Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Obraťte se na odborníky a pořiďte si firmu na klíč

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zakládáte firmu a děsí vás, co všechno musíte zařídit? Potřebujete začít rychle podnikat a zdlouhavý proces při zakládání firmy vám to komplikuje? Obraťte se na specializovanou firmu a pořiďte si firmu na klíč – ready made společnost.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kancelář | foto: aje

Taková společnost byla založena a zapsána do obchodního rejstříku výhradně za účelem jejího dalšího prodeje, má plně splacen základní kapitál, nemá žádné závazky ani pohledávky.

Jak vlastně samotný prodej společnosti probíhá? 

Oslovíte prodejce ready made společnosti a sdělíte mu požadavek ohledně společnosti, kterou si přejete vlastnit. Všechny potřebné dokumenty včetně vyřízení živnostenského oprávnění a notářského zápisu za vás připraví prodejce. Vy se po podpisu smlouvy stáváte majitelem firmy a můžete ihned zahájit podnikání.

Největší výhodou ready made společnosti je především rychlost, s jakou je možné za odkoupenou společnost jednat. Lze ji získat prostřednictvím internetu www.eps-olomouc.cz během několika hodin. Pokud se rozhodnete založit si firmu sami, může vám to trvat i několik týdnů.

V poslední době se také čím dál víc setkáváme s problémem zamítnutí názvu společností při prvozápisu. Podle obchodního zákoníku nesmí být firma zaměnitelná s firmou jiného podnikatele a nesmí působit klamavě. S přibývajícím počtem obchodních společností, které se zapisují do obchodního rejstříku to ale není vždy jednoduché. V případě zamítnutí prvozápisu začínáte znovu s nemalou finanční a časovou ztrátou.

S odkoupenou ready made společností můžete začít jednat takřka okamžitě. Změna jednatele a společníka je účinná okamžitě, jestliže splňuje jednatel zákonné podmínky nemůže soud jeho zápis do obchodního rejstříku zamítnout.

Další výhodou oproti tomu, když si zakládáte společnost sami, je již složený základní kapitál, tzn. že již nemusíte skládat na zvláštní účet v bance základní kapitál a prostředky tam deponovat do zápisu společnosti do obchodního rejstříku.

Asistentka

Společnost Ekonomický a poradenský servis s.r.o. kromě prodeje ready made společností současně poskytují i doplňkové služby, jako je poskytování sídla společností, pronájem zasedacích místností a nabízí také správu vaši společnosti včetně účetnictví.

Více naleznete na stránkách: www.eps-olomouc.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

TOP HOTEL Praha nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha **** nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází na Praze 4, pouhých osm kilometrů jižně od centra města,...

Svěřte své zboží do našich rukou

Svěřte své zboží do našich rukou

Česká rodinná společnost Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech během svého pětadvacetiletého působení na trhu...

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Máte při plánování směn zaměstnanců problémy s hlídáním jejich počtu směn a dodržováním legislativy? Neztrácejte se v...

Najdete na iDNES.cz