Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Oberflex lamináty s dřevěnou dýhou, to je inspirace pro váš interiér

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dřevo má své místo v každém interiéru. Nábytek, obklady stěn a stropů, podlaha. Všude tam lze uplatnit dýhy, vysokotlaké lamináty a panely Oberflex.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bar | foto: unu

Dřevo v interiéru stále plní svou nezastupitelnou úlohu. Ne ve všech případech je však možné nebo vhodné využít masivní dřevo. Typickým příkladem jsou kuchyňské linky, vestavné skříně nebo interiéry kanceláří. Tedy všechno to, kde se při návrhu a výrobě využívá velkoplošný deskový materiál nebo kde jsou kladeny vysoké nároky na odolnost povrchové úpravy.

Dřevo jako přírodní materiál je charakteristické především svojí jedinečnou kresbou, kde každý kus je originál. Pokud pomineme dýhované desky, které vyžadují další povrchovou úpravu, tak nám již mnoho možností nezbývá.

Jedna z možností jsou vysokotlaké lamináty s dřevěnou dýhou značky Oberflex, které společnost dodává na trh již od roku 2005. Hlavní pilíř v nabídce firmy Oberflex tvoří kolekce Prestige čítající přes 60 dekorů od nejsvětlejšího Javoru Klen až po nejtmavší Wenge.

Největší výhodou těchto materiálů je povrchová úprava, která dýhu chrání a poskytuje jí odolnost laminátu. Zvýšená odolnost vůči otěru, poškrábání, UV záření či poškození cigaretou jsou jen některé z vlastností, které Oberflex vykazuje.

Ze spolupráce s designéry vzešla kolekce laminátů Oberflex nazývaná Textured wood a Natural shades. Navazuje na kolekce Les Sables a Spiced wood. V této kolekci se poprvé uplatňuje perleťová úprava povrchu, která je směsí hedvábného a metalického efektu zvýrazňující texturu povrchu. Významným doplňkem jsou v tomto případě také dekorativní kovolamináty.

Hlavní předností těchto materiálů z pohledu designéra je jejich povrchová struktura, která umožňuje v kombinaci s osvětlením vytvářet jedinečnou atmosféru a i celkem všednímu interiéru dát punc exkluzivity.

Novinkou roku 2009 je kolekce s názvem CHIC & POP, kolekce dekorů a barev ze dvou naprosto odlišných světů. Kolekce CHIC tvořená přírodními barvami dřeva doplněná černou a bílou s novým povrchem ASTRAKHAN (SAMET). Kolekce POP inspirovaná pop kulturou 70. a 80. let tvořená fluorescenčními výraznými barvami.

Výběr barev
 
Tuto bohatou kolekci laminátů s dřevěnou dýhou Oberflex lze využít také při výrobě obkladových stropních a stěnových panelů včetně akustických. Použitím HPL Obeflex získávají panely nejen estetickou hodnotu dřeva, ale také vynikající technické vlastnosti povrchu Oberflex.

Nabídku standardních kruhových a oválných perforací rozšířila kolekce 25 originálních vzorů z dílny 5.5 designers. Celá kolekce je prezentována v novém katalogu, který ukazuje estetiku a technické vlastnosti panelů Obersound, které skupina 5.5 designers navrhla, včetně možností jejich instalace.

Židle 

Podrobnější informace o nabídce firmy Obeflex naleznete na www.oberflex.cz nebo se s ní můžete seznámit v pražské vzorkovně.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Vybíráme bezpečnostní pracovní obuv: Když na kvalitě záleží

Zákonné normy pro ochranné pracovní pomůcky

Pohybujete se často při výkonu vašeho povolání v terénu? Nebo manipulujete s těžkými předměty, pracujete v náročných...

TOP HOTEL Praha nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha **** nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází na Praze 4, pouhých osm kilometrů jižně od centra města,...

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Představujeme vám křemičité částice a kvantové tečky Diag NanoTM a magnetické částice Absolute MagTM od výrobce...

Najdete na iDNES.cz