Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Obecná kriminalita. Tipy, jak před ní ochránit osoby i majetek

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Obecná kriminalita je rozšířený pojem, s nímž se veřejnost každodenně setkává v mediích, na sociálních sítích nebo v zaměstnání, ale také doma. Zahrnuje násilnou kriminalitu, porušování osobní svobody a nejpočetnější skupinu případů v této kategorii tvoří majetkové trestné činy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Obecná kriminalita - ochrana osob i majetku | foto: Ljupco Smokovski, 123rf.com

Moderní zabezpečovací technika a kamerové systémy jsou v dnešní, technologicky vyspělé době, takřka neodmyslitelnou součástí každodenního života. Ochrana života, zdraví a majetku občanů je jednou z hlavních priorit každého města či obce. Pro bezpečnostní složky země jsou kamerové systémy neodmyslitelnou součástí a nenahraditelným pomocníkem při udržování a prevenci pořádku.

Obecná kriminalita - ochrana osob i majetku

AVM571 - Otočná Full HD IP kamera s desetinásobným zoomem umožňuje kvalitně zachytit i více vzdálené objekty.

Kamerový systém umožňuje napojení na vnější, vnitřní, viditelné nebo i skryté kamery. Venkovní kamery jsou proto nejvíce situovány na místech, kde se soustřeďuje velký počet osob, jako jsou nákupní centra, sportoviště, náměstí, nádraží apod. Mezi základní funkce kamerových systémů patří například vysoké Full HD rozlišení, záznamové zařízení, Push Video, EagleEyes atd.

Obecná kriminalita - ochrana osob i majetku

Atrapa reálné kamery ve venkovním krytu ve vysoce realistickém provedení.

Samozřejmostí pro kamery je z dnešního pohledu neopomenutelná jejich odolnost vůči nepříznivým podmínkám (vítr, déšť, sníh, kroupy apod.).

Tento způsob monitorování se nejvíce vyplatil na místech s podezřením na páchání trestné činnosti, poškozování veřejného majetku nebo v lokalitách s větším výskytem osob požívajících omamné a návykové látky, což dokládá nejedna policejní statistika.

Obecná kriminalita - ochrana osob i majetku

IVS - Inteligentní video analytické funkce jsou schopny pomoci při detekci alarmových stavů přímo z reálného obrazu.

Prostřednictvím IP, HD-SDI a analogových kamer je přenos informací okamžitý, jednoduchý a přesný. Při zaznamenání přestupku nebo trestného činu kamerovým systémem mohou bezpečnostní složky okamžitě reagovat na vzniklou věc a okamžitě usvědčit pachatele. 

CCTV kamerové systémy monitorují a ukládají zpracovaná data v rámci záznamového zařízení. Pracují také na bázi bezdrátové technologie, s možností propojení všech částí systému pomocí wi-fi.

Obecná kriminalita - ochrana osob i majetku

VB21C-DV - Vnitřní barevná analogová kamera maskovaná ve dveřním kukátku s širokoúhlým objektivem.

Neodmyslitelnou součástí kamerových systémů jsou i inteligentní řešení, ušitá zákazníkům přímo na míru. Tato flexibilita dělá z tohoto odvětví důležitý prvek při ochraně osob i majetku. Inteligentní softwarové nadstavby mohou automaticky vyhodnocovat a následně reagovat na určité situace. Tyto systémy pak mohou pomoci obsluze reagovat rychle a bezchybně.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Vinotéky již nabízí vína ve vyšší kvalitě.
Vinotéky již nabízejí vína ve vyšší kvalitě

Volání po vyšší kvalitě v prodeji sudových vín přináší své ovoce. Víno ve vinotékách nahrazují kvalitní jednorázové obaly VINOBOX.   celý článek

STEMA-TECH-řešení požadavků v oblasti průmyslové automatizace.
STEMA-TECH-řešení požadavků v oblasti průmyslové automatizace

Jak bychom mohli definovat automatizaci? Automatizace je důkazem rychlého pokroku techniky a označuje použití řídicích systémů k řízení průmyslových zařízení a...  celý článek

ČAObH na konferenci Předcházení vzniku odpadů 2017.
ČAObH se představí na konferenci Předcházení vzniku odpadů

Oběhové hospodářství šetří primární zdroje, předchází odpadům a znovu je využívá. Jedním z hlavních řečníků na konferenci Předcházení vzniku odpadů a lídrů...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.