Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Oční klinika OFTAL vám zajistí ostrý zrak i bez brýlí a čoček.

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Trápí vás neostré vidění? Nevidíte dobře do dálky, nebo máte naopak pocit, že při čtení jsou ruce krátké? Omezují vás brýle při výkonu povolání nebo vám vadí při sportu či oblíbených zájmových aktivitách?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Oční klinika OFTAL vám zajistí ostrý zrak i bez brýlí a čoček. | foto: Oftal oční klinika s.r.o.

Moderní technologie používané v oční medicíně umí odstranit prakticky všechny dioptrické vady bezbolestným a pro oko šetrným způsobem. Jsou to buď laserové operace očí, nebo nitrooční operace založené na implantaci speciálních nitroočních čoček nahrazujících vlastní čočku.

Jedná se o ambulantní zákroky trvající od desítek vteřin po 15-20 minut, kdy je oko znecitlivěno pouze anestetickými kapkami. Lze tak odstranit brýle na dálku,  na čtení, na televizi a to i když v nich máte cylindry pro korekci astigmatismu anebo používáte bifokální či multifokální brýlové čočky. Laserová i nitrooční operace očí Vám změní život na pohodlnější. Nemusíte se starat o brýle, čočky, roztoky. Operace očí v mnoha případech lidem umožní vykonávat činnosti, u kterých je používání brýlí nepohodlné či nevhodné.

Laserová operace očí je díky moderní technologii vysoce bezpečným zákrokem. Pro koho je laserová operace očí vhodná, rozhodne předoperační vyšetření. Optimální věk pro laserovou operaci očí je v rozmezí 20-45 let. Samotný zákrok trvá několik vteřin, je bezbolestný a maximálně bezpečný, přičemž ho lze absolvovat na obou očích současně.

Laserová operace očí může odstranit nutnost nošení brýlí nebo kontaktních čoček na dálku u pacientů starších 18 let s ustálenou, již nenarůstající vadou. Při jednom sezení je možno většinou bezezbytku odstranit vady od cca 0,75 do 9 dioptrií. Laserovou operaci očí lze rovněž provést u dětí  s vysokou dioptrickou vadou či velkým rozdílem dioptrií na jednom a druhém oku  http://www.oftal.cz/laserova-operace-oci/

Oční klinika OFTAL vám zajistí ostrý zrak i bez brýlí a čoček.

Nitrooční operace očí je úkon spočívající v implantaci umělé nitrooční čočky. Implantace má dvě zásadní podoby:

V prvním případě je do oka vložena při zachování původní čočky pacienta ještě jedna speciální umělá čočka, tzv. fakická čočka, kterou se mění dioptrický stav oka a koriguje celé spektrum dioptrických vad. Je to alternativní a bezpečná varianta laserové operace rohovky. Vznikne jakási kombinace dvou čoček, kdy umělá pomáhá řešit dioptrickou vadu operovaného oka a vlastní čočka zajišťuje akomodaci a vidění do blízka. Tento typ je vhodný pro mladší pacienty, kteří mají svoji čočku ještě dostatečně pružnou.

Při druhém způsobu implantace se kompletně nahradí původní čočka za novou čočku umělou. Touto metodou se řeší šedý zákal či refrakční vady vyššího stupně.

Chirurgický zákrok je bezbolestný. Provádí se ambulantně, bez potřeby hospitalizace. Po znecitlivění je proveden asi 2 mm řez do oka. Čočka je pomocí ultrazvuku rozdělena na malé části, jež se postupně vysají, a zbude jen původní pouzdro. Do něho je zavedena nová umělá čočka. V rámci rekonvalescence se musí dodržovat čtyřtýdenní fyzický klid. http://www.oftal.cz/nelaserove-operace-oci/

Oční klinika OFTAL nabízí nejmodernější vybavení ordinací i operačních sálů a špičkovou oftalmologickou péči zkušených profesionálů s podporou úhrady smluvními zdravotními pojišťovnami. To vše v Brně, v nových prostorách budovy Titanium, Nové Sady 25, se skvělou dopravní dostupností, možností parkování a plně bezbariérovým přístupem.

Více informací na www.oftal.cz

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Automatické pytlovací linky krmných směsí pracují rychle a efektivně

Automatické pytlovací linky krmných směsí pracují rychle a efektivně.

Společnost VELS nabízí plně automatické pytlovací linky krmných směsí, které navrhuje pro konkrétní podmínky v místě...

Hledáte ideální tarif? Porovnali jsme aktuální nabídky mobilních operátorů

Hledáte ideální tarif? Porovnali jsme aktuální nabídky mobilních operátorů.

Procházení všech nabídek mobilních operátorů (1 000+) a hledání té nejvýhodnější je dost podobná mise jako víkendové...

Problém českých řidičů? Zbytkový alkohol

Alkohol tester je užitečný pomocník | foto: Alkohol-testery.cz.

Podle statistiky nehodovosti se stalo jen za první pololetí letošního roku v Česku 1 863 dopravních nehod pod vlivem...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.