Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Nymburská tiskárna Boftisk – tisk v nejvyšší kvalitě

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nymburská tiskárna Boftisk se z nevelkého "sklepa", v němž začínala v roce 1990, vypracovala v moderní polygrafický provoz schopný uspokojit i nejnáročnější zákazníky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tiskárna BOFTISK - nabízíme ofsetový tisk. Reklamní letáky, plakáty, firemní časopisy, tiskopisy, a další. | foto: Marie Blechová

Vedoucí firmy Jiří Blecha, syn zakladatele, říká, že zárukou kvality jsou především zkušení "fachmani" v tiskařské dílně a teprve potom moderní technické vybavení.

Jakou technologií je tiskárna vybavenou?
Naše tiskárna je kompletně zařízená. Jejím srdcem je čtyřbarvový ofsetový stroj, který umožňuje tisk jakýchkoliv plnobarevných materiálů včetně knih v nejvyšší kvalitě. Tiskne veškeré letáky, plakáty, brožury, reklamní bloky, kalendáře, firemní časopisy, obecní zpravodaje, noviny, svatební oznámení, pohlednice, ale také reklamní losy se stírací vrstvou. Tento stroj umožňuje tisk do maximálního formátu 650 x 480 mm, v gramážích papíru od 60 po 400 gramů.

Nahlédnout do firmy můžete ve fotogalerii na www.boftisk.cz.

To všechno tisknete v plné barevnosti, tedy ze čtyř barev?
Pokud je potřeba, může být základní tisk ve CMYKu, což je základní barvotisk, doplněn o tisk páté barvy přímé včetně stříbrné a zlaté. Tisk pátou barvou se používá zejména u firemních log, kde přímá barva významně zvýrazňuje.

Tiskárna BOFTISK 1

A co když si budeme chtít nechat vytisknout například jednobarevný leták?
Máme i malý stroj pro rychlejší jednobarevný tisk, do formátu A3, to je 450 x 330 mm. Je to velmi rychlé zařízení hodící se například pro tisk novin, jednobarevných letáků, tiskopisů včetně samopropisovacích, a to především v malých nákladech.

Přijde-li zákazník jen s určitou představou, pomůže mu tiskárna i s návrhem?
Jsme schopní nabídnout celý proces od grafického návrhu a předtiskové (DTP) přípravy. Máme vlastního zkušeného grafika a velmi dobře vybavené softwarové pracoviště včetně kvalitního skenování.

Kdo patří mezi vaše klienty?
K našim VIP zákazníkům patří např. kolínská agentura, pro kterou zajišťujeme tisk celého reklamního sortimentu - letáčky, plakáty, reklamní stírací losy, brožury, vizitky. Dále u nás tisknou wellness hotely, realitní kanceláře s celostátní působností, místní prodejce automobilů. Pro různé pojišťovny tiskneme velkou škálu tiskopisů, navštívenek pro jejich poradce v celé republice.

Pro agentury a velkoobchody reklamní kartónové stojánky na stoly do restaurací a jiné promo akce. Každoročně vyprodukujeme celou řadu barevných nástěnných kalendářů ve formátech A4, A3 ale i A2, taktéž stolní kalendáře. Naše tiskárna tiskne také dva týdeníky a několik měsíčníků. Umíme parciální UV lak, což je technologie, která zviditelní například logo či jinou partii v tiskovém obrazu.

Tiskárna BOFTISK 2

To jsou spíše velcí zákazníci. Co obyčejný klient "z ulice"?
Vážíme si každého zákazníka, ať přijde se zakázkou za desetitisíce nebo potřebuje třeba jen tisk navštívenek nebo svatebního oznámení za pár stokorun.

Ve svém výrobním programu máte i řadu velmi zdařilých knih. Knihařské zpracování děláte sami?
Tiskárna má rovněž dobře vybavenou knihařskou dílnu, v níž jsme schopni dělat jak jednoduché knihařské práce, tak vybavovat i náročné pevné vazby krásných knih. Na tuto výrobu máme knihařské linky. Šitou drátem umíme i s očkama pro zavěšení do šanonu.

Více informací najdete na www.boftisk.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Najdete na iDNES.cz