Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Ochutnejte jedinečnou chuť italské kávy a kvalitu kávovarů HAUSBRANDT

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma Casa del caffé se zabývá od roku 1996 dovozem a distribucí prestižní italské kávy HAUSBRANDT do české republiky. V Casa del caffé se nezaměřili pouze na prodej, ale i na poradenství a servis v oblasti gastronomie.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

CASA DEL CAFFÉ, s.r.o. A HAUSBRANDT | foto: CASA DEL CAFFÉ, s.r.o.

Historie této skvělé italské kávy sahá až do roku 1892, kdy v Terstu zakládá bývalý námořní kapitán Hermann Hausbrandt „První terstskou pražírnu kávy“. Na svých cestách poznal význam trhu s koloniálním zbožím a využil svých zkušeností při zpracování nepražené kávy.

Tento novátor využije k pražení kávy nejnovější a nejvýkonnější technologie své doby a jako první začal používat stroje se systémem "Grevenbroich". Tím zlepšil způsob pražení kávy a do prodeje dával vždy jen aromatické zboží. Udával tón moderní kultuře "espressa" . Dodnes je Hausbrandt Trieste 1892 firma, která nabízí zboží naprosté kvality a vynikající služby.

HAUSBRANDT

Firma HAUSBRAND, která se zabývá výrobou italské kávy, je jednou z nejstarších a nejprestižnějších značek v tomto odvětví. Mnohaletá praxe a zkušenosti, ale i stálost kvality, vynikající chuť a spokojenost zákazníků z ní udělaly jednu z nejuznávanějších značek kávy nejen v Itálii, ale i ve Francii, Německu, Rakousku, Chorvatsku, Slovinsku a jiných zemí, kde zákazníci umí ocenit dokonalý  požitek z kávy.

Kávovary na přípravu pravé italské kávy pro restaurace, ale i domácí použítí

V Casa del caffé pro český trh vybrali z nabídky firmy HAUSBRANDT několik druhů a typů zrnkové kávy, jejíž sortiment najdete na jejich stránkách. Jde o zrnkovou kávu od směsi arabiky a robusty až po typ Academia a Gourmet, které jsou skutečnou lahůdkou pro přípravu italského espressa. V nabídce jsou i porcované italské kávy ve formě tablet nebo mleté vakuované kávy. Ty mohou být baleny v sáčcích nebo plechových krabičkách s krásným designem. K firemnímu servisu patří i balený cukr, horká čokoláda klasická i bílá, porcovaný čaj a malé čokoládky ke kávě.

K nabídce Casa del caffé patří i kvalitní kávovary na přípravu výborné italské kávy jak pro restaurace, kavárny, hotely, kanceláře, tak pro domácí použití.

CASA DEL CAFFÉ, s.r.o. - logo

Firma Casa del caffé s.r.o.není jen dovozcem, ale zajišťuje i veškerý servis zákazníkům, jako je distribuce zboží a údržbu kávovarů. Pro profesionální odběratele italské kávy a všeho pro její přípravu je nachystán i bohatý reklamní sortiment ve formě světelné reklamy, nepřehlédnutených plakátů, porcelánových hrníčků, ubrousků a nebo jednotného oblečení pro personál.

Chuť skvělé italské kávy i v pohodlí domova

Na své si přijdou i milovníci skvělé italské kávy HAUSBRANDT pro domácí chvíle pohody. Kávu i kávovary v celé šíři sortimentu najdete v e-shopu na www.hausbrandt.com.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Najdete na iDNES.cz