Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Obráběcí stroje z Reximu pro kutily i firmy sestavující letadla

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Špičkové frézky a soustruhy včetně frézovacích a soustruhových center nabízí česká firma Rexim, která je výhradním dovozcem britského výrobce XYZ Machine Tools. Rexim dodává prvotřídního zboží od více než dvacítky renomovaných světových výrobců.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Obráběcí stroje z Reximu pro kutily i firmy sestavující letadla | foto: REXIM, spol. s r.o.

Mít doma soustruh? Zbytečnost, která se hodí jen do větších průmyslových provozů? Kdepak. V poslední době si čím dál víc domácích kutilů pořizuje do garáže či dílny stroj, který mu může nejen vytvářet požadované výrobky, ale třeba pomoci i v nesnázích. Dokládá to velké množství příběhů. Tady stručně jeden za všechny.

Soustruh pomohl během pěti minut

Dvacetiletý mladík, který rozumí autům a je manuálně zručný, chtěl vyhovět přání svého staršího nešikovného bratrance. A prý že mu u vozu vymění palivový filtr. Jenže ouha, když ten mladý šikula chtěl použít víc síly, plastovou kazetu na filtr poškodil. Co s tím? Hned si věděl rady.

Jeho otec měl doma soustruh. Na něm mladík bleskurychle vymodeloval kovovou trubičku potřebných rozměrů a jejím prostřednictvím vyztužil prasklý plastový nátrubek pro přívod paliva. "Promiň, ale aspoň takhle provizorně. Aby ti to jelo. Jinak ti koupím novou kazetu na filtr."

Soustruh pomohl během pěti minut při náhodné situaci. Většinou se ale na něm pracuje cíleně. A aby práce byla kvalitní, přinášela radost a zároveň byla bezpečná, je zapotřebí pořídit kvalitní obráběcí stroj.

Obráběcí stroje od Reximu = prvotřídní kvalita

Obráběcí stroje z Reximu pro kutily i firmy sestavující letadla1

Právě taková zařízení nabízí Rexim, česká společnost s ručením omezeným, která na trhu působí už jednadvacet let a má své zastoupení i na Moravě a na Slovensku.

Rexim nabízí širokou škálu obráběcích strojů od  univerzálních frézek a soustruhů přes frézovací a soustružnická centra až po XL soustruhy a portálové frézky. Vše dle přání a konkrétních potřeb zákazníka.

Firma Rexim obráběcí stroje sama nevyrábí. V Česku a na Slovensku ovšem zajišťuje výhradní zastoupení více než dvaceti renomovaných výrobců z celého světa. I proto klientům dodává zboží prvotřídní kvality.

Rexim: Frézky, které využívají i výrobci letadel

Například portálové frézky, které zákazník najde v nabídce společnosti Rexim, používají i výrobci letadel, Američané při konstrukci svých Boeingů a Francouzi zase při výrobě dílů pro obří Airbusy.

Portálové frézky jsou vhodné pro frézování kompozitních materiálů - pro lehké až středně náročné frézování.

Univerzální frézky řady SMX s řídicím systémem ProtoTrak, které kombinují manuální a CNC ovládání,  jsou zvláště vhodné malosériovou nebo kusovou výrobu. Tyto stroje používají například u Mc Laren nebo Red Bull, při výrobě šasi monopostů F1. 

Obráběcí stroje z Reximu pro kutily i firmy sestavující letadla2

Rexim dále nabízí soustruhy nejrůznějších druhů s rozličnými technickými parametry pro zpracování kovů, dřeva a dalších materiálů. Univerzální soustruhy mají točnou délku až 3 metry, větší XL soustruhy se mohou pochlubit až desetimetrovou točnou délkou a točným průměrem až 2200 milimetrů.Výrobní závody ocení v Reximu nabídku plně automatizovaných CNC strojů s automatickou výměnou nástrojů - frézovacích a soustružnických center.

Rexim dodává produkty s širokým využitím

Obráběcí stroje z Reximu pro kutily i firmy sestavující letadla3

Portfolio nabídky firmy Rexim je mnohem širší. Její zboží využívají klíčoví průmysloví hráči na trhu, a to jak v těžkém průmyslu jako například v letectví, ocelárenství, železárenství, slévárenství, kovovýrobě a obrábění kovů nebo dřevovýrobě, tak i ve sklářství či elektrotechnice.

Rexim dodává kromě fréz a soustruhů nejrůznější druhy vrtaček, brusek, šroubováků a dalšího dokončovacího nářadí včetně speciálních řezných nástrojů.

Součástí portfolia firemní nabídky jsou i ionizační zařízení či mazací a chladicí média používaná při obrábění a tváření kovových materiálů. Rexim zajistí také přípravky pro tažení drátů a kovových profilů.

Rexim garantuje kompletní servis

Společnost Rexim zároveň nabízí veškeré druhy servisních služeb - záruční i pozáruční, ale také smluvní v pravidelných týdenních či měsíčních intervalech anebo dle individuálního požadavku zákazníka.

Na základě provozních zkušeností a dohod s klienty zároveň firma drží skladem potřebné množství náhradních dílů k pravidelnému servisu či odběru.

Více informací včetně podrobné nabídky a technických specifikací všech výrobků najdete na firemních internetových stránkách www.rexim.cz.

Autor:
Témata: Slovensko, Boeing

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Plynová tepelná čerpadla Robur: inovativní řešení s vysokou účinností

Plynová tepelná čerpadla Robur: inovativní řešení s vysokou účinností

Tepelná plynová čerpadla se obecně vyznačují velmi vysokou účinností, což je charakteristickým rysem také plynových...

Internetové bankovnictví v KB je zásadně jednodušší

Internetové bankovnictví v KB je zásadně jednodušší

Pokud uslyšíte slovo banka, pravděpodobně si jako první vybavíte „kamennou“ pobočku své banky. Přitom mnohem častěji, v...

Firmy se připravují na Průmysl 4.0, musí myslet na budoucnost

Výrobní proces budou kontrolovat tisíce senzorů, IT infrastruktura se musí...

Továrna plná robotů a automatických senzorů, které v každém okamžiku sledují výrobek a ihned hlásí jakékoliv odchylky....

Najdete na iDNES.cz