Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Odlehčovací služba se může stát řešením i pro vás

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Staráte-li se denně o osobu se zdravotním, tělesným nebo kombinovaným postižením, o seniora či člověka, který potřebuje vzhledem ke svému stavu stálou péči a dohled, potom víte, jak obtížná je to situace.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Odlehčovací služba se může stát řešením i pro vás | foto: Oblastní charita Pardubice

Co dělat, když si potřebujete vyřídit něco na úřadech, nakoupit, sami si zajít k lékaři, nebo si odpočinout? Kolikrát neřešitelné chvíle zvládáte za pomoci příbuzných, přátel. A to vůbec nemluvíme o dnes naprosto běžných případech, kdy stojíte před volbou: zaměstnání, nebo péče o blízkého. Alternativou je odlehčovací služba.

Odlehčovací služba pomáhá v péči o vaše blízké

Obtížně řešitelnou situaci snadněji zvládnete s odlehčovací službou. Posláním odlehčovací služby je zajistit dohled a péči o lidi se zdravotním, tělesným, nebo kombinovaným postižením i demencí, kteří nemohou zůstat sami doma bez dohledu a o něž se běžně stará rodina.

Oblastní charita Pardubice zřídila a provozuje víceúčelové zařízení ČERVÁNKY v Třebosicích (5 km od Pardubic). Zde je poskytována ambulantní, terénní a pobytová odlehčovací služba. Ambulantní služba v denním zařízení je nabízena každý všední den od 7.00 do 17.00 hodin. Služby pobytového zařízení pro krátkodobé pobyty (maximální délka 3 měsíce) je možno využít nepřetržitě během celého roku.

ČERVÁNKY v Třebosicích si klienti pochvalují

Domácké prostředí, kontakty s dalšími lidmi, společné posezení, povídání, kulturní akce i aktivizační (pracovní) činnosti. To všechno si klienti zařízení nemohou vynachválit. Přidá-li se k tomu vstřícný přístup personálu a dobré jídlo, je spokojenost potřebných zaručena.

Odlehčovací služba se může stát řešením i pro vás

Víceúčelové odlehčovací zařízení kromě pobytu, pravidelné stravy, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, vzdělávací a aktivizační činnosti zajišťuje i dopravu do zařízení. Samozřejmostí je doprovod do vozidla i možnost dopravy osob na invalidním vozíku.

Oblastní charita Pardubice nabízí i terénní služby, které vám mohou usnadnit péči o vaše blízké. Mezi ně patří pomoc při osobní hygieně, při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, poskytnutí stravy nebo pomoc při zajištění stravy, sociálně terapeutické činnosti.

Oblastní charita Pardubice

Všechny služby Oblastní charity Pardubice - odlehčovací, pečovatelská, osobní asistence, domácí ošetřovatelská i hospicová péče - jsou koncipovány tak, aby uživatel služeb mohl zůstat ve svém domácím prostředí mezi svými blízkými a byla maximálně podporována jeho soběstačnost. V neposlední řadě se tak snaží předcházet všem formám sociálního vyloučení starých a postižených lidí.

Podrobné informace o Oblastní charitě Pardubice, nabídce jejích služeb a zařízení, včetně kontaktů, ceníků i akcí najdete na internetových stránkách

www.pardubice.charita.cz

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků.
Na akci Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků

I za nepříznivého počasí dorazilo na akci Skákejme pro zdravé srdce, kterou pořádal v pondělí 25. září 2017 na Kostelním náměstí v Ústí nad Labem Nadační fond...  celý článek

Idyla u jezera Fuschlsee v oblasti Salzkammergut
Vydejte se na podzimní výlety do Horního Rakouska

Horní Rakousko je ideálním cílem pro podzimní výlety. Lesy zářící barevným listím, výhledy z alpských vrcholků či tyrkysová jezera vybízí k pěším putování....  celý článek

St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení.
St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení

Skvělé a velkolepé umělecké těleso St. Petersburg Festival Ballet disponuje vším, co lze nazvat ruskou školou klasického baletu, tj. veškerou přísnou elegancí...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.