Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Oblíbené destinace českých turistů lákají k prožití dovolené snů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Chystáte se na letní dovolenou a přemýšlíte, kde ji strávit? Mezi oblíbené destinace českých turistů patří slunná Korsika, temperamentní Itálie, hrdé Švýcarsko, ale i Norsko se svou úchvatnou přírodou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Oblíbené destinace českých turistů lákají k prožití dovolené snů | foto: CK Bohemian tour s.r.o.

Těšíte se, až si u moře konečně v klidu přečtete knížku, na kterou jste po celý rok neměli čas, nebo vás spíše láká aktivní dovolená při poznávání památek, cizích krajů a zvyků? Oblíbené destinace, které jsme pro vás vybrali, nabízejí nezapomenutelnou dovolenou pro každého.

Norsko – načerpejte novou energii v obklopení panenské přírody

Norsko si vás podmaní svou dechberoucí drsnou krajinou. Obklopí vás zde strmé hory, půvabná údolí, fjordy, horské náhorní plošiny, tisíce půvabných vodopádů, jezera i ledovce. Velká část této nádherné země je chráněnou oblastí, a přestože zde najdete poměrně málo obyvatel, Norsko patří k nejvyspělejším státům světa. Má svou bohatou kulturu i historii.

Nádherná přírodní scenérie je rájem pro soby, lišky i losy, jedinečnou atmosféru dokresluje zpěv rozličného ptactva. V zimě se na obloze roztančí i světla pestrobarevné polární záře.

Norsko je ideální destinací pro nezapomenutelnou aktivní dovolenou. Zdejší přírodní krásy i nádherná, až pohádková města, rozhodně stojí za návštěvu. Vydat se můžete například na poznávací zájezd s ubytováním v romantických chatách, kde zažijete cestu trajektem, poznáte hlavní město Oslo, navštívíte muzeum Fram a spatříte nádherná jezera, fjordy, národní parky i ledovce. Součástí zájezdu je také návštěva světoznámé Trolí stezky.

Oblíbené destinace českých turistů lákají k prožití dovolené snů

Švýcarsko – země lahodné čokolády i precizních hodinek

Překrásnou přírodou oplývá také Švýcarsko, ve kterém leží jedna z nejkrásnějších hor, Matterhorn. Jsou zde mimořádné podmínky pro zimní i letní sporty, zdejší nádherné hory přejí v letních měsících především turistice.

Malebné vysokohorské vesničky okouzlují svou lidovou architekturou a vytvářejí protiklad moderním a elegantním městům. Švýcarsko je centrem bankovnictví, sídlem důležitých světových úřadů a řadí se k nejbohatším státům světa. Švýcarské výrobky jsou symbolem nejvyšší kvality, ať už se jedná o oblíbenou čokoládu, nebo precizní hodinky, kufry a nože.

Vydejte se na poznávací zájezd do švýcarských Alp, kde spatříte nádherné vodopády, vláčkem si zajedete na výlet na Jungraujoch, nejvyšší místo Evropy, kam vedou koleje, projedete se lanovkou a zdoláte túru do Firstu. Cestou zpět do Prahy vás čeká také zastávka v krásném městě Luzern.

Oblíbené destinace českých turistů lákají k prožití dovolené snů

Korsika - krásné pláže a nespoutaná příroda

Na Korsice najdete romantické pláže s bílým pískem, průzračně čisté moře, divoké vodopády, hory, které téměř po celý rok zdobí ledovcové špičky, rozlehlé vinice, olivové a pomerančové háje, malebná města a přístavy. Tak vypadá ráj na zemi a rodná země Napoleona Bonaparte.

V lesích můžete spatřit divoké prase i muflona. Pokud budete mít štěstí, spatříte i korsického červeného jelena, který zde byl v minulosti téměř vyhuben.

Harmonické propojení odpočinku u moře a poznávání krás cizí země nabízí pobytově poznávací zájezd Korsika, na kterém navštívíte zajímavá městečka, jako je například překrásné Bonifacio na křídové skále, projdete se krásnou soutěskou Spelunca, projedete unikátní oblastí Calanches a samozřejmě nebude chybět ani dostatek koupání.

Lago di Garda - nádherné italské jezero láká k odpočinku na pláži i poznávání na kole

Jezero Lago di Garda ve slunné Itálii je vyhledávaným plážovým resortem. Rozlehlé pláže lemují palmy a u větších městeček se táhnou dlouhé promenády. Vychutnat si zde můžete vynikající italské jídlo a místní vína, najdete zde i termální lázně a antické památky.

Lago di Garda patří mezi nejlepší cyklistické regiony v Evropě, nabízí krásné trasy různých náročností. Pokud vás láká projet Lago di Garda na kole, nenechte si ujít cyklistický zájezd, který lze využít i jako pobytový. Zájezd na kole není náročný, zvolit si můžete ale i variantu pro zdatnější cyklisty. Projedete se například cyklostezkou Via Ponale s nádhernými výhledy na jezero nebo sjedete do Mori pozvolným stoupáním vinicemi.

Oblíbené destinace českých turistů lákají k prožití dovolené snů

I vy můžete navštívit tyto oblíbené destinace

Všechny tyto zájezdy do vyhledávaných destinací nabízí cestovní kancelář Bohemian tour, jejíž hlavní specializací jsou poznávací zájezdy za přírodou, historií a aktivní pobyty pro nadšené sportovce.

Tým CK Bohemian tour vychází svým klientům vstříc také plánováním zájezdů „na míru“ přesně podle jejich požadavků a představ. Cílem, který si cestovní kancelář stanovila, je stálé poskytování profesionálních služeb na vysoké úrovni, atraktivita vybraných středisek a kompletní servis klientům.

Více informací o CK Bohemian tour a celou nabídku jejich zájezdů najdete na www.bohemian-tour.cz

 

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Další z rubriky

Dynamicky se rozvíjející společnost RONELT investuje do modernizace

Dynamicky se rozvíjející společnost RONELT investuje do modernizace

Modernizace a rozšiřování strojového parku je součástí firmy Zdeněk Kedroň, sdružení podnikatelů RONELT, která je...

Otrokovické školství jde s dobou

Společné setkání pracovních skupin

Mateřské a základní školy včetně zájmového vzdělávání v Otrokovicích, obce s rozšířenou působností (ORP), mají...

ON Semiconductor: technické vzdělání cestou pro skvělé pracovní uplatnění

ON Semiconductor se snaží být v kontaktu s talentovanými žáky či studenty ve...

Celosvětově uznané patenty, vlastní vývojové středisko, spolupráce se špičkovými světovými firmami. Tím vším se může...

Najdete na iDNES.cz