Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

OC FORUM Liberec slaví třetí narozeniny

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zajímavý, pestrý a nabitý program vedle běžné nabídky 120 obchodů, bohatých služeb a multikina. Tak bude vypadat poslední únorový víkend. Důvod je víc než pádný - OC FORUM Liberec oslaví od 25. do 26. února 2012 třetí narozeniny.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

OC FORUM Liberec slaví 3. narozeniny | foto: FORUM Liberec

Moderní hypermarket, pestrá paleta obchodů včetně renomovaných značek, kde seženete nejnovější módní výstřelky i zajímavá nabídka služeb. Řeknete si: příjemné nakupování.

Ale FORUM Liberec je mnohem víc. Neláká vás shopping? Nevadí! Vybírejte z programu multikina. Nebo si s blízkou duší sedněte do některé z mnoha kaváren k šálku dobré kávy a zákusku. A nebo si dopřejte trochu adrenalinu na motokárové dráze v parkovacím domě.

Ať už se rozhodnete pro cokoliv, nebudete litovat. A zvlášť o posledním únorovém víkendu.

Nabídněte si z narozeninového programu

3. narozeniny FORUM Liberec

V sobotu 25. února si můžete vychutnat vystoupení Martina Haricha, nepřehlédnutelného zpěváka poslední řady soutěže Česko-Slovenské SuperStar. Všechny příznivce těžko vysvětlitelných triků uchvátí kouzelnická show Richarda Nedvěda. Navíc po celé sobotní odpoledne budou v prostorách Fora koutky krásy, které potěší nejenom ženy. Pohled na své krásné a ještě krásnější protějšky ocení i přítomní muži.

Neděle 26. února se ponese ve znamení dětí. Kdo by odolal dětskému odpoledni s Dádou Patrasovou? Přijďte i vy se svými ratolestmi a potěšte se jejich zářícíma očima i samotným Forem a jeho nabídkou.

Obliba FORA Liberec je u zákazníků vysoká. Průměrná denní návštěvnost centra je 30.000 zákazníků, což představuje více než 10.000.000 lidí za rok. Za první dva roky po otevření centrum navštívilo 15 milionů zákazníků a o další rok později, přesně v sobotu 21. ledna 2012 přivítalo OC FORUM Liberec svého 25 miliontého zákazníka.

Stala se jím paní Vanda Hrubešová, která získala zajímavé dárky od OC FORUM Liberec a prodejen v centru. Paní Hrubešová překvapila všechny přítomné, když přebírala šek na 25 000 Kč. "Tuto částku bych ráda věnovala na dobročinné účely ve prospěch Mezinárodního centra Universum, které sídlí zde v Liberci. Jeho cílem je poskytování sociálních služeb lidem se zdravotním postižením - dětem, dospělým a seniorům," prohlásila.

Obstát v tvrdé liberecké konkurenci se daří díky atraktivní skladbě nájemců, výhodné poloze centra a proto, že se nachází v  tradiční nákupní i turisticky atraktivní lokalitě.

Super poloha, super nabídka, super architektura

FORUM Liberec

FORUM stojí v samém centru Liberce u Soukenného náměstí a nikdo jej nepřehlédne. Jedná se o komplex jednotlivých budov propojených do zajímavého celku. Pozornost upoutají různorodé fasády, které navazují na liberecké tradice. Rozmanitost architektonického řešení jednotlivých domů se promítá do interiéru obchodní ulice a obchodních pasáží a vytváří tím přátelské a přívětivé prostředí moderního obchodního a kulturního centra.

Díky tomu máte pocit, i když jste tu poprvé, že se vyznáte. Pestrá skladba obchodů přispívá k tomu, že se sem zákazníci rádi vrací. Najdou tu vše.

A také s příjemným zjištěním konstatují, že tu dostávají stále něco navíc. Management OC FORUM si svoje zákazníky hýčká. Namátkou: to že tu zaparkujete na 2,5 hodiny, o víkendech po celou  dobu, zdarma, není neobvyklé. Ale to že můžete za parkování zaplatit pomocí SMS, už tolik obvyklé není. Můžete také využít šatny, kde si odložíte kabát i nákupy, abyste měli volné ruce na další nákupy.

Ale co jsou všechno slova, nejlepší je osobní zkušenost. Nechte se inspirovat nabídkou na internetových stránkách www.forumliberec.cz a přijměte pozvání k návštěvě. OC FORUM Liberec je tu pro vás.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

V projektu Bleriot v pražských Kbelích skupina T.E postaví do první poloviny roku 2020 více než 150 nových bytů....

Další z rubriky

Připravte se na jaro: detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Připravte se na jaro:  Detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Jarní měsíce bývají zaměřené na očistu organismu, ať už je důvodem snaha shodit přebytečná kila nebo se jen cítit...

JYSK upravuje sortiment i prodejny. První je v Českých Budějovicích

JYSK upravuje své prodejny. Vznikají nové sekce a celkový vzhled prochází...

Společnost JYSK buduje stále nové prodejny, ale nezapomíná ani na ty stávající. S novým konceptem prodejen zmizí tmavé...

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

Vínové líčení pro všechny milovníky červené

Vínové líčení pro všechny milovníky červené

Arome.cz Patříte mezi příznivce všech odstínů červené a rádi byste je nosili nejen na rtech, ale i na očích? Nebojte se odvázat a...

Najdete na iDNES.cz