Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

OC FORUM Liberec slaví třetí narozeniny

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zajímavý, pestrý a nabitý program vedle běžné nabídky 120 obchodů, bohatých služeb a multikina. Tak bude vypadat poslední únorový víkend. Důvod je víc než pádný - OC FORUM Liberec oslaví od 25. do 26. února 2012 třetí narozeniny.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

OC FORUM Liberec slaví 3. narozeniny | foto: FORUM Liberec

Moderní hypermarket, pestrá paleta obchodů včetně renomovaných značek, kde seženete nejnovější módní výstřelky i zajímavá nabídka služeb. Řeknete si: příjemné nakupování.

Ale FORUM Liberec je mnohem víc. Neláká vás shopping? Nevadí! Vybírejte z programu multikina. Nebo si s blízkou duší sedněte do některé z mnoha kaváren k šálku dobré kávy a zákusku. A nebo si dopřejte trochu adrenalinu na motokárové dráze v parkovacím domě.

Ať už se rozhodnete pro cokoliv, nebudete litovat. A zvlášť o posledním únorovém víkendu.

Nabídněte si z narozeninového programu

3. narozeniny FORUM Liberec

V sobotu 25. února si můžete vychutnat vystoupení Martina Haricha, nepřehlédnutelného zpěváka poslední řady soutěže Česko-Slovenské SuperStar. Všechny příznivce těžko vysvětlitelných triků uchvátí kouzelnická show Richarda Nedvěda. Navíc po celé sobotní odpoledne budou v prostorách Fora koutky krásy, které potěší nejenom ženy. Pohled na své krásné a ještě krásnější protějšky ocení i přítomní muži.

Neděle 26. února se ponese ve znamení dětí. Kdo by odolal dětskému odpoledni s Dádou Patrasovou? Přijďte i vy se svými ratolestmi a potěšte se jejich zářícíma očima i samotným Forem a jeho nabídkou.

Obliba FORA Liberec je u zákazníků vysoká. Průměrná denní návštěvnost centra je 30.000 zákazníků, což představuje více než 10.000.000 lidí za rok. Za první dva roky po otevření centrum navštívilo 15 milionů zákazníků a o další rok později, přesně v sobotu 21. ledna 2012 přivítalo OC FORUM Liberec svého 25 miliontého zákazníka.

Stala se jím paní Vanda Hrubešová, která získala zajímavé dárky od OC FORUM Liberec a prodejen v centru. Paní Hrubešová překvapila všechny přítomné, když přebírala šek na 25 000 Kč. "Tuto částku bych ráda věnovala na dobročinné účely ve prospěch Mezinárodního centra Universum, které sídlí zde v Liberci. Jeho cílem je poskytování sociálních služeb lidem se zdravotním postižením - dětem, dospělým a seniorům," prohlásila.

Obstát v tvrdé liberecké konkurenci se daří díky atraktivní skladbě nájemců, výhodné poloze centra a proto, že se nachází v  tradiční nákupní i turisticky atraktivní lokalitě.

Super poloha, super nabídka, super architektura

FORUM Liberec

FORUM stojí v samém centru Liberce u Soukenného náměstí a nikdo jej nepřehlédne. Jedná se o komplex jednotlivých budov propojených do zajímavého celku. Pozornost upoutají různorodé fasády, které navazují na liberecké tradice. Rozmanitost architektonického řešení jednotlivých domů se promítá do interiéru obchodní ulice a obchodních pasáží a vytváří tím přátelské a přívětivé prostředí moderního obchodního a kulturního centra.

Díky tomu máte pocit, i když jste tu poprvé, že se vyznáte. Pestrá skladba obchodů přispívá k tomu, že se sem zákazníci rádi vrací. Najdou tu vše.

A také s příjemným zjištěním konstatují, že tu dostávají stále něco navíc. Management OC FORUM si svoje zákazníky hýčká. Namátkou: to že tu zaparkujete na 2,5 hodiny, o víkendech po celou  dobu, zdarma, není neobvyklé. Ale to že můžete za parkování zaplatit pomocí SMS, už tolik obvyklé není. Můžete také využít šatny, kde si odložíte kabát i nákupy, abyste měli volné ruce na další nákupy.

Ale co jsou všechno slova, nejlepší je osobní zkušenost. Nechte se inspirovat nabídkou na internetových stránkách www.forumliberec.cz a přijměte pozvání k návštěvě. OC FORUM Liberec je tu pro vás.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Úklid nemusí trvat celý den nebo víkend. Stačí k tomu mít pomocníka, který vám práci usnadní a urychlí. Přesně takový...

Výpomoc na mateřské: v roce 2018 to není chůva, ale půjčka

Výpomoc na mateřské: V roce 2018 to není chůva, ale půjčka

Chůva, slečna na hlídaní, au pair - to už dávno nejsou synonyma pomoci mamince s péčí o dítě. Stále častěji jsou to...

Dva měsíce proměny: V kondici jako už dlouho ne

Kamila Rusiňáková

Tři ženy, které se přihlásily do programu Cambridge Weight Plan a již dva měsíce dodržují zásady nového životního...

Najdete na iDNES.cz