Oboustranná pečicí vykrajovátka oceníte nejméně dvakrát

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Novinkou letošních Vánoc jsou bezesporu oboustranná pečicí vykrajovátka Tescoma DELÍCIA, která jsou skvěle skladná, proto je zhodnotí především hospodyňky s menším kuchyňským zázemím.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Oboustranná pečicí vykrajovátka oceníte nejméně dvakrát

Existují tři skupiny žen podle vztahu k pečení – ženy vášnivé pekařky a cukrářky, ženy z nouze pečicí a ženy "nepečivé“. I na tu poslední kategorii však designéři z dílny českého producenta kuchyňského nádobí a náčiní mysleli, až vymysleli zábavná a hravá oboustranná pečicí vykrajovátka, se kterými půjde pečení daleko snadněji. 

Díky sedmi zábavným motivům, které zlínští odborníci tipovali několik měsíců, se stane pečení skutečně nespoutanou zábavou s několika výhodami. Vykrajovátka nerezaví, nedeformují se, proto je lze mýt v myčce nádobí. Jsou stohovatelná a perfektně skladná, takže dokážou "složit hlavu“ v dispozičně jakkoliv rozměrné kuchyni. A hlavně je lze použít i během celého roku na kreativní tvoření s dětmi. Výborně si rozumí i s plastelínou a dalšími materiály určenými k dětským hrátkám.

Oboustranná pečicí vykrajovátka oceníte nejméně dvakrát

Zábavné tvarosloví

Oboustranná pečicí vykrajovátka DELÍCIA kolečka, květy, srdce, sušenky, hvězdy, stromečky a panáčci, takový výběr uspokojí jistě i ženy s vášní vytvářet kreativní cukroví. Jednotlivé sady na rychlou přípravu domácího cukroví jsou složeny ze šesti nebo čtyř různých velikostí. To znamená, že například tři vykrajovátka ve tvaru stromečku v balení vykrojí až šest různých velikostí, anebo velmi moderní panáček ve dvou kusech v balení vykrojí čtyři různé velikosti cukroví. Díky tomu už nemusíte přemýšlet nad tím, kdo má raději větší kousky cukroví a kdo preferuje ty miniaturní.

Bez rizika zranění

Oboustranná pečicí vykrajovátka jsou vyrobena z prvotřídního odolného plastu. Nemusíte se však obávat, že nebudou dostatečně ostrá jako ta tradiční kovová. Navíc nejsou na rozdíl od kovových nebezpečná. Jsou krásně barevná, takže i vaše děti zbystří a budou chtít přiložit ruku k dílu.

Oboustranná pečicí vykrajovátka oceníte nejméně dvakrát

Vyzkoušeli jsme

Některé z motivů oboustranných vykrajovátek můžete používat celoročně. To platí i v případě druhů těst, které budete pro vykrajování připravovat. "Zpod pokličky" zlínské Tescomy jsou doporučována - linecké, perníkové či sušenkové těsto.

Tip na závěr

Chcete-li si přípravu cukroví usnadnit, doporučujeme pořídit si ještě nejméně dvě vychytávky, které oceníte taktéž po celý rok. Velkým pomocníkem v kuchyni se stane silikonový vál na těsto DELÍCIA, který dokonale přilne ke stolu, těsto se na něj nelepí. Je skvěle omyvatelný a lze jej snadno srolovat či složit. Také váleček s nastavitelnou tloušťkou těsta DELÍCIA se stane "parťákem“ v dobrém i zlém. Zaručeně pomůže k dosažení dokonalého vzhledu cukroví tak, že vám každá kamarádka bude krásné cukrovinky tajně závidět.

Více o výrobcích naleznete na www.eshop.tescoma.cz.

Autor:

Nejčtenější

Bývalý profesionální cyklista to roztáčí ve světě elektrokol

Jakub Danačík na horském elektrokole MTF MOUNT 7.0.

Startoval v řadě velkých cyklistických závodů po celém světě, doma se stal v roce 2007 mistrem republiky v silničním...

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Nejedna žena před Vánocemi přemýšlí, čím by potěšila svůj mužský protějšek. Přeci jenom – rozzářené mužské oči u...

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi si na internetu se svými údaji počínají neopatrně, zjistili odborníci z Kaspersky Lab. Navíc skoro třetina rodičů...

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Firma POKLOPSYSTEM s.r.o. přináší dobrou zprávu pro řidiče. V letošní zimě nemusí nikde být výmoly a propadlé nebo...

Jak na nejlepší řízky

Jak na nejlepší řízky

Štědrý den je den, kdy vrcholí všechny přípravy vánočních svátků. Dárky jsou koupené, zabalené, výzdoba je hotová,...

Další z rubriky

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt a vyhnout se realitní kanceláři? Nemusí to být dobrý nápad, zvlášť pokud nejste obchodník, právník,...

Úžasné vánoční povlečení! Inspirujte se

Úžasné vánoční povlečení! Inspirujte se

Hledáte perfektní vánoční dárek? Nebo si jen chcete udělat radost něčím pěkným, příjemným a veselým, co bude dýchat...

Dechberoucí dárky, které chtějí rockové hvězdy i evropská smetánka

Luxusní povlečení Persia řady Excellent je nejvyšší řadou exkluzivního zboží z...

Stále přemýšlíte nad originálním a krásným dárkem na Vánoce, který rozzáří úsměv na tváři vašim blízkým a který je bude...

Najdete na iDNES.cz