Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Nový hotel Vitality v Beskydech nabízí unikátní wellness

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nechte se inspirovat aktivním pobytem v Těšínských Beskydech k načerpání nových sil a energie do dalších pracovních dnů. Sport, adrenalin, relaxace i spoustu nových zážitků na jednom místě nabízí čtyřhvězdičkový hotel Vitality.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nový hotel Vitality **** s unikátním wellness v Beskydech | foto: HOTEL VITALITY****

Pokud patříte k milovníkům aktivní dovolené, je nový čtyřhvězdičkový hotel Vitality v podhůří Těšínských Beskyd ve Vendryni tím pravým místem pro Vás. Velký výběr volnočasových aktivit řadí hotel Vitality **** mezi výjimečné ve své kategorii.

Hotel Vitality **** pro sportovce i zájemce o adrenalin

Díky jedinečnému propojení několika areálů nabízí hotel Vitality **** špičkové zázemí pro sportovní nadšence. Nosným prvkem sportovního areálu Vitality ve Vendryni je profesionální tenisové zázemí se šesti venkovními a čtyřmi halovými kurty včetně nadstandardních služeb pro tenisty.

Ti, kteří příliš neholdují tenisu, si jistě vyberou z celé škály dalších sportovních aktivit, mezi které patří mimo jiné badminton, plážový volejbal, bowling, minigolf, stolní tenis a fitcentrum. Novinkou je možnost vyzkoušet si netradiční zábavu různého charakteru - lukostřelbu, skákací boty, Segway, laserovou střelnici, virtuální sportování na herní konzole a další.

Stáj Vitality v Bystřici, vzdálená od hotelu pouhé 4 kilometry, nabízí v krásném jezdeckém komplexu výuku jízdy na koni jak pro začátečníky, tak i pokročilé. Velkou výhodou je celoroční provoz jízdárny díky moderní kryté části. Hotel Vitality **** je připraven poskytnout svým klientům špičkové golfové zázemí v Ropice Golf Resort vzdáleném jen 10 km od hotelu.

Pro hráče je k dispozici 18-ti jamkové profesionální hřiště a 6-ti jamkové veřejné hřiště pro začínající golfisty. Stejná vzdálenost dělí hotel od jednoho z nejvyhlášenějších míst paraglidingu - Javorový vrch. Pokud máte dostatek odvahy, můžete se proletět na tandemu a spatřit dokonce i vrcholky Tater.

Hotel Vitality **** se pyšní jedinečným wellness centrem

Po příjemné fyzické námaze vám hotel Vitality **** připraví dokonalý relax v unikátním dvoupatrovém wellness & spa centru, které je svým designem ojedinělé nejen v ČR. Kromě dnes již standardních procedur si zde užijete posezení v Aqua baru - jediném baru u nás, který najdete pod vodou.

Vaši relaxaci zpestří a okoření také střešní whirlpool na zatravněné střeše hotelu s výhledem do okolí anebo speciální masážní rituály PURE FIJI.

Nový hotel Vitality **** s unikátním wellness v Beskydech1

Zažijte gastronomické zážitky. Hotel Vitality **** vaří výborně

Hotel Vitality **** s mezinárodní a moderní českou kuchyní, kterou Vám připraví v restauraci Moderna. Zde si můžete vychutnat výborné pokrmy šéfkuchaře Krzysztofa Sajdoka.

Sladkou tečkou vašeho příjemně stráveného dne mohou být originální domácí dezerty a zmrzliny vyráběné z přírodních, čerstvých a vždy kvalitních surovin, podávané v hotelové cukrárně Café Maryša.

Nový hotel Vitality **** s unikátním wellness v Beskydech2

Neváhejte a přijměte pozvání do nového hotelu v Beskydech a prožijte dosud nepoznané zážitky v unikátním designovém konceptu okořeněném jedinečným útokem na vaše smysly propojením luxusu, elegance a zábavy.

Hotel Vitality **** vás nudit nenechá.
www.hotelvitality.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Hvězdné války se vrací do Rudolfina ve velkolepém koncertu SCI-FI

Na pódiu Rudolfina bude 150 umělců.

Fanoušci filmové hudby se dočkají dalšího tematického koncertu. A bude to pořádný nářez. Už 13. října 2018 naplní...

Najdete na iDNES.cz