Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

OC Letňany vás zve na KNIHfest. Nenechte si ujít svátek knih

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Motto druhého ročníku knižního festivalu zní: „Není knihy bez autora.“ I letos bude celý březen v OC Letňany ve znamení autogramiád, čtenářských besed, autorských čtení, divadelních představení, tanečních vystoupení i soutěží o krásné knižní ceny.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

OC Letňany vás zve na KNIHfest. Nenechte si ujít svátek knih! Foto: Zdeněk Svěrák s Jaroslavem Uhlířem - nakladatelství FRAGMENT | foto: OC Letňany

Těšit se můžete také na zajímavé osobnosti. Pozvání na KNIHfest přijal úspěšný britský autor Simon Mawer, legendární duo Zdeněk Svěrák s Jaroslavem Uhlířem, bezkonkurenční český autor bestsellerů Michal Viewegh nebo gurmán Roman Vaněk.

Setkání s oblíbenými autory

Zapojte své smysly! Na vlastní oči i uši můžete zažít opravdový literární zážitek napříč všemi žánry.

Ve středu 4. 3. 2015 do OC Letňany zavítá první host, vždy originální a svým humorem jedinečný herec Jaroslav Dušek, který v loňském roce vydal knihu Tvarytmy a o svých zážitcích spojených s pobytem ve tmě bude také vyprávět.

V pátek 6. 3. 2015 bude hostem KNIHfestu Roman Vaněk, autor úspěšných gastronomických publikací, kterému záleží na kvalitě potravin, které denně konzumujeme.

Sobota 7. 3. 2015 bude patřit nejvýraznějšímu českému nakladatelství komiksových publikací CREW, ze kterého přivítáme Kláru Smolíkovou, Petra Litoše, Jiřího Pavlovského a Štěpána Kopřivu.

V neděli 8. 3. 2015 se můžete těšit na „neřízenou střelu“, herce Jakuba Koháka, který srší zajímavými tématy a neuvěřitelnými zážitky. Promluví především o svých knihách Svět podle Koháka a Objevy.

OC Letňany vás zve na KNIHfest. Nenechte si ujít svátek knih! Foto: Michal...

Michal Viewegh – KNIHY DOBROVSKÝ

Ve středu 11. 3. 2015 představí svou knižní gastronomickou prvotinu zvanou To jsem já, Anife nejznámější bulharská tanečnice žijící v ČR, Anife Hassan Vyskočil.

V sobotu 14. 3. 2015 usedne na křeslo hostů také lékař, psychiatr MUDr. Jan Cimický.

Ve čtvrtek 19. 3. 2015 poctí KNIHfest svou návštěvou nejúspěšnější současný český autor, který za svou kariéru napsal celkem 26 knih a v březnu bude mít svou filmovou premiéru jeho kniha Vybíjená. Není jím nikdo jiný než Michal Viewegh.

KNIHfest rozezní i hudba a zpěv

V OC Letňany se bude také zpívat! Nejprve 20. 3. 2015 s oblíbenou dvojicí Zdeňkem Svěrákem a Jaroslavem Uhlířem, jejichž písničky zná každý, ať už malý, či velký.

V pondělí 22. 3. 2015 nás poctí návštěvou hudebník Ivan Hlas a fotograf František Dostál. Kromě povídání o jejich společné knižní novince Jdeme na jedno určitě dojde třeba i na populární Malagelo.

KNIHfest přivítá zahraničního hosta s nominací na nejprestižnější knižní cenu

OC Letňany vás zve na KNIHfest. Nenechte si ujít svátek knih! Foto: Simon Mawer...

Simon Mawer – nakladatelství KNIHA ZLÍN

V pátek 27. 3. 2015 navštíví OC Letňany jedna z hlavních hvězd programu, anglický spisovatel Simon Mawer, autor bestselleru Skleněný pokoj. Tento titul, který získal nominaci na nejprestižnější knižní cenu The Man Booker Prize, je inspirován osudy majitelů vily Tugendhat za druhé světové války.

Pozvánka na KNIHfest, který pořádá Obchodní centrum Letňany ve spolupráci s Knihy Dobrovský (hlavní partner) a nakladatelstvím Mladá fronta, patří hlavně vám, milovníkům knih a čtení.

Jako vždy je zde pro vás připravena populární Veřejná knihovna, kde si můžete vyměnit knihu za knihu. Uvidíte sami, že číst se dá nejen černé na bílém, ať už na papíře či displeji, ale i ušima.

Přijďte v březnu do OC Letňany na setkání s vaším oblíbeným autorem! Nejen pro kýžený autogram, ale třeba i jen nasát atmosféru a rovnou si zasoutěžit o pěknou knížku. Čtení je fenomén a kniha jeden z největších vynálezů lidstva, tak se přidejte a pročtěte se s OC Letňany březnem!

Více informací o KNIHfestu a Obchodním centru Letňany najdete na www.oc-letnany.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Hudební festival Znojmo spojuje kvalitní víno, hudbu a unikátní místa

V malebném prostředí historického Znojma se ve dnech 6. až 23. července bude...

Třináctý ročník hudebního festivalu opět přinese to, proč ho návštěvníci rádi navštěvují. V malebném prostředí...

Brno ovládla výstava Kmeny 90. Jak se žilo v devadesátkách?

Brno ovládla výstava Kmeny 90. Jak se žilo v devadesátkách?

Politický převrat v listopadu 1989 nastartoval dramatické změny a lidem se celý život obrátil vzhůru nohama. Jak toto...

Výstava Atlas od Daniela Hanzlíka vás pozve do tajuplného světa fyziky

Výstava Atlas od Daniela Hanzlíka vás pozve do tajuplného světa fyziky.

Nechte se okouzlit nevšední výstavou Daniela Hanzlíka, jejíž základní myšlenkou je prověřování fyzikálních principů a...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz