Nuda v Brně? Tak na festivalu Life! nikdy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Festival tance, sportu a zábavy už za pár dní jako každoročně startuje na brněnském výstavišti. Co by návštěvníkům letos rozhodně doporučila zažít PR manažerka festivalu Life! Dita Brančíková?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dita Brančíková | foto: Veletrhy Brno

Festival Life! je přehlídkou životního stylu, jak jej vnímáte?
Jako akci, která je opravdu pro všechny. Zabaví se tady jak děti, tak jejich rodiče, sportovci i tanečníci, vyznavači počítačových her, ale třeba i milovníci karavanů. Caravaning letos zabral hned dvě haly z celého výstaviště. Máme zaplněných celkem deset hal a v každé je něco zajímavého, nebudou chybět ani stále populární youtubeři.

Festival bývá spojován s nějakými známými tvářemi, jaké to budou letos?
Letos bude hlavním ambasadorem už počtvrté herec Ondřej Sokol, spolupráce s ním je výborná, po profesionální i po lidské stránce. Sekundovat mu tentokrát bude modelka Andrea Verešová a sportovec a moderátor Roman Šebrle. Taneční rekord je taková naše specialita a v minulosti nám jej pomohli překonat například Richard Genzer, Jiří Mádl, Jakub Kohák, Lukáš Pavlásek, Leoš Mareš či Simona Krainová.

Každý rok k tomuto rekordu natáčíte speciální video se známými osobnostmi, určitě tak vznikla spousta „nepublikovatelných“ historek z natáčení…
Tak těch je opravdu hodně. (smích) V začátcích vznikala videa opravdu živelně a tak trochu „punkově“. Když jsme například natáčeli na Národní třídě v Praze, opomněli jsme udělat zábor prostoru. Celé natáčení jsme pak jen čekali, jestli na nás někdo nepřijde, a video tak vzniklo nechtěně u popelnice, která stála uprostřed místa natáčení. A nikdo si toho v zápalu „boje“ nevšiml. Vtipná byla i situace, kterou jsem pracovně nazvala „kdo je tady režisér“, kde se celý štáb před nastoupenými profesionálními režiséry Sokolem a Mádlem nemohl dohodnout, kdo to celé vlastně režíruje. (smích)

Jak tyto akce vznikají, kdo je vymýšlí?
Je to týmová práce, ale na place nám pak samozřejmě pomáhá i Ondra Sokol jako skvělý improvizátor, který dokáže našim nápadům dát ještě větší šťávu. Ondřej je ale šoumen třeba i při běžných pracovních schůzkách. Dodnes vzpomínáme na jeho impozantní příchod na schůzku do restaurace, kde na něj dychtivě čekalo asi dvanáct lidí. Při příchodu totiž nechtěně „sejmul“ číšníka s tácem plného jídla, které tak skončilo na většině přítomných. Ondřej si jakoby nic sedl, začal mluvit, a my jsme si tak alespoň všichni odnesli domů kus oběda na šatech. (smích)

Co zajímavého budou moci vyzkoušet?
Mohou se třeba svézt na lanovce, zkusit si slézt umělou stěnu, zabruslit si, zahrát si stolní tenis, vyzkoušet si Freestyle BMX kola i koloběžky, skákat do obřího polštáře z výšky, zapotit se při spinningu nebo jumpingu, nebo si s námi zatančit a zaběhat. Nabízíme čtyři různé běžecké závody – největší z nich je SPORTLife RUN, noční orientační závod Tmou nebo překážkový Predator Run či charitativní Run Smile. Odvážní pánové se mohou zúčastnit i Hero Factoru, oblíbené verze náročné japonské soutěže. No a kdo by odolal pohledu na krásně vyrýsované chlapy při workoutu?

Kromě pohledu na svalnaté muže, co byste doporučila přímo ženám?
Pokud mají rády zdravý životní styl, jógu nebo čínskou medicínu, tak se určitě najdou v rámci sekce Style Life. Mohou si vyzkoušet umělou ledovou plochu nebo si zahrát stolní tenis, milovnice fitka určitě naláká fitness zóna se spinningem, novinkou budou například kola s tzv. wattmetrem, který je schopen při jízdě vyhodnotit i sílu došlapu a jiné hodnoty. Mohou si také zaskákat na trampolínkách pod vedením zkušených instruktorek a pro maminky s dětmi tady máme navíc Family Hall, kde si užijí nejrůznější sporty i atrakce se svými ratolestmi.

A když bych chtěla přijít a zkusit překonat taneční rekord se Sokolem, kde se naučím sestavu?
Sestřihli jsme takové minutové instruktážní video z natáčení, podle kterého se to každý může naučit. Musí ovšem sledovat Andreu Verešovou protože ostatní si jedou nějaké úplně pro nás neznámé sestavy, o kterých nic nevíme. (smích)

Děkuji za rozhovor

Festival LIFE!, Výstaviště Brno, 9. - 11. 11. 2018, www.festivallife.cz


Nejčtenější

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Sedíte v dálkovém autobuse z Ostravy do Prahy. Vlak má zase zpoždění. Potřebujete zabavit děti při čekání u lékaře nebo...

P2P nabízí lidem možnost vydělávat jako banka

P2P nabízí lidem možnost vydělávat jako banka

Každý už ví, že si na Zonky může nejlevněji půjčit od lidí. To nabízí příležitost pro spoustu dalších lidí, kteří mohou...

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Druhá prohra s Realem, nebo plzeňské překvapení? Největší komunita sázkařů žene za druhou výhrou Real.

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Máme skvělou zprávu pro klienty České spořitelny, Moneta Money Bank a Air Bank. Díky novince v podobě online ověření...

Pět nejčastějších chyb, kterými si ničíte povlečení

Při správné údržbě vydrží povlečení stále jako nové i několik let.

Už se vám někdy stalo, že jste si pořídila zbrusu nové povlečení za nemalé peníze, a po prvním použití bylo zničené?...

Další z rubriky

Galerie Harfa k narozeninám naděluje 8 dní slev a Čokoládový festival

Galerie Harfa k narozeninám naděluje 8 dní slev a Čokoládový festival

Galerie Harfa oslaví 11. listopadu už 8. narozeniny a k nim nadělí návštěvníkům obchodního centra 8 dní nabitých...

Trápí vás bolest kloubů? Chybí vám kolagen a další důležité prvky

Štěpánka Hilgertová

Bolest kloubů je jednou z nejčastějších zdravotních komplikací, která se ozývá v každém ročním období. V době...

Peníze nerostou v bankomatu aneb jak dětem vysvětlit fungování peněz

Penízky nerostou v bankomatu aneb jak dětem vysvětlit fungování peněz

Naši potomci mají o fungování peněz svoje představy. A většinou čím zábavnější, tím méně vtipné bývá jejich uvádění na...

Najdete na iDNES.cz

Mohlo by vás zajímat