Nový život bez kil navíc

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přihlásily se do výzvy s programem Cambridge Weight Plan a začaly nový život. Tři odvážné ženy díky podpoře výživových poradkyň překonaly nástrahy, které změnu životního stylu provázejí, upravily jídelníček a sportují.

Ke konci programu Cambridge Weight Plan se účastnice sešly při focení s výživovými poradkyněmi a ambasadorkou projektu. Zleva Markéta Střelcová, Hana Borkovcová, Dana Hetzlová, ambasadorka Milada Böhmová, Alena Kočí, Kamila Rusiňáková a Hana Ondrušová. | foto: ONA DNES

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Po absolvování programu vypadají lépe, více se smějí a ze skříní vytahují šaty, na které se dlouho jen dívaly.

Fotogalerie

Ten rozdíl byl markantní. Zatímco na prvním společném focení se potkaly tři nejisté ženy, které nebyly samy se sebou spokojené, tentokrát byl odevšad slyšet veselý smích. Dorazily tři úspěšné
a sebevědomé dámy, které program Cambridge Weight Plan nasměroval k novému životnímu stylu. Takovému, kam patří zdravá jídla a poctivá dávka pohybu. Že jim takový režim svědčí, bylo jasné na první pohled. Hýřily spokojeností.

Dana Hetzlová, 57 let, Praha, strážnice městské policie, její výživovou...

„Znovu můžu sportovat, doma mě chválí a kolegyně se vyptávají, jak jsem to dokázala,“ neskrývala radost Dana Hetzlová, která měla po celou dobu obdivuhodnou disciplínu, nehřešila a díky tomu se dočkala velmi dobrých výsledků: zbavila se dvaceti kilogramů a procento tělesného tuku v jejím těle kleslo z 33,1 % na 19,5 %. Zlepšily se i její krevní hodnoty. „Zvýšené hodnoty cholesterolu a LDL-cholesterolu se znormalizovaly,“ uvedl prof. MUDr. Vladimír Teplan, DrSc., z polikliniky na Vinohradech, který dohlížel na zdravotní stav účastnic. 

Dana Hetzlová přistoupila k programu zodpovědně, protože ho podle svých slov brala jako poslední pokus ke změně a chtěla svoji šanci využít. „Pomohlo mi, že jsem se od začátku cítila dobře, motivovalo mě pravidelné vážení a dosažené výsledky,“ říkala Dana a její výživová poradkyně Alena Kočí vyprávěla, že často bývá svědkem toho, že její klienti – tedy ti ukáznění – nejen že zhubnou, ale ke konci programu celí rozkvetou, nabydou sebevědomí. 

„Měla jsem paní, která mi při seznámení podávala ruku ve stylu leklá ryba. Když jsme se loučily, měla lepší náladu a pevný stisk,“ dodávala výživová poradkyně.

Všechny tři ženy v první fázi užívaly kromě základních povolených potravin i tři produkty Cambridge Weight Plan denně, což jsou nutričně vyvážené potraviny jako koktejly, kaše, polévky, smoothie, tyčinky. Měly jim pomoci přenést se přes první týdny až měsíce, dodat jim živiny, vitaminy a další potřebné látky.
V dalších fázích programu postupně přidávaly více běžných, pestrých potravin. Tento proces byl individuální, záleželo na okolnostech.

Kamila Rusiňáková, 46 let, prodejkyně nábytku, její výživovou poradkyní je Hana...

Kamila Rusiňáková se například chystala na dovolenou, proto odebírala jídla Cambridge Weight Plan rychleji než ostatní. Dříve tak mohla jíst i ovoce, tu chvilku si velmi dobře pamatuje, měla na něj takovou chuť... „Ale přepískla jsem to a bylo mi těžko,“ přiznávala Kamila Rusiňáková. Její výživová poradkyně Hana Ondrušová přitom zůstávala při zmínce o přejedení v klidu.
I v těchto situacích totiž vidí, že její klientka na sobě zapracovala a přemýšlí jinak než dřív. Vždyť jinak by se nedokázala zbavit úctyhodných 14 kilogramů a snížit procento tělesného tuku ze 46,7 % na 39 %. 

„Kamila si uvědomuje signály svého těla a rozumí jim. Bylo jí po ovoci těžko a vyvodí z toho důsledek, jak jíst, aby se příště cítila dobře,“ říkala Hana Ondrušová, která nepochybuje, že její klientka zvládne pobyt u moře, aniž by sklouzla k přejídání. Hlava už jí to nedovolí.

Markéta Sřelcová, 27 let, Brno, zdravotní sestra, její výživovou poradkyní je...

Zdravější návyky do svého života vnesla také zdravotní sestra Markéta Střelcová, která pracuje na směny, i proto dříve nepravidelně jedla a málo odpočívala. „Když nespíte, je vlastně úplně jedno, co jíte – nezhubnete. Nedochází k regeneraci, tělo je stále ve střehu, nemá šanci si odpočinout
a ukládá vicerální tuk do oblasti břicha, kterého není tak snadné se zbavit,“ vysvětlovala výživová poradkyně Hana Borkovcová, proč bylo nutné Markétu přimět spát po noční. 

„Naučila jsem se jíst tak, abych během směny neměla hlad. Zdálo se těžké jídlo přesně naplánovat, ale vyřešily jsme to,“ radovala se Markéta, která se zbavila 14,6 kila a svojí disciplínou a snahou vyrovnat se s překážkami dokázala snížit procento tuku v těle z 45 % na 37 %. V žlutých šatech při focení zářila, tolik jí slušely.

Ani jedna z žen po ukončení programu svoji snahu nevzdá, rozhodly se pokračovat – tolik je výsledky povzbudily, tolik jim pomáhá podpora výživových poradkyň. Kamila dokonce se smíchem plánovala: „Svoji Hanku si nechám
a budu k ní chodit už navždy!“

O projektu

Program Cambridge Weight Plan je komplexní program výživového poradenství, který dbá na individuální potřeby každého klienta. Nedílnou součástí je změna stravovacích návyků a zařazení pohybu do každodenního života. Klienti jsou pod dohledem certifikovaného poradce Cambridge Weight Plan, jehož podpora

a motivace mají zásadní význam pro úspěch klientů, stejně jako pravidelné osobní návštěvy a sledování dílčích pokroků. Pro správné nastavení a fungování programu Cambridge Weight Plan je důležité znát osobní cíle klienta, jeho dosavadní životní styl i zdravotní stav. Pro ulehčení změny jsou do programu zařazeny produkty Cambridge Weight Plan, což jsou chutné a nutričně vyvážené potraviny představující ideální součást pestré stravy. K dispozici je široký výběr lahodných koktejlů, kaší, smoothie, slaných pokrmů, polévek a tyčinek.

Čtenářky si mohou svého poradce najít na www.cambridgeweightplan.cz.

Partneři projektu:

The Clinic –Partner projektu The Clinic (www.theclinic.cz) věnuje každé účastnici voucher na kombinované bělení zubů u Skutečného zubaře
v hodnotě 8 500 Kč a voucher na vstupní prohlídku v hodnotě 4 000 Kč v nově otevírané ordinaci Skutečného lékaře. Naleznete nás v areálu Florentinum na adrese Na Florenci 15, Praha 1.

Be Elite Clinic – Partner projektu Be Elite Clinic věnuje každé účastnici voucher na ošetření na klinice na Praze 1 (www.beeliteclinic.cz).

Smoothie na každý den

mixér Avance Collection

Naše tři statečné dámy získají jako odměnu od partnera Philips užitečného pomocníka do kuchyně, mixér Avance Collection. Díky tomuto mixéru si budou moci připravit skvělá a chutná smoothie a pomůže jim tak snadno zařadit do jejich jídelníčku více zeleniny a ovoce. Mixovat v něm lze
i koktejly, polévky či pomazánky. Fantazii se meze nekladou a kdyby náhodou potřebovaly inspiraci, s pomocí Philips Akademie zdraví se naučí namíchat ty nejvýživnější a nejchutnější smoothies. Praktické přenosné mixovací lahve zajistí, že svou zdravou dobrotu mohou mít i na cestách nebo v práci.


Nejčtenější

Samsung, nebo iPhone, to je oč tu běží

Black friday

Sparta, nebo Slavia? Blondýnky, nebo brunetky? Kančí se šípkovou, nebo se zelím? Svět je plný dilemat, což platí...

Nová mobilní aplikace LungScreen upozorní včas na riziko rakoviny plic

Nová mobilní aplikace LungScreen upozorní včas na riziko rakoviny plic

Za podpory České chirurgické společnosti a České pneumologické a ftizeologické společnosti byla spuštěna mobilní...

Největší sportovní prodejna v Praze 5

Největší sportovní prodejna v Praze 5

Chystáte se pořídit si nové vybavení na lyže pro letošní zimu? Nebo hledáte to nejlepší kolo právě pro vás? Pak se...

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

Při příležitosti festivalu Whisky Life Prague navštívil Prahu John Quinn, Global Brand Ambassador irské whiskey...

Moderní stavební systém spoří čas i peníze

Moderní stavební systém spoří čas i peníze

Sedíte právě nad výpočty a cenami svého budoucího domu či přestavby? Myslete na to, aby se úspora v materiálu...

Další z rubriky

Dedoles není e-shop bez činů, přírodu bere vážně

Dedoles není e-shop bez činů, přírodu bere vážně

Mnohé e-shopy, které se prezentují jako ekologicky uvědomělé, ve skutečnosti v důležitých bodech selhávají. Jejich...

Darujte relax a zdraví! Vánoční akce v Lázních Teplice nad Bečvou

Darujte relax a zdraví! Vánoční akce v Lázních Teplice nad Bečvou.

Velmi oblíbené vánoční dárky jsou bezesporu poukazy. Poukaz na nákup určitého zboží nebo zážitkový, třeba na let...

Vánoční dárky pro milovníky vaření. Kolekce nádobí Pohlreich Selection

Vánoční dárky pro milovníky vaření: kolekce nádobí Pohlreich Selection

Kolekce Pohlreich Selection je společný projekt šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha a firmy Potten & Pannen - Staněk, která...

Najdete na iDNES.cz