Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Odborná školení, konference a semináře na vysoké úrovni

Komerční sdělení   14:00aktualizováno  14:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
UNIT Pardubice vznikla v roce 1992 a v současné době patří mezi celorepublikově velmi uznávané vzdělávací agentury, které pro své klienty zajišťují odborná školení, konference a semináře. Za 18 let své činnosti uspořádala více než 600 akcí. Od roku 2004 se školení zúčastnilo téměř 11 tisíc účastníků.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Logo společnosti UNIT s.r.o. | foto: UNIT spol. s.r.o.

Konference a semináře s tím nejlepším lektorským týmem

Všechna školení, semináře a konference jsou na vysoké úrovni hlavně díky nejlepšímu lektorskému týmu. Tvoří ho téměř 300 celostátně uznávaných odborníků - specialistů, autorů a spoluautorů zákonů, soudců, tvůrců norem, kteří patří mezi špičky ve svém oboru a jsou zárukou kvality odborné a aktuální náplně pořádaných akcí.

Hlavní nabídka školení vzdělávací agentury UNIT Pardubice by se dala rozdělit do dvou hlavních směrů, mezi které patří pravidelné konference a semináře a vzdělávací akce, které jsou šity zákazníkovi přímo "na míru".

Školení, konference a semináře "na míru"

Investice do vědění nesou nejvyšší úrokNa pravidelně se opakujících školeních jsou prezentovány informace z oblasti právní problematiky, obchodního zákoníku, občanského práva, zákona o veřejných zakázkách, občanského soudního řádu, insolvenčního zákona, věcného práva, zákona o inspekci práce nebo autorského práva. Technické konference a semináře se zaměřují na informace o nových normách ČSN, vyhláškách a nařízeních vlády z oblasti elektro, radiokomunikací a telekomunikací, strojních zařízení.

Z kategorie školení "na míru" jsou informace vhodné především pro právníky, personalisty, manažery, soukromé podnikatele, vedoucí úředníky územních samosprávných celků včetně sociálních pracovnic – agentura vlastní akreditaci Ministerstva vnitra ČR podle zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků. Na základě povolení Státního úřadu pro jadernou bezpečnost zajišťuje také kurzy radiační ochrany.

Kromě jiného se vzdělávací agentura UNIT Pardubice zaměřuje i na speciální kurzy a školení, kam patří například školení revizních techniků, školení dle vyhlášky č. 50/1978 Sb.

Speciální a oblíbená školení, která probíhají opakovaně již řadu let jsou konference a semináře "Radiokomunikace", "Aktiv revizních techniků elektrických zařízení", "Zákon o veřejných zakázkách" a v poslední době také problematika rodinného práva – domácí násilí, péče o nezletilé, spolupráce s psychologem, speciální techniky sociální terapie, znalecké posudky nebo mediace.

Od roku 2004 se školení zúčastnilo téměř 11 000 účastníků

Investice do vědění nesou nejvyšší úrok (Benjamin Franklin)

UNIT si bere za své jako podmínku svého úspěchu pravidelné získávání nových informací z technické i legislativní oblasti, což je podmínkou pro kvalitní práci ve všech oborech, stejně tak jako výměna zkušeností i navazování dalších obchodních kontaktů.

Uskutečnit a zrealizovat jakákoliv školení není pro vzdělávací agenturu UNIT Pardubice vůbec žádný problém. Odborné programy školení a seminářů velmi rychle a pružně reagují na připravované a schvalované změny zákonů a technické normy. Dlouholetá tradice, spolupráce s lektory a zkušenosti jsou zárukou úspěchu akce.

UNIT sleduje pravidelně spokojenost klientů s akcemi a na základě podnětů neustále vylepšuje svoji činnost tak, aby návratnost vloženého času a poplatků za konference a semináře byla co největší.

Neváhejte navštívit stránky vzdělávací agentury UNIT Pardubice - www.unit.cz.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Znáte nerezová šroubení Push-In a Push-On od Schwer Fittings?

Znáte nerezová šroubení Push-In a Push-On od Schwer Fittings?

Představujeme vám kvalitní nerezová šroubení Push-In a Push-On od společnosti Schwer Fittings.

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Džíny s “chytrou” kapsou na mobil, která ochrání spermie před teplem a elektromagnetickým zářením, znovuzrozené...

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Chtěli byste podnikat v rámci společnosti s ručením omezeným? Důvodů by se nejspíše našlo hned několik. Patřilo by mezi...

Najdete na iDNES.cz