Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Oblíbená pohádková dvojice Máša a medvěd přichází do Ostravy

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
Nezbednice Máša a její věrný kamarád i ochránce medvěd Míša jsou hlavními hrdiny populární animované ruské pohádky, která láme rekordy v sledovanosti na celém světě. Nenechte si ujít nezapomenutelnou show Máša a medvěd na ledě, která proběhne 7. 11. 2015 ve 13 nebo 17 hod. v ostravské ČEZ Aréně.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Oblíbená pohádková dvojice Máša a medvěd přichází do Ostravy | foto: Comunique s.r.o.

Šílenství jménem Máša a medvěd

Jejich příběhy vysílají televize na celém světě, patří jim nejsledovanější ruský YouTube kanál a hračky s jejich podobiznami jsou takříkajíc povinnou výbavou každého malého dítěte. Máša a medvěd se stali globálním fenoménem. Každé z přibližně 7minutového dobrodružství na internetu zhlédnou miliony dětí i s rodiči.

Díky československé spolupráci se fanoušci této pohádky mohou těšit na zcela nové dobrodružství, které Máša, medvěd a další známé postavičky z pohádky předvedou kromě několika jiných měst i na ostravské lední ploše. Show Máša a medvěd na ledě je projektem slovenské produkční společnosti Comunique, která vlastní licenci na použití značky Máša a medvěd. Na pomoc si vzala zkušený československý autorský tým a také tucet dalších populárních českých umělců, aby společně vytvořili jedinečné představení.

Oblíbená pohádková dvojice Máša a medvěd přichází do Ostravy

Oblíbená pohádková dvojice Máša a medvěd přichází do Ostravy

Show plná známých jmen

Příběh na ledě provází kromě hudby z pohádek také 12 nových písní, pod které se podepsali Ondřej Soukup a Gabriela Osvaldová. Tyto skladby vyšly i na CD a fanoušci je mohou koupit na každém představení show Máša a medvěd na ledě. Hlavním hrdinům, kteří na lední ploše představují své mistrovství, propůjčily hlasy známé české tváře.

Medvědovy dialogy namluvil Vladimír Kratina, o medvědovy písničky se zase postaral Juraj Čiernik, jehož návštěvníci Národního divadla moravskoslezského jistě dobře znají. Písně Máši v podání Lucie Šoralové skvěle doplňují dialogy, o které se postarala talentovaná Anička Češková. Hlas Václava Bárty absolutně padl postavě medvěda Svalovce. Václav nazpíval nejen medvědovy písně, ale namluvil i dialogy.

Gabriela Osvaldová kromě toho, že napsala texty písní, ještě propůjčila svůj hlas medvědici. V postavě tučňáka všechny příjemně překvapí Lucie Bílá, která ukázala, jak skvěle umí pracovat se svým hlasem. Jan Maxián, který pro roli Máši doporučil Aničku Češkovou, vdechl život postavě zajíce. Postavu pandy zase namluvil a nazpíval Jakub Prachař. Vlkům, kteří patří u diváků k nejoblíbenějším postavám v této lední show, propůjčili hlasy Richard Genzer, Michal Suchánek, Ondřej Soukup a jeho syn František.

Oblíbená pohádková dvojice Máša a medvěd přichází do Ostravy
Oblíbená pohádková dvojice Máša a medvěd přichází do Ostravy
Oblíbená pohádková dvojice Máša a medvěd přichází do Ostravy
Oblíbená pohádková dvojice Máša a medvěd přichází do Ostravy

Po Ostravě se show představí ještě v Brně, Českých Budějovicích a Pardubicích. Více informací, zajímavostí a fotky z představení najdete na oficiálním webu www.masamedved.cz a na facebookové stránce společnosti Comunique. Vstupenky jsou dostupné v síti předprodej.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Na Univerzitě Palackého řešíte své studium přes mobil

Na Univerzitě Palackého řešíte své studium přes mobil.

Univerzita Palackého v Olomouci udává v posledních letech trendy v mnoha oblastech. Jako první v Česku přišla s vlastní...

Jak jsme vlastně začínali aneb Pohled do 25. leté historie firmy ISOTRA a.s.

Jak jsme vlastně začínali aneb Pohled do 25. leté historie firmy ISOTRA a.s.

Po sametové revoluci dostali všichni občané České republiky možnost soukromě podnikat. V tu dobu jsme náhodou narazili...

Posíláte eura do zahraničí? Ušetřete za poplatky - využijte Europlatbu

Posíláte eura do zahraničí? Ušetřete za poplatky - využijte Europlatbu.

Pobyt v horském penzionu třeba v Alpách se vám může o stovky korun prodražit. Stačí, když budete peníze za ubytování...

Najdete na iDNES.cz