Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Ochutnejte jedinečnou chuť italské kávy a kvalitu kávovarů HAUSBRANDT

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma Casa del caffé se zabývá od roku 1996 dovozem a distribucí prestižní italské kávy HAUSBRANDT do české republiky. V Casa del caffé se nezaměřili pouze na prodej, ale i na poradenství a servis v oblasti gastronomie.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

CASA DEL CAFFÉ, s.r.o. A HAUSBRANDT | foto: CASA DEL CAFFÉ, s.r.o.

Historie této skvělé italské kávy sahá až do roku 1892, kdy v Terstu zakládá bývalý námořní kapitán Hermann Hausbrandt „První terstskou pražírnu kávy“. Na svých cestách poznal význam trhu s koloniálním zbožím a využil svých zkušeností při zpracování nepražené kávy.

Tento novátor využije k pražení kávy nejnovější a nejvýkonnější technologie své doby a jako první začal používat stroje se systémem "Grevenbroich". Tím zlepšil způsob pražení kávy a do prodeje dával vždy jen aromatické zboží. Udával tón moderní kultuře "espressa" . Dodnes je Hausbrandt Trieste 1892 firma, která nabízí zboží naprosté kvality a vynikající služby.

HAUSBRANDT

Firma HAUSBRAND, která se zabývá výrobou italské kávy, je jednou z nejstarších a nejprestižnějších značek v tomto odvětví. Mnohaletá praxe a zkušenosti, ale i stálost kvality, vynikající chuť a spokojenost zákazníků z ní udělaly jednu z nejuznávanějších značek kávy nejen v Itálii, ale i ve Francii, Německu, Rakousku, Chorvatsku, Slovinsku a jiných zemí, kde zákazníci umí ocenit dokonalý  požitek z kávy.

Kávovary na přípravu pravé italské kávy pro restaurace, ale i domácí použítí

V Casa del caffé pro český trh vybrali z nabídky firmy HAUSBRANDT několik druhů a typů zrnkové kávy, jejíž sortiment najdete na jejich stránkách. Jde o zrnkovou kávu od směsi arabiky a robusty až po typ Academia a Gourmet, které jsou skutečnou lahůdkou pro přípravu italského espressa. V nabídce jsou i porcované italské kávy ve formě tablet nebo mleté vakuované kávy. Ty mohou být baleny v sáčcích nebo plechových krabičkách s krásným designem. K firemnímu servisu patří i balený cukr, horká čokoláda klasická i bílá, porcovaný čaj a malé čokoládky ke kávě.

K nabídce Casa del caffé patří i kvalitní kávovary na přípravu výborné italské kávy jak pro restaurace, kavárny, hotely, kanceláře, tak pro domácí použití.

CASA DEL CAFFÉ, s.r.o. - logo

Firma Casa del caffé s.r.o.není jen dovozcem, ale zajišťuje i veškerý servis zákazníkům, jako je distribuce zboží a údržbu kávovarů. Pro profesionální odběratele italské kávy a všeho pro její přípravu je nachystán i bohatý reklamní sortiment ve formě světelné reklamy, nepřehlédnutených plakátů, porcelánových hrníčků, ubrousků a nebo jednotného oblečení pro personál.

Chuť skvělé italské kávy i v pohodlí domova

Na své si přijdou i milovníci skvělé italské kávy HAUSBRANDT pro domácí chvíle pohody. Kávu i kávovary v celé šíři sortimentu najdete v e-shopu na www.hausbrandt.com.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Najdete na iDNES.cz