Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Ocenění automobilu je nyní mnohem jednodušší

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Internetový portál motoristické inzerce otoMoto.cz startuje exkluzivní spolupráci se společností EurotaxGLASS‘S. Tato spolupráce umožní inzerentům stanovit cenu jejich automobilů přímo při vkládání inzerátu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Motoristická inzerce online na otoMoto.cz | foto: otoMoto.cz

Každý, kdo prodává automobil, určitě nejvíce váhá nad cenou, za kterou vozidlo vystaví. Cena, která musí splnit jeho vlastní očekávání, ale zároveň může konkurovat ostatním nabídkám.

Prodávající má dvě možnosti - buď cenu určit, jak se říká, "od oka" nebo začít martyrium hledání a srovnávání automobilů stejného typu, výbavy, najetých kilometrů a mnoha dalších specifikací.

Tuto práci vám portál otoMoto.cz nyní výrazně ulehčí. Doposud zde inzerent mohl při vložení nového inzerátu porovnat cenu svého automobilu s databází inzerátů vystavených na otoMoto. Od července se lze jedním proklikem dostat na stránky společnosti EurotaxGLASS’S, kde se inzerentům dostane za mírný poplatek ocenění na profesionální úrovni.

Logo Aukro

Porovnání najetých kilometrů není jedinou charakteristikou pro relevantní ocenění automobilu. "Faktorů, které oceňování vozidel ovlivňuje, je mnoho, ale základ pro stanovení ceny činí poměr mezi nabídkou a skutečnou poptávkou po dané značce, modelu nebo typu vozidla. Je nutné si uvědomit, že cenu ojetého automobilu ovlivňují i budoucí provozní náklady, které s jeho provozem souvisí. Významným vlivem jsou proto také ceny paliva, pojištění, silniční daně a další", uvádí Marek Píchal, Managing Director společnosti EurotaxGLASS’S.

Ta je leaderem evropského trhu v oblasti Automotive Business Intelligence. Specializuje se na systematické sledování trhu a poskytování údajů o nových a ojetých automobilech a nabízí také řadu produktů, které slouží jako základ pro ocenění vozidel.

Jakou mám vlastně výbavu?

Další obrovskou výhodou bude funkce automatického vyplnění výbavy daného typu vozidla při zadávání inzerátu. To znamená, že už nemusíte opisovat z velkého technického průkazu a vzpomínat "co všechno v tom autě mám".

Logo Aukro 2

Proč otoMoto?

"Výhodou otoMoto je propojení s online nákupní galerií Aukro. Inzeráty se tak objevují online na dvou místech, přičemž návštěvnost motoristického serveru i nákupní galerie je velmi dobrá. V přehledně členěné nabídce se žádný z vystavených inzerátů neztratí, ani nezapadne," vysvětluje Petr Doležel, manager projektu otoMoto.

OtoMoto nezapomíná ani na kupující, pro které má připraveno mnoho dalších informací a také soutěží. Pro váhavé a nerozhodné jsou zde dostupné recenze, výsledky testů, ukázky crash testů nebo vše o jednotlivých značkách aut. To vše je na otoMoto k dispozici a dostupné jediným kliknutím, po kterém se vám zobrazí obsah z Autoweb.cz.

Na tomto motoristickém serveru jsou inzeráty jak od soukromých inzerentů, tak i autobazarů a autosalonů. Koupit auto můžete koupit i přímo od majitele, bez prostředníka. Svůj inzerát na prodej motorky nebo auta může do nabídky otoMoto.cz vložit kdokoliv. Navíc je nyní podání dvou soukromých inzerátů po dobu 30 dnů zcela zdarma.

Autor:

Nejčtenější

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Péče o bazén ve velkém horku. Pouze chemie nestačí

Péče o bazén ve velkém horku: Pouze chemie nestačí

Teploty venku v podstatě každým dnem atakují třicítku, a tak se frekvence koupání ve vlastním bazénu rapidně zvýšila....

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Další z rubriky

Odposlechy a štěnice do auta se nainstalují za pár vteřin

Odposlechy a štěnice do auta se nainstalují za pár vteřin

Auto je ideálním místem pro umístění odposlechu či štěnice. Často telefonujeme, vedeme soukromé hovory s přáteli a...

Appka zrychlit Váš vůz bez zásahu do elektroniky

Aplikace ve Vašem mobilním telefonu spolu s PowerPedalem umí výrazně zlepšit dynamiku Vašem vozu. Vybrat si můžete hned...

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Inovativní produkt v podobě programu ŠKODA Bez starostí přinesla mladoboleslavská automobilka na český trh již v roce...

Najdete na iDNES.cz