Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Ocenění automobilu je nyní mnohem jednodušší

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Internetový portál motoristické inzerce otoMoto.cz startuje exkluzivní spolupráci se společností EurotaxGLASS‘S. Tato spolupráce umožní inzerentům stanovit cenu jejich automobilů přímo při vkládání inzerátu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Motoristická inzerce online na otoMoto.cz | foto: otoMoto.cz

Každý, kdo prodává automobil, určitě nejvíce váhá nad cenou, za kterou vozidlo vystaví. Cena, která musí splnit jeho vlastní očekávání, ale zároveň může konkurovat ostatním nabídkám.

Prodávající má dvě možnosti - buď cenu určit, jak se říká, "od oka" nebo začít martyrium hledání a srovnávání automobilů stejného typu, výbavy, najetých kilometrů a mnoha dalších specifikací.

Tuto práci vám portál otoMoto.cz nyní výrazně ulehčí. Doposud zde inzerent mohl při vložení nového inzerátu porovnat cenu svého automobilu s databází inzerátů vystavených na otoMoto. Od července se lze jedním proklikem dostat na stránky společnosti EurotaxGLASS’S, kde se inzerentům dostane za mírný poplatek ocenění na profesionální úrovni.

Logo Aukro

Porovnání najetých kilometrů není jedinou charakteristikou pro relevantní ocenění automobilu. "Faktorů, které oceňování vozidel ovlivňuje, je mnoho, ale základ pro stanovení ceny činí poměr mezi nabídkou a skutečnou poptávkou po dané značce, modelu nebo typu vozidla. Je nutné si uvědomit, že cenu ojetého automobilu ovlivňují i budoucí provozní náklady, které s jeho provozem souvisí. Významným vlivem jsou proto také ceny paliva, pojištění, silniční daně a další", uvádí Marek Píchal, Managing Director společnosti EurotaxGLASS’S.

Ta je leaderem evropského trhu v oblasti Automotive Business Intelligence. Specializuje se na systematické sledování trhu a poskytování údajů o nových a ojetých automobilech a nabízí také řadu produktů, které slouží jako základ pro ocenění vozidel.

Jakou mám vlastně výbavu?

Další obrovskou výhodou bude funkce automatického vyplnění výbavy daného typu vozidla při zadávání inzerátu. To znamená, že už nemusíte opisovat z velkého technického průkazu a vzpomínat "co všechno v tom autě mám".

Logo Aukro 2

Proč otoMoto?

"Výhodou otoMoto je propojení s online nákupní galerií Aukro. Inzeráty se tak objevují online na dvou místech, přičemž návštěvnost motoristického serveru i nákupní galerie je velmi dobrá. V přehledně členěné nabídce se žádný z vystavených inzerátů neztratí, ani nezapadne," vysvětluje Petr Doležel, manager projektu otoMoto.

OtoMoto nezapomíná ani na kupující, pro které má připraveno mnoho dalších informací a také soutěží. Pro váhavé a nerozhodné jsou zde dostupné recenze, výsledky testů, ukázky crash testů nebo vše o jednotlivých značkách aut. To vše je na otoMoto k dispozici a dostupné jediným kliknutím, po kterém se vám zobrazí obsah z Autoweb.cz.

Na tomto motoristickém serveru jsou inzeráty jak od soukromých inzerentů, tak i autobazarů a autosalonů. Koupit auto můžete koupit i přímo od majitele, bez prostředníka. Svůj inzerát na prodej motorky nebo auta může do nabídky otoMoto.cz vložit kdokoliv. Navíc je nyní podání dvou soukromých inzerátů po dobu 30 dnů zcela zdarma.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Porovnávač aut, praktický pomocník při výběru nového vozu

Porovnávač aut, praktický pomocník při výběru nového vozu.

Zvažujete koupi nového auta, ale chybí vám přehled a srovnání značek, typů a modelů, které dnes automobilový průmysl...

S jednotkou REXlink Easy budete mít svůj vůz vždy pod dohledem

S jednotkou REXlink Easy budete mít svůj vůz vždy pod dohledem

Jen za minulý rok bylo v České republice odcizeno celkem 4 919 osobních automobilů. Bojíte se, že se váš vůz stane...

Stabilní dopravce nabízí perspektivní povolání

Stabilní dopravce

Je mnoho oborů, které jsou přehlíženy, přestože by bez nich svět nemohl fungovat tak, jak jej známe. Skvělým příkladem...

Najdete na iDNES.cz