Oblíbená pohádková dvojice Máša a medvěd přichází do Ostravy

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nezbednice Máša a její věrný kamarád i ochránce medvěd Míša jsou hlavními hrdiny populární animované ruské pohádky, která láme rekordy v sledovanosti na celém světě. Nenechte si ujít nezapomenutelnou show Máša a medvěd na ledě, která proběhne 7. 11. 2015 ve 13 nebo 17 hod. v ostravské ČEZ Aréně.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Oblíbená pohádková dvojice Máša a medvěd přichází do Ostravy | foto: Comunique s.r.o.

Šílenství jménem Máša a medvěd

Jejich příběhy vysílají televize na celém světě, patří jim nejsledovanější ruský YouTube kanál a hračky s jejich podobiznami jsou takříkajíc povinnou výbavou každého malého dítěte. Máša a medvěd se stali globálním fenoménem. Každé z přibližně 7minutového dobrodružství na internetu zhlédnou miliony dětí i s rodiči.

Díky československé spolupráci se fanoušci této pohádky mohou těšit na zcela nové dobrodružství, které Máša, medvěd a další známé postavičky z pohádky předvedou kromě několika jiných měst i na ostravské lední ploše. Show Máša a medvěd na ledě je projektem slovenské produkční společnosti Comunique, která vlastní licenci na použití značky Máša a medvěd. Na pomoc si vzala zkušený československý autorský tým a také tucet dalších populárních českých umělců, aby společně vytvořili jedinečné představení.

Oblíbená pohádková dvojice Máša a medvěd přichází do Ostravy

Oblíbená pohádková dvojice Máša a medvěd přichází do Ostravy

Show plná známých jmen

Příběh na ledě provází kromě hudby z pohádek také 12 nových písní, pod které se podepsali Ondřej Soukup a Gabriela Osvaldová. Tyto skladby vyšly i na CD a fanoušci je mohou koupit na každém představení show Máša a medvěd na ledě. Hlavním hrdinům, kteří na lední ploše představují své mistrovství, propůjčily hlasy známé české tváře.

Medvědovy dialogy namluvil Vladimír Kratina, o medvědovy písničky se zase postaral Juraj Čiernik, jehož návštěvníci Národního divadla moravskoslezského jistě dobře znají. Písně Máši v podání Lucie Šoralové skvěle doplňují dialogy, o které se postarala talentovaná Anička Češková. Hlas Václava Bárty absolutně padl postavě medvěda Svalovce. Václav nazpíval nejen medvědovy písně, ale namluvil i dialogy.

Gabriela Osvaldová kromě toho, že napsala texty písní, ještě propůjčila svůj hlas medvědici. V postavě tučňáka všechny příjemně překvapí Lucie Bílá, která ukázala, jak skvěle umí pracovat se svým hlasem. Jan Maxián, který pro roli Máši doporučil Aničku Češkovou, vdechl život postavě zajíce. Postavu pandy zase namluvil a nazpíval Jakub Prachař. Vlkům, kteří patří u diváků k nejoblíbenějším postavám v této lední show, propůjčili hlasy Richard Genzer, Michal Suchánek, Ondřej Soukup a jeho syn František.

Oblíbená pohádková dvojice Máša a medvěd přichází do Ostravy
Oblíbená pohádková dvojice Máša a medvěd přichází do Ostravy
Oblíbená pohádková dvojice Máša a medvěd přichází do Ostravy
Oblíbená pohádková dvojice Máša a medvěd přichází do Ostravy

Po Ostravě se show představí ještě v Brně, Českých Budějovicích a Pardubicích. Více informací, zajímavostí a fotky z představení najdete na oficiálním webu www.masamedved.cz a na facebookové stránce společnosti Comunique. Vstupenky jsou dostupné v síti předprodej.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Další z rubriky

FPF v Opavě nabízí zcela výjimečné kombinace oborů pod jednou střechou

Roboti z Ústavu informatiky

Filozoficko-přírodovědecká fakulta Slezské univerzity v Opavě je moderní a dynamická vzdělávací instituce. Nabízí...

Jedenáct tipů na vánoční dárek. Věnujte zážitek z Beskyd

Vyhlídka

Už máte pohromadě všechny vánoční dárky? Pokud ještě přemýšlíte, čím potěšit vaše blízké, zkuste to s dárkem v podobě...

Filozoficko-přírodovědecká fakulta: vyberte si, na co máte chuť

Studentky astrofyziky Vendula Doubravská, Jana Dvořáková, Simona Beerová a Jana...

Filozoficko-přírodovědecká fakulta (FPF) Slezské univerzity v Opavě je mezi tuzemskými veřejnými vysokými školami...

Najdete na iDNES.cz