Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Obreta: igelitové tašky a další obaly pro vás

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Tytam jsou časy, kdy naše babičky a maminky chodily na nákupy se "síťovkami". Dnes si málokdo dokáže představit, že by u kas v obchodech nenašel barevné igelitové tašky. Lidé si zvykli, že tašky má k dispozici každý obchod. Je to praktické, což ve společnosti Obreta dobře ví.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tašky s potisky dle zákazníkova přání. | foto: Obreta

Tašky s potisky

Standardně je společnost Obreta schopna nabídnout tašky s různými motivy (například zelenina, pečivo, štěně, přítel na telefonu, kůň, víno, vánoční a velikonoční motivy či květiny apod.).

Mnohé obchody si ale často nechávají tašky potisknout svým logem. Stačí, když společnosti Obreta sdělí své požadavky a zašlou poptávku. V Obretě jsou také schopni zajistit různý potisk dle zákazníkova přání. Daný obchod si tak může zajistit reklamu doslova na každém kroku.

Bio tašky

K dnešním trendům patří výrobky v bio kvalitě. Ani Obreta nezůstává pozadu a snaží se reagovat na potřeby svých zákazníků. Proto i bio tašky patří k jejímu sortimentu. Jsou lépe rozložitelné, méně zatěžují životní prostředí, kvalitou a nosností se dobře vyrovnají klasickým mikrotenovým taškám. S bio taškou můžete mít pocit, že jste trendy, a zároveň pomáháte přírodě.

Mikrotenové tašky a sáčky

Dokáže si dnes někdo představit nákup pečiva bez toho, aby neměl zdarma k dispozici mikrotenové tašky? Zřejmě ne. Ze sáčku pečivo vypadne, ale malou tašku můžeme pohodlně zavázat a předejít tak případnému vysypání jejího obsahu.

mikroténové tašky

Obreta standardně nabízí mikrotenové tašky několika rozměrů, nosností a barev. Jmenujme např. tašky 2 kg, 4 kg, 5 kg, 10 kg, 15 kg.

Co se týče sáčků, k dispozici je široká škála velikostí a druhů. V nabídce jsou sáčky rychlozavírací, svačinové, PP sáčky, které využijete nejen na dárkové balíčky. Potřebujete-li speciální rozměr nebo materiál, stačí zavolat.

Lepicí pásky

lepící pásky

Obreta ale nenabízí pouze tašky či igelitové sáčky. Potřebujete slepit papír, krabici nebo starou knihu? Chcete přilepit zrcadlo bez složitého vrtání? V nabídce jsou lepicí pásky klasické, s kterými hravě zvládnete slepit papír, kartonáž. Tyto pásky jsou k dispozici i v barevných variantách. Pro účely složitějšího lepení jsou k dispozici pásky kobercové, oboustranné, maskovací, filamentní a další.

Odpadové pytle a sáčky

Děláte velký úklid a nevíte, kam s odpadem? Sáčky ani tašky nestačí, na řadu přicházejí pytle. Standardně Obreta nabízí pytle 70x 110 cm v různých silách a barvách. Jsou však schopni na přání zákazníka zajistit i jiný rozměr, popřípadě i firemní potisk.

Sáčky do koše pak postačí pro běžný každodenní úklid. Vejdou se do každého koše a jsou praktické. Můžete si vybrat mezi transparentní, černou a bílou barvou. Menší sáčky pojmou až 30 litrů odpadu, větší pak až 60 litrů.

odpadové pytle

Folie fixační, potravinové a bublinové

Potřebujete obalit zboží na paletě? Stěhujete se? Převážíte nějaký náklad? Děláte si tělový zábal? Pak je fixační folie tím nejlepším řešením. Její využití je široké. Upotřebíte ji jak ve skladech, tak i v kosmetice. Obreta nabízí fixační folie různých šíří a návinů.

Menší návin dostačuje například v kosmetickém odvětví, truhlářství, menších provozech. Větší návin upřednostníte např. při balení paletových nákladů. Potravinové folie jsou dnes nenahraditelné. Používají je obchodní řetězce, aby zachovaly potraviny čerstvé. A v domácnostech se tyto folie staly důležitým pomocníkem mnoha hospodyněk.

folie

Bublinová folie v lidech občas vyvolává vzpomínky na dětství, kdy si jistě každý z nás praskal malé bublinky naplněné vzduchem. Dříve se do sáčků vyrobených z této folie balily walkmany a různá další elektronika. Dnes tomu není jinak.

Bublinky tvoří jakousi bariéru, která chrání materiál proti nárazům a dalšímu poškození. Proto je bublinková folie hojně využívána tam, kde může dojít ke škodám na materiálu (sklenářství, truhlářství, elektronika apod.). Zákazníkům může Obreta nabídnout role bublinkové folie o několika šířích, dále protinárazové obálky, které slouží k bezpečné přepravě křehkých materiálů, a v neposlední řadě také bublinkové přířezy. 

Hygiena

Když se Vás někdo dnes zeptá, zda používáte bavlněný nebo papírový kapesník, co odpovíte? Záleží samozřejmě na tom, zda je dotazovaný vlastencem, který nepřijde papírovým kapesníkům nikdy "na chuť", nebo zda se jedná o člověka, který se rád oprostí od tradice. Pro většinu lidí je dnes papírový kapesník samozřejmostí.

Po použití jej jednoduše vyhodíte do koše. Je to jistě hygieničtější. Krom kapesníků může Obreta svým zákazníkům nabídnout toaletní papír v různých návinech, barvách, kvalitě; dále papírové utěrky, ručníky, ubrousky a další. Tyto výrobky jsou praktické a uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka, jejich jednorázové užívání zaručuje čistotu.

Potřebujete-li vědět více o sortimentu, poptat se například na igelitové tašky, navštivte stránky www.obreta.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Studovat MBA má smysl, ale školu je třeba pečlivě vybírat

Studovat MBA má smysl, ale školu je třeba pečlivě vybírat

V Česku je aktuálně přes 60 škol, které nabízejí studium MBA. Ne všechny však mají stejnou kvalitu a úroveň. Zájemci by...

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Najdete na iDNES.cz