Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Obrazy z cest: příležitost k seberealizaci, prezentaci i kontaktům

Komerční sdělení   10:00aktualizováno  10:00
Myšlenkou projektu "Obrazy z cest" je využití zážitků z cestování, především vlastní fotodokumentace. Dále pak poznatků z oborů gastronomie, hudby, tance, jako nosného či podpůrného tématu k širokému spektru různých aktivit.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Výstava "Kde se létá vzhůru" se letos konala na letišti v Brně již po čtvrté | foto: Propag servis Brno, s.r.o.

Klubové večery v Dům Pánů z Lipé mají neopakovatelnou  atmosféru

Klubové večery v Dům Pánů z Lipé mají neopakovatelnou  atmosféru

Na jedné straně je tady autor, producent a autorský klub zajímavých individualit, mezi které patří opravdoví nadšenci cestovatelé a fotografové, na straně druhé pak výstupy z jejich činnosti ve formě různých výstav, klubových akcí, eventů nebo přímých produktů, jako jsou fotografické obrazy, tiskoviny, kalendáře, články či publikace.

K této filosofii se přihlásili i další vyznavači cest i dalších oblastí. Vzhledem k širokému spektru a flexibilitě témat jsou jednotlivé akce a produkty atraktivní pro širokou cílovou skupinu partnerů, kteří tak nacházejí prostor, i cílovou skupinu pro prezentaci svých aktivit.

Jak říká autor a producent projektu "Obrazy z cest" cestovatel, amatérský fotograf Dušan Procházka: "Impulsem mi bylo setkání v Los Angeles na legendární lodi Queen Mary 1. Tenkrát se u fotoportrétů osobností  mého  přítele a fotografa Jadrana Šetlíka sešla téměř česká národní menšina, aby oslavila státní svátek ČR.  A právě toto setkání mne inspirovalo k výstavám mých obrázků z cest."

"Obrazy z cest" i jako internetový portál

Pojem "Obrazy z cest" je dnes tedy vnímán především jako značka internetového portálu www.obrazyzcest.cz a dále označení produktu tj. fotoobrazů. Dušan Procházka pořádá s klubem celkem kolem 12 různých akcí ročně a to od opravdu velkých výstav, jako je na brněnském letišti každoroční výstava "Kde se létá vzhůru" se 100 obrazy, až po malé akce - "Apendixy", v klubech a kavárnách. U každé z akcí probíhají partnerská setkání.

A jaká jsou témata výstav? Od typicky evropských, středomořských destinací, po exotické a vzdálené cíle. Každý z autorů je určitou osobností se svým portfoliem destinací i osobitým projevem a stylem. 

Producent, cestovatel a autor fotografií Dušan Procházka Na snímku s

Producent, cestovatel a autor fotografií Dušan Procházka Na snímku s jihoafrickou zpěvačkou Victorií

Letošní novinkou jsou dvě stálé scény autorského klubu v Brně. Cestovatelské večery v hotelovém centru Noem Arch v Brně a gastrovečery v salonu restaurace Varna v Brně.

Zatímco na cestovatelských večerech probíhají projekce a vyprávění autorů o cestách, na gastrovečerech jde o propojení především kulinářských specialit , ochutnávek s obrazovou kulisou, živou i reprodukovanou hudbou, s různými prezentacemi a ochutnávkami specialit, vín, ukázkami tanců a především výstavou fotoobrazů. Vše je  výhradně z dané destinace.

Poznejte zajímavé lidi

Hledáte-li tedy vhodné místo pro vaši prezentaci, zapojte se do kruhu přátel cestování a dobré nálady, přijďte se prezentovat nebo se seznámit se zajímavými lidmi. Projekt "Obrazy z cest" vás jistě nadchne. Využijte také atraktivní nabídky pro uspořádání cestovatelského večera u vás.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

SLEVOTISK učí republiku tisknout přes WEB.
Slevotisk učí republiku tisknout přes web

Slevotisk jako první v České republice zprovoznil objednávky zakázkové výroby on-line. Jen zadáte přes web a třetí den už u vás zvoní kurýr na dveře s...  celý článek

Vinotéky již nabízí vína ve vyšší kvalitě.
Vinotéky již nabízejí vína ve vyšší kvalitě

Volání po vyšší kvalitě v prodeji sudových vín přináší své ovoce. Víno ve vinotékách nahrazují kvalitní jednorázové obaly VINOBOX.   celý článek

Žena programátorka je jako vzácný diamant.
Žena programátorka je jako vzácný diamant

Na otázku, proč usilovat o ženu v IT odpovědělo TOP 1000 světových firem. Z odpovědí lze vyčíst, že ženy by se tomuto oboru rozhodně neměly vyhýbat.  celý článek

Grafton Recruitment Praha
ÚDRŽBÁŘ | MLADÁ BOLESLAV

Grafton Recruitment Praha
Středočeský kraj
nabízený plat: 30 000 - 33 000 Kč

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.