Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Oční operace se nemusíte bát, když ji provádí odborník

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Pro pacienty trpící dioptrickými vadami svitla v Plzni nová naděje. Oční laserové centrum Ofta totiž nabízí jejich korekci pomocí nejmodernějšího laserového systému.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

OČNÍ OPERACE SE NEMUSÍTE BÁT, KDYŽ JI PROVÁDÍ ODBORNÍK | foto: OFTA s. r. o.

Oční laserové centrum OFTA vzniklo v Plzni jako první pracoviště svého druhu v západních Čechách. Laserové operace se tu provádí pomocí nejmodernějších technologií firmy Wavelight-Alcon, a to ve zcela novém prostředí zbudovaném dle nepřísnějších hygienických požadavků.

OČNÍ OPERACE SE NEMUSÍTE BÁT, KDYŽ JI PROVÁDÍ ODBORNÍK

 O tom, že OFTA vždy preferovala nejmodernější technologie svědčí i to, že současný excimerlaserový systém je pátou vývojovou řadou laserů na tomto pracovišti od jeho vzniku v roce 1994.

Pomocí laseru se dá snadno, rychle a bezbolestně odstranit například krátkozrakost. Odborníci v OFTĚ dokáží vylepšit zrak až o 13 dioptrií. Laserem se dá zkorigovat také dalekozrakost nebo velmi rozšířený astigmatismus až o šest dioptrií.

OČNÍ OPERACE SE NEMUSÍTE BÁT, KDYŽ JI PROVÁDÍ ODBORNÍK

Laserové operace jsou v Očním laserovém centru Ofta prováděny metodou LASEK. Jedná se o způsob změny zakřivení rohovky pod povrchem, který přináší vyšší přesnost a bezpečí během prováděných výkonů.

Problémem zejména starších ročníků je šedý zákal. Oční čočka se při něm vlivem genetické dispozice či věkem zakalí a pacient pak vidí jakoby přes zamlžené okno. Na rozdíl od zeleného zákalu lze šedý zákal úplně vyléčit nahrazením vlastní zkalené čočky čočkou umělou. Právě operace šedého zákalu patří v OFTĚ mezi bravurně zvládnuté disciplíny a pacient se během několika dní může radovat z ostrého zraku. V současné době je také možnost implantace multifokálních čoček, které pacientovi umožní i bezproblémově číst.

OČNÍ OPERACE SE NEMUSÍTE BÁT, KDYŽ JI PROVÁDÍ ODBORNÍK

Hlavní devizou OFTY je osobní přístup lékařů ke každému pacientovi a snaha přizpůsobit výsledek operace individuálním potřebám každého jedince. Operace jsou prováděny každý týden a čekací doby na operace laserem nepřesáhnou 3 týdny od objednání. V zájmu dosažení maximální přesnosti operace se neprovádí výkon a vyšetření tentýž den.

Dlouholeté výsledky zavazují pracoviště OFTA k dalšímu zdokonalování léčebných postupů a důkazem toho je i fakt, že nezřídka již dochází k provádění operací druhé generace pacientů.

OČNÍ OPERACE SE NEMUSÍTE BÁT, KDYŽ JI PROVÁDÍ ODBORNÍK

Specializované ambulance najdete jak v Plzni, tak v Ústí nad Labem a v Chebu. V Plzni hledejte Oční laserové centrum OFTA na adrese Sokolská 82.

Více informací o službách najdete na stránkách www.ofta.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

V těžké chvíli vám pomůže Pohřební služba Adámek
V těžké chvíli vám pomůže Pohřební služba Adámek

Zemřel vám někdo blízký a chcete se s ním důstojně rozloučit? V těžkých chvílích je zde pro vás sušická Pohřební služba Adámek s.r.o., která pomáhá už 23....  celý článek

Letní SPORTMANIE ovládne Plzeň, začíná 18. srpna
Letní Sportmanie ovládne Plzeň, začíná 18. srpna

Město Plzeň zve na velký atraktivní sportovní projekt pro celé rodiny, Letní SPORTMANIE Plzeň 2017 startuje 18. srpna a potrvá do 27. srpna. Desetidenní akce...  celý článek

Laserové technologie na vzestupu.
Laserové technologie na vzestupu

Vyspělé technologie využívající laserové záření již nejsou záležitostí pouze vědy a výzkumu. Pronikají do všech oblastí lidské činnosti. Laser se stal doslova...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.