Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Obráběcí stroje z Reximu pro kutily i firmy sestavující letadla

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Špičkové frézky a soustruhy včetně frézovacích a soustruhových center nabízí česká firma Rexim, která je výhradním dovozcem britského výrobce XYZ Machine Tools. Rexim dodává prvotřídního zboží od více než dvacítky renomovaných světových výrobců.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Obráběcí stroje z Reximu pro kutily i firmy sestavující letadla | foto: REXIM, spol. s r.o.

Mít doma soustruh? Zbytečnost, která se hodí jen do větších průmyslových provozů? Kdepak. V poslední době si čím dál víc domácích kutilů pořizuje do garáže či dílny stroj, který mu může nejen vytvářet požadované výrobky, ale třeba pomoci i v nesnázích. Dokládá to velké množství příběhů. Tady stručně jeden za všechny.

Soustruh pomohl během pěti minut

Dvacetiletý mladík, který rozumí autům a je manuálně zručný, chtěl vyhovět přání svého staršího nešikovného bratrance. A prý že mu u vozu vymění palivový filtr. Jenže ouha, když ten mladý šikula chtěl použít víc síly, plastovou kazetu na filtr poškodil. Co s tím? Hned si věděl rady.

Jeho otec měl doma soustruh. Na něm mladík bleskurychle vymodeloval kovovou trubičku potřebných rozměrů a jejím prostřednictvím vyztužil prasklý plastový nátrubek pro přívod paliva. "Promiň, ale aspoň takhle provizorně. Aby ti to jelo. Jinak ti koupím novou kazetu na filtr."

Soustruh pomohl během pěti minut při náhodné situaci. Většinou se ale na něm pracuje cíleně. A aby práce byla kvalitní, přinášela radost a zároveň byla bezpečná, je zapotřebí pořídit kvalitní obráběcí stroj.

Obráběcí stroje od Reximu = prvotřídní kvalita

Obráběcí stroje z Reximu pro kutily i firmy sestavující letadla1

Právě taková zařízení nabízí Rexim, česká společnost s ručením omezeným, která na trhu působí už jednadvacet let a má své zastoupení i na Moravě a na Slovensku.

Rexim nabízí širokou škálu obráběcích strojů od  univerzálních frézek a soustruhů přes frézovací a soustružnická centra až po XL soustruhy a portálové frézky. Vše dle přání a konkrétních potřeb zákazníka.

Firma Rexim obráběcí stroje sama nevyrábí. V Česku a na Slovensku ovšem zajišťuje výhradní zastoupení více než dvaceti renomovaných výrobců z celého světa. I proto klientům dodává zboží prvotřídní kvality.

Rexim: Frézky, které využívají i výrobci letadel

Například portálové frézky, které zákazník najde v nabídce společnosti Rexim, používají i výrobci letadel, Američané při konstrukci svých Boeingů a Francouzi zase při výrobě dílů pro obří Airbusy.

Portálové frézky jsou vhodné pro frézování kompozitních materiálů - pro lehké až středně náročné frézování.

Univerzální frézky řady SMX s řídicím systémem ProtoTrak, které kombinují manuální a CNC ovládání,  jsou zvláště vhodné malosériovou nebo kusovou výrobu. Tyto stroje používají například u Mc Laren nebo Red Bull, při výrobě šasi monopostů F1. 

Obráběcí stroje z Reximu pro kutily i firmy sestavující letadla2

Rexim dále nabízí soustruhy nejrůznějších druhů s rozličnými technickými parametry pro zpracování kovů, dřeva a dalších materiálů. Univerzální soustruhy mají točnou délku až 3 metry, větší XL soustruhy se mohou pochlubit až desetimetrovou točnou délkou a točným průměrem až 2200 milimetrů.Výrobní závody ocení v Reximu nabídku plně automatizovaných CNC strojů s automatickou výměnou nástrojů - frézovacích a soustružnických center.

Rexim dodává produkty s širokým využitím

Obráběcí stroje z Reximu pro kutily i firmy sestavující letadla3

Portfolio nabídky firmy Rexim je mnohem širší. Její zboží využívají klíčoví průmysloví hráči na trhu, a to jak v těžkém průmyslu jako například v letectví, ocelárenství, železárenství, slévárenství, kovovýrobě a obrábění kovů nebo dřevovýrobě, tak i ve sklářství či elektrotechnice.

Rexim dodává kromě fréz a soustruhů nejrůznější druhy vrtaček, brusek, šroubováků a dalšího dokončovacího nářadí včetně speciálních řezných nástrojů.

Součástí portfolia firemní nabídky jsou i ionizační zařízení či mazací a chladicí média používaná při obrábění a tváření kovových materiálů. Rexim zajistí také přípravky pro tažení drátů a kovových profilů.

Rexim garantuje kompletní servis

Společnost Rexim zároveň nabízí veškeré druhy servisních služeb - záruční i pozáruční, ale také smluvní v pravidelných týdenních či měsíčních intervalech anebo dle individuálního požadavku zákazníka.

Na základě provozních zkušeností a dohod s klienty zároveň firma drží skladem potřebné množství náhradních dílů k pravidelnému servisu či odběru.

Více informací včetně podrobné nabídky a technických specifikací všech výrobků najdete na firemních internetových stránkách www.rexim.cz.

Autor:
Témata: Slovensko, Boeing

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Uvažovali jste někdy nad tím, co by se mohlo stát, kdyby například vaše rozhovory z kanceláře slyšel i někdo další?...

Výkonný kancelářský pomocník, který vyhrál dTest

Značku kvality dTest získala HP OfficeJet Pro 8720

Zorientovat se v množství kancelářských zařízení, která spolehlivě zvládnou barevný tisk, kopírování a skenování, je...

Panasonic LUMIX GX800: pro špičkové 4K fotky a videa na sociálních sítě

Panasonic LUMIX GX800: pro špičkové 4K fotky a videa na sociálních sítě.

Stylová kompaktní bezzrcadlovka LUMIX GX800 upoutá pozornost stylovým designem, speciálními funkcemi pro selfíčka,...

Najdete na iDNES.cz