Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Obreta – nákupní tašky, obaly a mnoho dalšího pro vás

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Tytam jsou časy, kdy naše babičky a maminky chodily na nákupy se "síťovkami". Dnes si málokdo dokáže představit, že by u kas v obchodech nenašel tašky. Lidé si zvykli, že tašky má k dispozici každý obchod. Je to praktické, nemusíme se bát, že nebudeme mít kam uložit nákup. Výrobou a prodejem obalového materiálu se zabývá firma Obreta.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Děláte velký úklid a nevíte, kam s odpadem? Do pytlů! | foto: Obreta

Potisky - Společnost OBRETA s r.o. je schopna standardně nabídnout tašky s různými motivy (zelenina, pečivo, štěně, přítel na telefonu, kůň, víno, vánoční a velikonoční motivy, květiny apod.).

Mnohé obchody si ale často nechávají tašky potisknout svým logem. Stačí, když společnosti sdělí své požadavky a zašlete poptávku. Je možné zajistit různý potisk dle zákazníkova přání. Daný obchod si tak zajistí reklamu doslova na každém kroku.

Pomáhejte přírodě pomocí bio tašky od společnosti Obreta

Bio tašky - K dnešním trendům patří výrobky v bio kvalitě. Ani společnost OBRETA nezůstává pozadu a snaží se reagovat na potřeby svých zákazníků. Proto i bio tašky patří k jejich sortimentu. Jsou lépe rozložitelné, méně zatěžují životní prostředí, kvalitou a nosností se dobře vyrovnají klasickým mikrotenovým taškám. S bio taškou můžete mít pocit, že jste trendy, a zároveň pomáháte přírodě.

Mikrotenové tašky a sáčky - Dokáže si dnes někdo představit nákup pečiva bez toho, aby neměl zdarma k dispozici mikrotenovou tašku? Zřejmě ne. Ze sáčku pečivo vypadne, ale malou tašku můžeme pohodlně zavázat a předejít tak případnému vysypání jejího obsahu. Firma OBRETA standardně nabízí mikrotenové tašky několika rozměrů, nosností a barev (např. tašky 2 kg, 4 kg, 5 kg, 10 kg, 15 kg).

Co se týče sáčků, k dispozici je široká škála velikostí a druhů. V nabídce jsou sáčky rychlozavírací, svačinové, PP sáčky, které využijete nejen na dárkové balíčky. Není problém ani speciální rozměr nebo materiál.

Mikrotenové tašky

Lepicí pásky - Potřebujete slepit papír, krabici, starou knihu? Chcete přilepit zrcadlo bez složitého vrtání? Společnost OBRETA nabízí lepicí pásky klasické, s kterými hravě zvládnete slepit papír nebo kartonáž. Tyto pásky jsou k dispozici i v barevných variantách. Pro účely složitějšího lepení jsou k dispozici pásky kobercové, oboustranné, maskovací, filamentní a další.

Odpadové pytle a sáčky - Děláte velký úklid a nevíte, kam s odpadem? Samozřejmě do pytlů. Standardně jsou k dispozici pytle 70 x 110 cm v různých silách a barvách. Jsme však schopni na přání zákazníka zajistit jiný rozměr, popřípadě i firemní potisk.

Sáčky do koše pak postačí pro běžný každodenní úklid. Vejdou se do každého koše a jsou praktické. Můžete si vybrat mezi transparentní, černou a bílou barvou. Menší sáčky pojmou až 30 litrů odpadu, větší pak až 60 litrů.

Sáčky do koše

Bublinová folie v lidech vyvolává vzpomínky na dětství

Folie fixační, potravinové a bublinové - Potřebujete obalit zboží na paletě? Stěhujete se? Převážíte nějaký náklad? Děláte si tělový zábal? Pak je fixační folie tím nejlepším řešením. Její využití je široké. Upotřebíte ji jak ve skladech, tak i v kosmetice. Firma OBRETA nabízí fixační folie různých šíří a návinů. Menší návin dostačuje například v kosmetickém odvětví, truhlářství, menších provozech. Větší návin upřednostníte např. při balení paletových nákladů.

Potravinové folie jsou dnes nenahraditelné. Používají je obchodní řetězce, aby zachovaly potraviny čerstvé. V domácnostech se tyto folie staly důležitým pomocníkem mnoha hospodyněk. Bublinová folie v lidech občas vyvolává vzpomínky na dětství, kdy si jistě každý z nás praskal malé bublinky naplněné vzduchem.

Dříve se do sáčků vyrobených z této folie balily walkmany a různá další elektronika. Dnes tomu není jinak. Bublinky tvoří jakousi bariéru, která chrání materiál proti nárazům a dalšímu poškození. Proto je bublinková folie hojně využívána tam, kde může dojít ke škodám na materiálu (sklenářství, truhlářství, elektronika apod.).

Společnost OBRETA svým zákazníkům nabízí role bublinkové folie o několika šířích, dále protinárazové obálky, které slouží k bezpečné přepravě křehkých materiálů, a v neposlední řadě také bublinkové přířezy.

Obreta – od bio tašky až po papírový kapesník

Hygiena - Když se vás někdo dnes zeptá, zda používáte bavlněný, nebo papírový kapesník, co odpovíte? Záleží samozřejmě na tom, zda je dotazovaný vlastencem, který nepřijde papírovým kapesníkům nikdy "na chuť", nebo zda se jedná o člověka, který se rád oprostí od tradice. Pro většinu lidí je dnes papírový kapesník samozřejmostí. Po použití jej jednoduše vyhodíte do koše. Je to jistě hygieničtější.

Kromě kapesníků můžeme našim zákazníkům nabídnout toaletní papír v různých návinech, barvách, kvalitě. Dále papírové utěrky, ručníky, ubrousky a další. Tyto výrobky jsou praktické a uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka, jejich jednorázové užívání zaručuje čistotu.

Více informací o sortimentu firmy OBRETA s.r.o. najdete na www.obreta.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Najdete na iDNES.cz