Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Obklad ocelové zárubně podtrhne krásu nových dveří

Komerční sdělení   9:00aktualizováno  9:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokud kupujeme nové interiérové dveře, musíme řešit i problém, co se zárubněmi. Ani elegantní dveře ve starých oprýskaných zárubních totiž parádu nedělají. Chytrou odpovědí je obklad ocelové zárubně.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Obklad ocelové zárubně podtrhne krásu nových dveří | foto: SOLODOOR a.s.: dveře a zárubně

Klasickým postupem je odstranění stávajících nevyhovujících zárubní a montáž nových. To ale znamená bourání, dočasnou špínu a stavební ruch v domácnosti. A zejména v panelových domech je vyřezání zárubně pořádnou otročinou.

Obklad ocelové zárubně je čistý a rychlý

Podstatně rychlejší metodu představuje využití kompletu obložkových zárubní a dveří. Speciálním obkladem ocelové zárubně lze bez nutnosti bourání a dalších stavebních prací bez problémů zakrýt stávající nevzhledné kovové zárubně a následně je osadit dveřmi ve shodném designu. Půvab řešení tkví v tom, že obložka se montuje přímo na starou ocelovou zárubeň po odstranění pantů pomocí montážní pěny. Postupuje se bez bourání, bez špíny a prachu.

Obklad ocelové zárubně přitom není nějakým nouzovým postupem. Naopak, poskytuje stejnou svobodu volby designu dveří, jako u klasických zárubní. Společnost SOLODOOR nabízí obklady prakticky ke kterékoliv ze svých 16 modelových řad s několika desítkami možností kombinací povrchové úpravy a barevného dekoru. Nezanedbatelnou výhodou rovněž je, že instalace obkladu ocelové zárubně je díky absenci bourání levnější než klasická obložka.

Obklad ocelové zárubně podtrhne krásu nových dveří1

Nová obložka pro paneláky

Až donedávna si o podobném obložení zárubní mohli nechat jen snít majitelé bytů v panelových domech. Standardní obklad ocelové zárubně totiž nelze použít na všechny typy zárubní, zejména ne na úzké zárubně v betonových příčkách panelových bytů. Problematické je také obložení zárubní, jejichž těleso nelícuje se stěnou a příliš z ní vystupuje.

SOLODOOR nyní přichází na trh se zcela novým typem obkladu ocelové zárubně, který dovoluje rekonstruovat i problematické, především panelákové zárubně. Nový model OOZS je speciálně určen pro zárubně převážně používané při výstavbě panelových domů.

Obklad ocelové zárubně podtrhne krásu nových dveří2

Dveře a zárubně vybírejte přes počítač

Rychlé montáži obkladu ocelové zárubně může předcházet i stejně rychlý a pohodlný výběr modelu dveří a zárubní. Stačí k tomu počítač s připojením k internetu. Společnost SOLODOOR totiž vyvinula moderní nástroj pro volbu nových dveří s pomocí počítače.

akzvaný konfigurátor na adrese www.solodoor.cz umožňuje sestavu dveří a zárubní ladit do nejmenších detailů, přičemž se vše promítá do velmi kvalitní vizualizace přímo na obrazovce. Konfigurátor dovoluje vybírat modely dveří, volit různé povrchy, typ prosklení, nejrůznější doplňky a technické podrobnosti (rozměr dveří, pravé nebo levé dveře). Při každé změně parametrů se zároveň okamžitě zobrazí i informace o aktuální ceně.

Dveře na splátky? Jde to!

Ani zjištění, že na vysněné modely dveří právě nemáte peníze, není žádným neštěstím. SOLODOOR v partnerství se společností ESSOX zavedla systém splátkového prodeje, který umožňuje rozložit nezbytné výdaje na delší časové období. Prostřednictvím splátek lze financovat nákupy až do výše 500 000 korun. Systém nabízí tři modely s rozdílnou výší počáteční úhrady zákazníka a různým počtem měsíčních splátek.

Nejjednodušší varianta pro investici do 60 000 Kč je nastavena tak, že zákazník v okamžiku nákupu dveří zaplatí jen 1/10 pořizovací ceny, poté následuje deset měsíčních splátek ve výši rovněž 1/10 pořizovací ceny. Samotné vyřízení nezbytné administrativy pak nezabere více než 30 minut a s poskytnutím úvěru nejsou spojeny žádné poplatky.

Podrobnosti hledejte na www.solodoor.cz.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Dáváme životu více prostoru

Dáváme životu více prostoru

Co les, to unikátní ekosystém. Sídliště milionů symbioticky provázaných živočišných a rostlinných organismů. Od velkých...

Les nás udržuje při životě

Les nás udržuje při životě

Lesy nám dávají nejen dřevo, ale ale mnohem více. Všichni si plodů jejich činnosti užíváme. Nejen když vyrazíme na...

Obložte stěnu kamenem

Obložte stěnu kamenem

Keramický obklad sice díky kvalitnímu tisku může docela věrně napodobit i kamenné struktury. Pravý kámen však svou...

Najdete na iDNES.cz