Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nový pracovní portál AirJobs.cz vyhrál IT projekt roku 2015

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Od loňského července čeří stojaté vody českého online pracovního trhu nový pracovní portál AirJobs.cz. Ten nyní získal prestižní ocenění IT projekt roku 2015.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nový pracovní portál AirJobs.cz vyhrál IT projekt roku 2015 | foto: Servodata, a.s.

Inovativní online pracovní portál nové generace AirJobs.cz nabízí moderní a intuitivní pracovní prostředí a využívá nejnovějších technologií. Přestože svou činnost zahájil teprve před půl rokem, měsíčně jej navštíví více než 20 tisíc uchazečů o práci. Dokonce už také obdržel významné ocenění.

Ocenění za efektivní proces hledání práce

Portál AirJobs.cz získal ocenění IT projekt roku 2015 za své inovativní, technologicky vyspělé a zároveň uživatelsky přátelské prostředí, které zefektivňuje proces hledání práce personalistům i uchazečům o práci.

Tuto cenu udělila již potřinácté Česká asociace manažerů informačních technologií (CACIO), pod záštitou místopředsedy vlády pro vědu, výzkum a inovace, Pavla Bělobrádka.

Na slavnostním galavečeru ocenění převzal Ivan Bartoš, marketingový ředitel AirJobs.cz, spolu s ředitelem projektu Jakubem Jeráčkem a Vladimírem Michálkem, obchodním ředitelem IT společnosti Servodata Group, která zajišťovala kompletní technologické řešení a vývoj.

Nový pracovní portál AirJobs.cz vyhrál IT projekt roku 2015

Portál AirJobs.cz vybudovala společnost, která již řadu prestižních ocenění získala

„Společnosti Servodata se podařilo po loňském úspěchu obhájit vítězství v soutěži IT projekt roku a získat toto ocenění i za rok 2015. To je pro nás potvrzením že námi vyvíjená řešení dosahují nejvyšší technologické úrovně a zároveň jsou velmi přínosné pro uživatele těchto řešení,“ uvedl Vladimír Michálek.

Servodata Group patří mezi 50 nejvýznamnějších firem v oboru informačních technologií a na českém trhu úspěšně působí více jak 25 let. Specializuje se na vývoj řady IT business řešení, jako jsou Business portals (portály, e-shopy, e-commerce), Business Process Management (Intranet, Extranet, DMS, řízení kvality) Business Intelligence, Customer Care (CRM, biometrické podpisy) a IT & Project Management. Za svá IT business řešení získala již řadu prestižních ocenění (IT projekt roku 2014, IT projekt roku 2015, Českých 100 nej, aj.). Ve svém týmu má 80 certifikovaných specialistů s více než 300 technickými a obchodními certifikacemi.


Předávání byl přítomen také Tomáš Bárta, předseda představenstva společnosti PersonalOne, která AirJobs.cz provozuje, který k ocenění uvedl: „Jsem velmi rád, že naše úsilí o vytvoření moderní platformy pro komfortní a snadné zprostředkování pracovních příležitostí, bylo oceněno IT profesionály. Je to pro nás další povzbuzení k inovacím, na nichž pracujeme, a které již brzy uživatelům představíme,“ říká Tomáš Bárta.

O CACIO

CACIO je Česká asociace manažerů informačních technologií, která sdružuje vrcholové manažery z oblasti ICT. Jejím cílem je vytvoření profesní platformy pro IT management a podpora efektivního využívání informačních a komunikačních technologií.

Již třináct let pořádá soutěž o IT projekt roku a vyhledává ITC projekty, které jsou pozoruhodné uživatelským efektem, technologickým řešením nebo vynikajícím způsobem řízení projektu.

Více informací o portálu AirJobs.cz najdete na www.airjobs.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Co vás láká více? Preferujete bydlení ve městě nebo na vesnici? Ať už jste pro komfort a ruch velkoměsta, nebo toužíte...

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Jak si zajistit šance na lepší pozici a vyšší platové ohodnocení v průběhu několika měsíců? Pokud patříte k hráčům na...

Komerční banka radí s platbami na konci roku

Komerční banka radí s platbami na konci roku

V rámci tradičního předvánočního shonu byste neměli zapomenout na běžné úkony, jako jsou například platby faktur za...

Najdete na iDNES.cz