Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

O budoucnosti svého dítěte rozhodněte už teď. Zapište je do ZŠ Hello

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ostravská ZŠ Hello je novou soukromou školou s výukou předmětů v českém a anglickém jazyce již od první třídy. Čeština je prvním vyučovacím jazykem, s angličtinou se děti seznamují postupně a přirozeně.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Základní škola a mateřská škola HELLO s.r.o. | foto: Základní škola a mateřská škola HELLO s.r.o.

Chcete dát svému potomkovi náskok před spolužáky? Máte zájem o nadstandardní vzdělávací a volnočasový program pro svoje dítě? Potom neváhejte. V Základní škole Hello v Ostravě ví, jak na to. To potvrzuje i jedna z ostravských maminek:

"Mým prvním rozhodnutím byla už školka Hello Teddy, když jsem před 3 lety hledala kvalitní školku s angličtinou. Nápaditý program, úžasné prostředí a paní učitelka Radka, na kterou naše malá nedá dopustit, si získali v naší rodině malé i velké. Takže ZŠ Hello pro nás je logickým pokračováním."

Zaujalo vás to, ale vaše dítě nemá znalost angličtiny? Nevadí, při nástupu na ZŠ nemusí mít dítě žádné znalosti cizího jazyku.

Angličtina nejen jako samostatný předmět

Angličtina se tu vyučuje jako samostatný předmět od první třídy, jeho časová dotace se pozvolna zvyšuje tak, aby šestileté děti nebyly přetěžovány v období, kdy si ke vzdělávání teprve utvářejí vztah. Navíc angličtinu v základní škole Hello děti aktivně používají také při hodinách matematiky, tělesné, hudební, výtvarné výchovy a v odpoledních aktivitách (např. umění, sport, PC, drama, konverzace…)

Žáci ze základní školy Hello budou mít oproti spolužákům z běžných škol náskok.

"Angličtina je u nás pro žáky daleko více než jen školním předmětem. Děti se učí v angličtině přemýšlet, je pro ně běžným způsobem komunikace i díky pravidelnému kontaktu s rodilými mluvčími a stává se běžnou součástí každodenního života. Naši žáci si na vlastní kůži vyzkouší, že při užívání cizího jazyka není problémem udělat nějakou dílčí chybu, ale že mnohem větší chybou by bylo bát se jazyk používat," říká ředitelka školy Eva Babinská.

Bezpečná a otevřená škola


Základní škola a mateřská škola HELLO s.r.o. - vstup do školyZkušenosti rodičů dětí, které již ZŠ Hello navštěvují, ale i závěry inspekční zprávy České školní inspekce dokazují, že další obrovskou devizou školy je respekt k individualitě žáků a pohodové školní prostředí. Hello byla označena jako bezpečná a otevřená škola, kde fungují pozitivní vzájemné vztahy. Podle odborníků z řad psychologie je pro správný vývoj dítěte důležité pohodové školní prostředí. A to ZŠ Hello naplňuje beze zbytku.

Veškeré reference rodičů, jejichž děti se už učí na této škole, to potvrzují. Malý počet dětí ve třídě totiž dává každému dostatečný prostor projevit se a učiteli šanci podporovat jedinečnost každého dítěte a přizpůsobit tempo a nároky individuálním potřebám.

"V Hello klademe důraz na to, aby prostředí ve škole bylo podnětné, motivující a zejména přátelské. Děti jsou vedeny ke vzájemné spolupráci a zdravému soupeření," říká třídní učitelka Petra.

Neváhejte ani vy. Máte-li budoucího prvňáčka, vězte: Zápis do první třídy školního roku 2011/2012 se v Základní škole Hello v Ostravě-Dubině koná ve středu 19. 1. 2011 od 16:00 do 18:00. Podrobnější informace o škole a dalších možnostech zápisu si můžete přečíst na www.helloskola.cz.

Základní škola a mateřská škola HELLO s.r.o. - třída
ZŠ Hello sídlí v prostorách nejmodernější školy v Ostravě. Škola je vybavena moderními počítačovými učebnami, rozsáhlou knihovnou, dvěma tělocvičnami, keramickou dílnou a divadélkem. Školní jídelna vyhovuje nejpřísnějším hygienickým požadavkům a nabízí výběr z více druhů jídla. Ve školním areálu je nově vybavené venkovní hřiště a zahrada. Škola zabezpečuje bohatou paletu zájmových kroužků.

Hello najdete i jako školku

MŠ Hello Teddy je určena všem dětem ve věku od 3 do 6 let bez ohledu na národnost či znalosti angličtiny. Všem dětem nabízí nadstandardní program předškolního vzdělávání a výuky v angličtině. Během tohoto programu se děti naučí cizímu jazyku přirozenou a zábavnou cestou.

Zápis do mateřské školy Hello Teddy probíhá po celý rok.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Velký den v životě každé ženy

Velký den v životě každé ženy

Možná manželství už nemá tu váhu jako kdysi, svatební den však stále zůstává výjimečnou událostí, která spojí dva...

Letní krása od Mary Kay

Mary Kay Odličovač očí: 510,- Kč

Buďte v teplých letních dnech stále krásná s přípravky Mary Kay.

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Po těchto letních ošetřeních budete vypadat, jako by luxusní dovolená trvala několik let! S korektivními dermatoložkami...

Najdete na iDNES.cz