Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nový Volkswagen Passat rozhýbal brněnskou Wannieck Gallery

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Brněnská umělecká galerie Wannieck Gallery hostila slavnostní uvedení nové generace modelu Volkswagen Passat. Už sedmou generaci značky tu představil jeden z největších autorizovaných prodejců vozů Volkswagen Porsche Brno.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nový Volkswagen Passat rozhýbal brněnskou Wannieck Gallery | foto: Porsche Brno

Jaké dostala nová řada Passatu do vínku vlastnosti? Šetrnost k přírodě, maximální komfort, skvělé jízdní vlastnosti a eleganci ve stylu luxusních limuzín. Slavnostní večer byl plný pohybu, světla a umění a představení nové generace Volkswagen Passat propůjčil dokonalou kulisu.

Nový Volkswagen Passat - inspirován elementy

Motory nové řady Passatu jsou silné a nespoutané jako oheň, jízda ve voze plynulá jako tekoucí voda a technické inovace svěží jako vítr. Sedmá generace Volkswagen Passat navíc nezapomíná ani na čtvrtý živel, zemi. Díky nové technologii BlueMotion Technology je totiž výrazně ohleduplnější k životnímu prostředí a maximálně šetrná.

Wannieck Gallery hostila slavnostní uvedení nové generace modelu Volkswagen Passat

Inovované vlastnosti, kterými se může pyšnit nový Volkswagen Passat, hrály prim i na slavnostním večeru a staly se leitmotivem celého programu. Jednotlivým živlům vdechli život umělci, tanečníci a zpěváci, kteří tak doslova rozhýbali uměleckou galerii.V prostorách umělecké Wannieck Gallery zazářili například zpěváci Dasha, Robert Jícha nebo soubor bubeníků NeoPercussio, známý z pořadu Československo hledá talent.

Nový Volkswagen Passat

Symbolem pro unikátní vlastnosti nového vozu měla být samotná Wannieck Gallery, v jejíž nespoutaných uměleckých prostorech se jinak představují současné české i světové malby a objekty. Porsche Brno, jeden z největších autorizovaných prodejců vozů Volkswagen, tu navíc oslavil uvedení předchozí řady Volkswagen Passat před šesti lety.

Volkswagen Passat má bohatou a úspěšnou historii. Od uvedení značky na trh v roce 1973 se prodalo přes 15 milionů kusů. Také nová, sedmá generace v sobě snoubí historický odkaz s nejmodernější technologií a elegantním designem. Passat byl vždy věrným obrazem technického pokroku, tentokrát se zcela novým zpracováním, který připomíná luxusní limuzínu Phaeton. Počtem technických inovací a kvalitou vybavení nový Volkswagen Passat dosahuje úrovně standardně nabízené pouze ve vyšší a luxusní třídě.

Slavnostní večer zahalený do tajů přírody měl ukázat na inovaci nového modelu Volkswagen Passat.  Nový Passat se totiž může pochlubit sníženou spotřebou a tím i nižší produkcí emisí CO² u všech motorů. Šetrný přístup k přírodě reprezentuje především BlueMotion Technology.

Nová generace Volkswagen Passat tak chce ukázat, že je možné v klidu využívat všech předností auta, které je zároveň maximálně šetrné, úsporné a bezpečné. Zároveň ovšem ani nezapomíná na to, aby svému majiteli nabídla neopakovatelný zážitek z jízdy a zajistila maximální pohodlí a bezpečnost. Stejně jako v přírodě se evolucí rodí dokonalejší druhy, reprezentuje nová generace Volkswagen Passat dokonalejší vůz.

Volkswagen Passat

Volkswagen Passat nabízí jako první ve své třídě systém rozpoznání únavy

Nový Passat nabízí řidičům netušené možnosti pohodlné a bezpečné jízdy. Již minulá řada suverénně dosáhla pětihvězdičkového hodnocení v nárazových testech EuroNCAP, nová generace přináší ještě další vylepšení. Mezi ně patří signalizace nepřipoutaných osob na zadních sedadlech a modifikované opěrky hlavy, které snižují riziko poranění krční páteře při nárazu zezadu.

Ve své třídě jako první nabízí systém rozpoznání únavy řidiče, či nouzové brzdění City. Nový Volkswagen Passat také rozpoznává prostřednictvím přední kamery dopravní značky omezující rychlost a zobrazuje je na displeji v přístrojové desce.

Standardem pro Volkswagen Passat zůstala vysoká náročnost při výběru a zpracování materiálů u sedadel, dveří či palubní desky. Maximální komfort zajistí další novinky, jako otevírání kufru pohybem nohy, nebo automatické parkování, které funguje s přesností na centimetry.

www.volkswagenvbrne.cz

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) patří k nejlepším světovým univerzitám, které vznikly ve 3. tisíciletí.

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Přibývá firem, které nemají žádné své sídlo. Nenutí své zaměstnance chodit každý den do kanceláře a sedět tam osm hodin...

Nedostatek parkovacích míst pomohou vyřešit parkovací domy

Parkoviště Astron

Centra měst, sídliště, nemocnice, letiště, nádraží i obchodní centra se dnes potýkají s nedostatkem parkovacích míst....

Najdete na iDNES.cz