Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Obreta – nákupní tašky, obaly a mnoho dalšího pro vás

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Tytam jsou časy, kdy naše babičky a maminky chodily na nákupy se "síťovkami". Dnes si málokdo dokáže představit, že by u kas v obchodech nenašel tašky. Lidé si zvykli, že tašky má k dispozici každý obchod. Je to praktické, nemusíme se bát, že nebudeme mít kam uložit nákup. Výrobou a prodejem obalového materiálu se zabývá firma Obreta.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Děláte velký úklid a nevíte, kam s odpadem? Do pytlů! | foto: Obreta

Potisky - Společnost OBRETA s r.o. je schopna standardně nabídnout tašky s různými motivy (zelenina, pečivo, štěně, přítel na telefonu, kůň, víno, vánoční a velikonoční motivy, květiny apod.).

Mnohé obchody si ale často nechávají tašky potisknout svým logem. Stačí, když společnosti sdělí své požadavky a zašlete poptávku. Je možné zajistit různý potisk dle zákazníkova přání. Daný obchod si tak zajistí reklamu doslova na každém kroku.

Pomáhejte přírodě pomocí bio tašky od společnosti Obreta

Bio tašky - K dnešním trendům patří výrobky v bio kvalitě. Ani společnost OBRETA nezůstává pozadu a snaží se reagovat na potřeby svých zákazníků. Proto i bio tašky patří k jejich sortimentu. Jsou lépe rozložitelné, méně zatěžují životní prostředí, kvalitou a nosností se dobře vyrovnají klasickým mikrotenovým taškám. S bio taškou můžete mít pocit, že jste trendy, a zároveň pomáháte přírodě.

Mikrotenové tašky a sáčky - Dokáže si dnes někdo představit nákup pečiva bez toho, aby neměl zdarma k dispozici mikrotenovou tašku? Zřejmě ne. Ze sáčku pečivo vypadne, ale malou tašku můžeme pohodlně zavázat a předejít tak případnému vysypání jejího obsahu. Firma OBRETA standardně nabízí mikrotenové tašky několika rozměrů, nosností a barev (např. tašky 2 kg, 4 kg, 5 kg, 10 kg, 15 kg).

Co se týče sáčků, k dispozici je široká škála velikostí a druhů. V nabídce jsou sáčky rychlozavírací, svačinové, PP sáčky, které využijete nejen na dárkové balíčky. Není problém ani speciální rozměr nebo materiál.

Mikrotenové tašky

Lepicí pásky - Potřebujete slepit papír, krabici, starou knihu? Chcete přilepit zrcadlo bez složitého vrtání? Společnost OBRETA nabízí lepicí pásky klasické, s kterými hravě zvládnete slepit papír nebo kartonáž. Tyto pásky jsou k dispozici i v barevných variantách. Pro účely složitějšího lepení jsou k dispozici pásky kobercové, oboustranné, maskovací, filamentní a další.

Odpadové pytle a sáčky - Děláte velký úklid a nevíte, kam s odpadem? Samozřejmě do pytlů. Standardně jsou k dispozici pytle 70 x 110 cm v různých silách a barvách. Jsme však schopni na přání zákazníka zajistit jiný rozměr, popřípadě i firemní potisk.

Sáčky do koše pak postačí pro běžný každodenní úklid. Vejdou se do každého koše a jsou praktické. Můžete si vybrat mezi transparentní, černou a bílou barvou. Menší sáčky pojmou až 30 litrů odpadu, větší pak až 60 litrů.

Sáčky do koše

Bublinová folie v lidech vyvolává vzpomínky na dětství

Folie fixační, potravinové a bublinové - Potřebujete obalit zboží na paletě? Stěhujete se? Převážíte nějaký náklad? Děláte si tělový zábal? Pak je fixační folie tím nejlepším řešením. Její využití je široké. Upotřebíte ji jak ve skladech, tak i v kosmetice. Firma OBRETA nabízí fixační folie různých šíří a návinů. Menší návin dostačuje například v kosmetickém odvětví, truhlářství, menších provozech. Větší návin upřednostníte např. při balení paletových nákladů.

Potravinové folie jsou dnes nenahraditelné. Používají je obchodní řetězce, aby zachovaly potraviny čerstvé. V domácnostech se tyto folie staly důležitým pomocníkem mnoha hospodyněk. Bublinová folie v lidech občas vyvolává vzpomínky na dětství, kdy si jistě každý z nás praskal malé bublinky naplněné vzduchem.

Dříve se do sáčků vyrobených z této folie balily walkmany a různá další elektronika. Dnes tomu není jinak. Bublinky tvoří jakousi bariéru, která chrání materiál proti nárazům a dalšímu poškození. Proto je bublinková folie hojně využívána tam, kde může dojít ke škodám na materiálu (sklenářství, truhlářství, elektronika apod.).

Společnost OBRETA svým zákazníkům nabízí role bublinkové folie o několika šířích, dále protinárazové obálky, které slouží k bezpečné přepravě křehkých materiálů, a v neposlední řadě také bublinkové přířezy.

Obreta – od bio tašky až po papírový kapesník

Hygiena - Když se vás někdo dnes zeptá, zda používáte bavlněný, nebo papírový kapesník, co odpovíte? Záleží samozřejmě na tom, zda je dotazovaný vlastencem, který nepřijde papírovým kapesníkům nikdy "na chuť", nebo zda se jedná o člověka, který se rád oprostí od tradice. Pro většinu lidí je dnes papírový kapesník samozřejmostí. Po použití jej jednoduše vyhodíte do koše. Je to jistě hygieničtější.

Kromě kapesníků můžeme našim zákazníkům nabídnout toaletní papír v různých návinech, barvách, kvalitě. Dále papírové utěrky, ručníky, ubrousky a další. Tyto výrobky jsou praktické a uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka, jejich jednorázové užívání zaručuje čistotu.

Více informací o sortimentu firmy OBRETA s.r.o. najdete na www.obreta.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců čtyři miliony korun

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců 4 miliony korun

V roce 2018 získalo finanční dar z programu MiNiGRANTY Nadačního fondu Veolia na 144 projektů. Jde o veřejně prospěšné...

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Najdete na iDNES.cz