalé video sekvence, na kterých můžete sledovat detaily rychlých akcí. Mezi další uživatelsky přívětivé funkce patří režimy panorama a digitální mikroskop, který využívá šesti LED kontrolek pro zaostření subjektu již od jednoho centimetru.

Odolné fotoaparáty WG-4 GPS & WG-4. Ricoh Imaging rozšiřuje nabídku

Stejně jako populární řada PENTAX DSLR řady produktů Ricoh Imaging, mají i odolné fotoaparáty Ricoh WG-4 serie zvýšenou flexibilitu a kreativní ovládání včetně režimů USER a Priorita časů závěrky. Režim USER umožňuje rychlé obnovení často používaných nastavení, zatímco režim Priority času pomáhá fotografovi získat požadovaný kreativní efekt nastavením času závěrky, optimální expozici upraví si pak nastaví fotoaparát automaticky úpravou clony a citlivosti ISO.

Odolné fotoaparáty jsou vodotěsné i mrazuvzdorné

Můžeme pokračovat zděděnými vlastnostmi ze série fotoaparátů WG. Odolné fotoaparáty Ricoh WG-4 a WG-4 GPS jsou vodotěsné do 14m, odolné vůči pádu až z výšky 2m, odolají tlaku až 100kg a lze s nimi pracovat až do teploty –10°C.

Odolné fotoaparáty WG-4 GPS & WG-4. Ricoh Imaging rozšiřuje nabídku

Ricoh série WG-4 používá 16-megapixelový senzor CMOS a má v těle ukrytý 4x optický zoom. Tato konstrukce objektivu dovoluje bezproblémové nošené fotoaparátu v kapsách kalhot či batohu, optická část není vystavena prachu a vodě. Maximální světelnost F2.0 a dvojí systém redukce otřesů, kombinace mechanismu s pohybem senzoru SR (Shake Reduction) s režimem Digital SR, zaručuje jasné a ostré snímky i za situací, kdy je jinak pravděpodné rozmazání snímků pohybem fotoaparátu.

Odolné fotoaparáty WG-4 GPS & WG-4. Ricoh Imaging rozšiřuje nabídku

Nový model WG-4 GPS bude k dispozici v modrém a černém provedení za cenu cca. 8 190 Kč s DPH.

Odolné fotoaparáty WG-4 (bez záznamu polohy při expozici) budou k dispozici ve stříbrném a světle žlutém provedení za cenu cca. 6 990 Kč s DPH. Oba uvedené modely by měly být k dispozici na našem trhu koncem března 2014.

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jen málokdo v ČR nemá na Štědrý den ozdobený stromeček. Většina lidí a určitě všechny rodiny s dětmi pak chtějí vánoční...

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Po Lize mistrů i o postup do play off zahrají i tři české týmy v Evropské lize. Plzni a Slavii tipéři věří, naopak Zlín...

Další z rubriky

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Nastala nová éra datového centra Coolhousing

Nastala nová éra datového centra Coolhousing.

Datové centrum Coolhousing otevírá po půl roce optimalizování infrastruktury novou éru služeb! Těšit se můžete nejen na...

Rozjeďte to s digitálními technologiemi na plný plyn

Rozjeďte to s digitálními technologiemi na plný plyn.

Příjemné prostředí je v moderních automobilech jedním z nejdůležitějších prvků, které mají jejich vývojáři na starost....

Najdete na iDNES.cz